Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

şimdiiii

arthur ölümsüzlük - hücre yenilenmesi her ne mokumsa o özelliği Adam dan almıştı, claire inkiyle aynı özellikse tamamen, o kurşun ordan çıktığı halde tekrar canlanabilir, hatta canlanması lazım. ama ona da bi kılıf uydururlar, ya da direk öldü işte kardeşim diye geçiştirirler.

arthur un cart diye gelip katalist i almasına bende feci ayar oldum, lan her moku da nerden bilion isaac ın gizli son baskısını mı gördün, aynı şeyleri mi çizdin ne yaptın da damladın oraya bre deyyuz !

+sylar sayko haline döndü, ailecek sevindik.

++haitian yine yaptı delikanlılığını helal olsun, büyüksün,saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

Hatitli gitti zaten syların peşinden. Yani kafadan kurşun çıkmadığı sürece arthur kalır öyle. O yükselen mavi zımbırtıda catalyst'dir büyük ihtimalle. Ama Clair paralel evrende yok olmadıysa onda da olabilir hala 1 catalyst. Sonuçta geçmişe gidince hala oydu.
4400'un senaryodan arakladıkları yetmiyormuş gibi kadrodan da araklamış izbeler.

Sosyal ağlarda paylaş

veyr10'a cevap

Pek sanmıyorum. Katalisti serum üzerinde kullanmıştı, serumun üstünde bırakmadı. Vurulup düştüğünde katalist hala üstündeydi kısacası. Bence büyük ihtimalle bir sonraki bölümde tekrar canlanacak.

Ayrıca pek emin değilim ama sanırım Claire'de hala katalist var. Zaman her nekadar değişse de hala aynı beden :)

Sosyal ağlarda paylaş

rock

aslında senin düşündüğünü ben de düşünmedim değil hatta diziyi izlerken böyle hero paso geleceğe gidip adam getirecek herkese katalist verecek gibisinden bir bug abuse bile düşünmüştüm. Ama heroesun senaryo olarak ne kadar sapıtabileceği ve kendiyle çelişebilceğini bildiğimizden dolayi haklısın arthur dönebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

ctrl space

aklıma bir de soyle bir olay geldi, su zamanda yolculugun biraz seyi cıkmıstı. Su an da zamanda yolculuk yapan hicbir karakter yok, belki de heroya serumla baska bir guc verirler yada bu defa ando ya guc verirler hero ole gucsuz takılır bu zamanda yolculuk olayını cıkarırlar diziden bir sureligine en azından.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...