Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatım Değişti !

Malkor

Öne çıkan mesajlar

evet öss denilen boşluk doldurma tırı vırısına girdim. Herşeyin aynı olmasını bekliyordum. Suan tum düzenim bozuldu adam gibi hayatım yok her şeyim karma karışık , aklım gibi.Şimdi lisede olmak isterdim en azından hayatım düzenli olurdu gerçekden , boşluk insanı çok kötü etkiliyor.

canım sıkkın sizle paylaşmak istedim.[hline]"Aşk, eşeğe bile dansettirir."
Sosyal ağlarda paylaş

bak sana benim bi arkadaşımın hikayesini anlatayım.

anlatacağım adam şimdiye kadar gördüğüm en zeki adamlardan biriydi.adam öss'ye girerdi bütün sınavı bitirir,sonra başa dönüp sayısalı tekrar çözerdi.buna rağmen 15 dakka falan artar'dı(kendi gözlerimle şahit oldum).adam öss'ye girdi.100 küsürlerde bi derece yaptı.adam bilkent bilgisayar burslu yazacağına bilkent bilgisayar burssuz'u kodladı yanlışlıkla.adam bilkent tarihinde bilkent burssuz'u en yüksek puanla kazanan adam oldu.

gitti ali doğramacı'yla falan konuştu.bunun hakkını para yatırmadan dondurmaya karar verdiler.adam bi yere yerleştirildiği için bi sonraki sene orta öğretim puanında kesinti yapılıyordu.yani full çekse(ki zaten full yapıyodu adam hep) en fazla yine burssuz bilgisayara'a giriyodu.bi sene bekledi tekrar öss'ye girdi.yine derece yaptı 300 küsür oldu.1 sene,sonra bu sene oluyo, sınava girdi koç iktisat bursluyu kazandı.şimdi adam hayatından çok memnun."iyiki bilgisayara girmemişim" diyo.

unutmaki her işte bi hayır vardır.

ayrıca her zaman geceler biter.hep sabah olur.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 16 September 2003 14:25 tarihinde demiş ki:
bak sana benim bi arkadaşımın hikayesini anlatayım.

anlatacağım adam şimdiye kadar gördüğüm en zeki adamlardan biriydi.adam öss'ye girerdi bütün sınavı bitirir,sonra başa dönüp sayısalı tekrar çözerdi.buna rağmen 15 dakka falan artar'dı(kendi gözlerimle şahit oldum).adam öss'ye girdi.100 küsürlerde bi derece yaptı.adam bilkent bilgisayar burslu yazacağına bilkent bilgisayar burssuz'u kodladı yanlışlıkla.adam bilkent tarihinde bilkent burssuz'u en yüksek puanla kazanan adam oldu.

gitti ali doğramacı'yla falan konuştu.bunun hakkını para yatırmadan dondurmaya karar verdiler.adam bi yere yerleştirildiği için bi sonraki sene orta öğretim puanında kesinti yapılıyordu.yani full çekse(ki zaten full yapıyodu adam hep) en fazla yine burssuz bilgisayara'a giriyodu.bi sene bekledi tekrar öss'ye girdi.yine derece yaptı 300 küsür oldu.1 sene,sonra bu sene oluyo, sınava girdi koç iktisat bursluyu kazandı.şimdi adam hayatından çok memnun."iyiki bilgisayara girmemişim" diyo.

unutmaki her işte bi hayır vardır.

ayrıca her zaman geceler biter.hep sabah olur.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

