Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Dasaa corba ic bol bol antreman yap, ama body buildigne gitme oraay gidince cak mal oluyo insanin vucudu hiç güzel olmuyo cirkin oluyo.

Neyse efenimfilme gelirsek cok güzeldi,

özellikle ilk dövüste persleri ittirdikten sonra Leonidasin charge'in en önünde kese bice gittii sahne muhtesemdi, keza sonralara doru iki spartalinin birbirleirni kolluyarak dövüsleride öleydi, aslinda her sahne muhtesemdei her kaeryle urasildii cok belliydi.

üzüldüüm sey cizgi romandaki kadar ayrintiyi barindirmamasiydi filmin, ama olsun dolu dolu gumbur gumbur bi filmdi sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncularin antrenoru Mark Twight "Butler ve oyunculari Los angles ta 3 ay boyunca gunde 6 saat klimasiz odada calistirdik.Ilk kuralimiz kimsenin incinmemesiydi.Ama bu kurali birkac defa cignedik.Bir cok kiside burkulmalar kasiklarda cekmeler yasandi bol bol aci ve kusmuk vardi.Ama herkes yakindan takip edildi" diyor.

Yonetmen Zach Sydenr " Filmi yesil ekranda cekmemizin cok faydasi vardi.Bence daha kontrollu bir alanda gerceklestirilen savas sahneleri cok daha goz alici sahnelere imkan taniyor"

bunlari hep bana dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Leonidas ile 301 oluyolar.

Tonight we dine in Hell!
(Kuzen tonight we die in hell anlıyodu hep, bizde diyoduk cehennemde ölmek ne alaka)

[spo]Yalnız üzüldüm, kraliçeyi bile o... ettiler ya. Kraliçe la biraz asaliyeti olur.

Yalnız adam süperdi, çıktı herkesin karşısına "kraliçe bana verdi beaa" yaptı resmen :)[/spo]

[ Mesaj 21 March 2007, Wednesday - 00:54 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

spoilerledim.

Bu arada o kasların o kadar muhteşem olduğunu sanmayın, büyük bölümü gölgelerden dolayı o kadar güzel gözüküyor ve hafiften siyah pudra mıdır artık boya mıdır ne atıyolar kas aralıklarına ki belirgin olsun diye. Yoksa o kadarcık kas ile o kadar şekil durmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

parlatici sprey kullaniyorlar.Ama o kadar olmasada cok calisilmis bir vucutlari var elemanlarin.

Yalniz sey var.Orjinal hikayede Spartalilar zirh kullaniyorlardi.

arkadaslar perslere falan beceriksiz diyorda.Bu hikayenin gercek oldugunu biliyorsunuz herhalde?
Spartalilar sizin mesleginiz nedir.
asker! hesabi dagitiyorlar iste.
Agegon egitimini sende alsan oyle hayvan olursun.

hola mi hula mi bisey diyorlardi ben onu anlayamamistim.
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos 85793258 sayfa hikayenin ne kadar gerçek olduunu tartıştıktan sonra gelip bu hikaye gerçek deme pls. normalde spartalılar 300, ama arkalarındaki askerlerle toplam 5000, geçitin arkası perslilerce bulunduktan sonra kaçanlardan geriye kalanlar da 700 thespianla beraber 1000 kişi kadarlar. ki 1000 kişinin bile hiç şansı olmuyo yani açık alanda.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ek bilgi;
Gülhane parkına girince sağdan yukarıya devam ederseniz bugün müze olarak kullanılan eski darphaneyi ve braz daha ilerisinde Osman Hamdi denetiminde kurulan türkiye'nin ilk ve dünyanın en geniş lahit koleksiyonuna sahip İstanbul Arkeoloji müzesi'yle karşılaşacaksınız.

Müzenin kuzey kanadında (yanlış hatırlamıyorsam) İskenderin lahdi diye anılan ama aslıdna iskenderin büyük kumandanlarından birinin Lahdi vardır (bayaada şaaşalıdır bu lahit) Lahifdin üzerindeki kabartmaları ve rölyefleri incelediğinizde savaş meydanında donu bile olmadan savaşan insanlar göreceksiniz

filmdeki üstü çıplak spartalılar hişç de abartı değil hatta eksiğivar o da pantalon vs giymeleri. neden bilmiyorum ama adamlar savaşırken zırh olarak kask ve pelrin kullandıkları hep tasfir edilmiş. aynı dönemin başka serlerinde de bu savaşçılar aynı şekile çizilmiş.

ha bu bilgi üzerine aklıam bir d eşu geliyor.. e be kardeş,i msavaş alanında ermeydanında bu kadar çıplak adam varken iskenderin içindeki ibnelik nasıl depreşmesin yahu..

neyse gidin görün bu nadide ve çok kıymetli müzemizi keza öğrenciyseniz pasonuzu göstererk müzey bedava girebilirsiniz ama pazartesileri bütün müzeler gibi buası da kapalıdır böyle güzel günlük güneşlik bir haftaiçi seçin hem gülhane parının da tadını çıkarabilir belkü daha yukarıda topkapı müzesinede urayavilirsiniz (topkapı müzesine de paso göstererek bedava gireiblirsiniz)
Sosyal ağlarda paylaş

Xerres nasil 3 metre o nasil gergedan, fil neden o kadar büyük, o adamlar o duvari tirmanamiyomu cesetten merdiven yaparda tirmanir persililer orayi.

Yahu arkadaslar gecin bunlari gereksiz seylere kafanizi takmayin film bunlarin ilmi degil filmin anlatti dikkatinizi cektigi seyler baska yerler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...