Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

pitır

gücü alıyo ya illa öğrenmesi gerekmiyo ama adam gibi kullanabilmesi için öğrenmesi şart.
mesela farkında olmadan uçmuştu,isaac gibi resim falan çizmişti hastanede(çöp adam sdf),yanlışlıkla teleport falan oldu.
babasının gücünü alması muhtemelde bi ıkınması falan gerekiyo kullanması için.

bide şimdi arthur aldı peter'ın gücünü,demek artık dokunmadan da milletin güçlerini kopyalayabilir arthur heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

[spo]

Ellerinde çook güzel bir fırsat vardı aslında senaristlerin. Vermeyeceklerdi güçleri geri güneş tutulması geçtiğinde, claire bir şekilde komada bitkisel hayatta kalacaktı (herkes mutlu olurdu sanırım bundan), sylar ile Elle bir şekilde kaçacaklardı, nathan peter ve haitian'dan güzel ve acıklı bir kurgu çıkacaktı ve de tabii ki de baba petrelli de "nası yani" diyip de güçlerini geri almak için kasacaktı.

Sadece heresin güçlerini geri almaya çalışması bile en azından bir sezonluk malzeme demek. Tabii bu sırada herkes her gücünü geri almayacak mesela Sylar hepsini kaybedip sonra teker teker eskiden aldıklarını almaya çalışacak. Ama bir dakika onların hepsi ölmüş :).

Şu Matt'ın geçtiği gibi spiritwalk vs. yapılabilirdi 1-2 karaktere güzel materyal çıkabilirdi oradan.

Aynı zamanda gayet de karakterleri geleceği gerçekleştirme konusunda = baba petrelliyi desteklemek, çok sağlam bir motivasyon olurdu. Daphne ve Matt'in bir anda hangi tarafa gideceğini, sadece onlar değil güçlerini kaybeden herkesin bir anda onları geri almak istemesi ile baba petrelliye yardım etmesi ve sonunda formülün bulunması falan. Güzel olurdu açıkçası.

Daha bir "bizim güçlerimiz var o yüzden kralız" gibi bayık bişr konsept yerine gerçekten kendilerini anlamaya çalışan karakterler olurdu karakterler. Gayet de karakter gelişimi olurdu, ki bu çok önemli. Heroes'da karakterler ileriye gitmek yerine nedense hep 1 adım ileri 2 adım geri, sanırım dizinin eksiklerinden birisi de bu. Karakterleri geliştirmiyor.

Ama ne oldu herkesin güçleri geri geldi yine bir B-sınıfı X-men'e döndü dizi...

[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:
claire'den tiksindim artık. tripleriyle, bunalımıyla yordun beni be kızım.

+1

Pluton said:
iğrenç bölümde 30 kere durdurdum diziyi offf ne zaman biticek diye. Harbi iyice saçmaladılar artık... Ya bitsin yada adam gibi bölümler yapsınlar.

+1 daha.
dizi dediğin sürükjleyici geçer nasıl bittiğini anlmazsın, sadece buraya kadar izledim öncekiler boşa gitmesinm diye izliyorum haftada bir vakit ayırıyorum yoksa cidden saçmaladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

sylara niye kaşın kalın demisler...

Bence gelecek bolumler daha iyi olacak, biraz daha aksiyona yonelmeleri lazım. Simdi iyi ve kotu taraf belli oldu gibi, en azından bunu toparladılar. Boyle daha cok aksiyon olsa, efektleri biraz duzeltseler, iyi ve kotu tarafa yeni kisiler katılsa arada, taraf degistirenler falan derken gayet surukleyici olur dizi.

Sosyal ağlarda paylaş

o diil de,

sorular sorular..

18 ay içinde kaç kere tam güneş tutulması oluyo gerçekten?
bu herolar birbirlerine sarılıp ekip halinde hareket edeceklerine (ki basit bi fikir, fantastic four'da bile var :P) neden "ben yalnız gidicem" diye triplere gidiyorlar? hadi heroları bıraktım, normal homo sapiens olanlar bile "ben de gelicem" yapabiliyo ya, bi insan götünden roket atan birine yaklaşırken böyle tedbirsiz mi olur?
plan program yok mu? bi tane adam gibi önden B planı kuran yok mu? peki ya ders alan da mı yok? onu da bıraktım, bir tane bile tüm bildiklerini uzun uzun, net bir şekilde karşısındakine anlatan da yok. herkes bir delioğlan, herkes bir fevri...

kişiler

mohinder kişisini ilk gördüğümden beri kılım. herif hamaböcüğüne dönüşmekten beter olsun istiyorum, başına ne gelse tatmin olamıyorum., a dostlar...
bi tane karakter sevmiştim (african isaac) onu da 2-3 bölümde harcadılar, mundar ettiler gızannem.
en bayıldığım karakter jessica'yı tikiye çevirdiler, eline buzluk verdiler tey tey...
angela kişisini beğeniyorum ama o da o kadar ketum ki gırtlağını sıkasım geliyor. peter'ın anasının beynini okuma girişimini (hani şu sylar'ın durdurduğu) takdirle karşılıyorum ve sanırım peter'ın takdirle karşıladığım tek girişimi de bu.
nathan kişisi üstünlük kompleksini ve salak "tanrı biz verdi bunları, bütün bunlar bir işaret" inancını alıp cehenenneme gitse iyi olmaz mı?
aynı şekilde claire de ergenlik bunalımını da electra kompleksini de alıp gitse...
bence micah bütün bu salakların başına geçmeli. ufak yaşına rağmen şu ana kadar en aklı başında davranan o.
ha bi de haitian var tabi. hastası olduğumuz karizmatik kişi. tek kusuru fazla sadık olması ki bu aralar heroes'da pek popüler bir kavram değil sadakat... bari o aklını peynir ekmekle yemese...

herolar ilk başladığında mesafeliyim, ikinci sezona çok kılım, seyretmiycem demiştim, kapat mesafeyi diyenler utansın yea. içime sıkıntı basıyo valla, diziyle konuşan annanelere döndüm. meraktan bırakamıyorum da :P
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel bolumdu, duyguluydu.

SLOTH HİRO

Cidden ben de ilk defa clair'ı severek izledim. Bir de syların kursunu durdugu sahnede baya bir saydım, ulen ne guzel kurtuluyorduk ne durduruyorsun diye, neyse ki sylar da eski sevdigimiz haline dondugu icin arthur gg oldu. 4400 den eleman getirin de en sinir oldugum elemanı getirmeyin be kardesim, gelecek bolume sylar gebertir insallah da kurtuluruz. Simdi Arthur olunce boyle vucudundan birsey yukseldi, bunun bir cok sebebi olabilir. En kolay tahmin edecegimiz guclerin herkese geri donmesi olabilir, ama bence bunu yapmıyacaklar sonucta su an 49 tup formul var, bu da 49 yeni hero demek. Benim tahminim catalyst'di o gordugumuz sey, o petera gecebilir ya da sadece yokolabilir, eger oyleyse yokoldu ama galiba. Bir de heronun o direge yapısıp, help demesi guzeldi.

HELP

http://majorlyenglish.files.wordpress.com/2008/02/sloth1-r3-wm.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Te en başından beri özel karakterler arasında Hiro favorimdi hala favorim.
Ha belki ben biraz japfag olmuşumdur, ondan da olabilir.

bu arada

Bu arada evet, Peter'ın suratındaki yara izini nası aldığını öğrenmiş olduk.

Bi de izin verirseniz içimi dökmek istiyorum;
Arthur
Mohinder
Nathan
ölün artık sevmiyorum sizi. Geberin gidin lan. Of.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...