Bu arkadaşının soruları çabuk yapması zekadan daha çok konsatrasyon ve dikkat toplamayla alakalı. Mesela ben evdeyken soruları falan şak şak çözebilirim ama böyle birşey olduğu zaman beynim durur dikkatimi birtürlü toplayamam ki çoğu insan böyledir.[hline]Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

o hatalar ders almak için kullanılmadığı sürecede seni üzmekten başka bir şeye yaramıyor

kesinlikle kafana takmamalısın bence, ama bir dahaki sefere böyle bir şey olduğunda aklına bu gelirse belki de daha da kıötü bir durumdan yırtabilirsin

herkesin başına gelebilir böyle şeyler, sen bununla başa çıkabileceğini önce kendine kanıtlamalısın bence zaten güveninide tazelemiş olursun bence böylece[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten hep hayatla dalga geçtim ( hep böle derler ama yani umursamadım hiç bir şeyi)

ama işte hayat karşına çıkıp kafana vurunca afallıyosun

bu sefer kötü vurdu ellimden bişey de gelmiyor

benle bunu paylaşan herkese çok teşekkür ederim.[hline]"Aşk, eşeğe bile dansettirir."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 16 September 2003 17:48 tarihinde demiş ki:
Bu arkadaşının soruları çabuk yapması zekadan daha çok konsatrasyon ve dikkat toplamayla alakalı. Mesela ben evdeyken soruları falan şak şak çözebilirim ama böyle birşey olduğu zaman beynim durur dikkatimi birtürlü toplayamam ki çoğu insan böyledir.[hline]Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

ama ben adamın normalde zeki olduğunu düşünüyorum.onuda hem zeki hem hızlı olduğunu anlatabilmek için yazmıştım.

öss zaten zeka ölçen bi sınav değil.ÖSS beygir gücü ölçen bi sınav. zaten zeka ölçse buralarda olmazdım :)[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkor, 16 September 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
Ben zaten hep hayatla dalga geçtim ( hep böle derler ama yani umursamadım hiç bir şeyi)

ama işte hayat karşına çıkıp kafana vurunca afallıyosun

bu sefer kötü vurdu ellimden bişey de gelmiyor

Gözünde büyütme.[hline]You are all Claustrophobic in your skins.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya malkor yürü git dolaş.. biz böyle mal mal gezinebilecegimiz istediimiz saatte istedigimizi yapabilecegimiz bir yıl için nasıl özlem duyuyoruz biliyormusun. Git durma buralarda.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

bende denemelerden aldığım puandan yüksek aldım ama

kodlama işte aslında ilk duyduğumda şok oldum ama sonra babamlar yatıştırınca rahatladım. ama işte millet konuşunca ben şuraya girdim diyince ve bana sorunca kötü oluyor çünki kendini tekrarlaması vuruyor.[hline]"Aşk, eşeğe bile dansettirir."
Sosyal ağlarda paylaş

e ben de yazayım bari benimki nasıl değişti. istanbul bilgi üni'de okuyordum, 3. senem olucaktı (ama 2. sınıfa geçiyo olucaktım), ancak maddi sıkıntılar nedeniyle devam edemiyorum. ortalamam pek iyi olmadığı için burs falan olayı da olmadı.
asıl ben ne yapayım bilmiom, öss desen zaten çalışmamıştım, şimdi aklımda hiç birşey kalmamış vaziyette.
iş hayatı desen üni bitirmemek çok kötü birşey.

al işte benimki de böyle birşey.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkor, 16 September 2003 18:52 tarihinde demiş ki:
ama işte millet konuşunca ben şuraya girdim diyince ve bana sorunca kötü oluyor[hline]"Aşk, eşeğe bile dansettirir."

üzüleceğin son şey bu olsun, ben de iki sene kaybetmiş birisi olarak söylüyorum bunu. hayatta neler var üzülecek buna gelinceye kadar..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de bokuna bokuna lise Hz. okudum isteseydim okumazdım ama okudum . aslında iyi oldu seneye lise son a arabayla gidicem

bakın herşey bir hayır varmış değil mi ?
hem sene kaybettikçe olgunlaşırsın kadınlarda olgun erkeklere hastee olur :P :D[hline][b]|Re'nhart Comm.|
Icewind J.Crown [b]
©
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...