Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

yarın.
AvatarChapters ın yalancısıyım, üstüste 3 bölüm yayınlanıcak şekilde yazmışlar. Aslında 18 inde diyo ama işte saat farkı filan yüzünden bizim için yarın oluyo...

Upcoming Avatar Episodes/Movies:
Avatar Book 3 Chapter 16: The Southern Raiders - Is Now Online!

Avatar Book 3 Chapter 17: The Ember Island Players - Friday, July 18th.

Avatar Book 3 Chapter 18: Sozin's Comet Part 1: The Phoenix King - July 19th.

Sozin's Comet - Saturday, July 19 at 8 PM
Avatar: The Last Airbender will conclude Book 3 with a a two-hour television movie scheduled to Air on Saturday, July 19 at 8 p.m. (EST). Titled Sozin's Comet, the special presentation has Aang learning that he must confront his mortal enemy, the Firelord, earlier than planned. As the comet nears, he prepares mentally and physically for the attack, but only time will tell if he has the heart to take the Firelord's life.

We will have these new episodes online shortly after they air...keep checking back!
Sosyal ağlarda paylaş

çok lezzetleniyo valla dizi sonuna doğru, tadını damağımızda bırakmak için yapıyolar herhalde bitince :/

hepsi hayvan gibi bükücü oldular, nasıl koltuklarım kabarıyor anlatamam, ehehe... sokka kılıç ustası oldu, bender olmayan tek karakter olarak o bile aştı. katara desen iyice şaşırdı artık, unstoppable oldu nerdeyse bloodbending filan derken. zuko ejder olayından sonra hem yeni teknikler öğrendi, hem kendine güveni geldi, hem de artık arkadaşları var, ki bu da güçlenme sayılır zira mesela appa kendisini havada tutmasaydı nalları dikebilirdi. toph zaten yönetiyor uzun zamandır, metal bükmeler filan. aang deseniz adam avatar, daha ne olsun.

velhasıl, giderayak tüm ekip bi süper kahramanlaştı ki, herhalde tüm gelişimlerini izlediğimiz için olacak, insan gerçekten pek keyifleniyor yaaahuuu...

Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
çok lezzetleniyo valla dizi sonuna doğru, tadını damağımızda bırakmak için yapıyolar herhalde bitince :/

hepsi hayvan gibi bükücü oldular, nasıl koltuklarım kabarıyor anlatamam, ehehe... sokka kılıç ustası oldu, bender olmayan tek karakter olarak o bile aştı. katara desen iyice şaşırdı artık, unstoppable oldu nerdeyse bloodbending filan derken. zuko ejder olayından sonra hem yeni teknikler öğrendi, hem kendine güveni geldi, hem de artık arkadaşları var, ki bu da güçlenme sayılır zira mesela appa kendisini havada tutmasaydı nalları dikebilirdi. toph zaten yönetiyor uzun zamandır, metal bükmeler filan. aang deseniz adam avatar, daha ne olsun.

velhasıl, giderayak tüm ekip bi süper kahramanlaştı ki, herhalde tüm gelişimlerini izlediğimiz için olacak, insan gerçekten pek keyifleniyor yaaahuuu...

Ema yetiştirdi bu veletleri tabi koltukları kabarır =P
Sosyal ağlarda paylaş

valla yetiştirdim sayılır, threadde birinci sayfada mesajım var, daha ne olsun. yıllarımı verdim bu işe :PpP

sokka'nın halleri pek komikti gerçekten, şimcik torrent indirip hem kocacığa da seyrettiricem hem de ben de büyük ekran bakıcam bi daha.

yarın da gelsin yeni bölüm, ooooh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

!!!!üstüste bölümler O_o!

yalnız özlemişim ve (unutkan biri olduğumdan) unutmuşum.. dizi açılışında yerde yatan, uyuyan tiplere bakıp "bunlar da kim be!" dedim bi süre.. neyse ki 10.saniyeyi devirip 11.sn'ye girerken bu düşünme sürecinde, hatırladım adamları :S

millet iyisini yazmış zaten. ben kötülerini yazayım
iroh amca nerede? yok eğer kullanmayacaklarsa öz amcam olarak almaya hazırım.. çay içeriz karşılıklı...
bölümler neden bu kadar kısa lan!! tamam bölüm süreleri aynı da bitmeye yaklaştıkça altın değerinde oluyorlar. izleyip bitince üzülüyorum inanın :[
ha bi de bitiyor bu di mi |:'(
bitmesin desek... dinlemezler di mi?

bi de avatar firelord'u öldürür mü? yoksa nick is the kid hede hödö ayağına "bundan sonra yatmadan önce dişlerini fırçalaman ve bir daha kötü olmaman için seni hapsedicez.." falan mı derler.. demezler di mi? yok yok demezler

Sosyal ağlarda paylaş

valla spoiler konusunda baya dikkatli olunan bir thread bence burası, gayet dikkatli spoylır koyuyoruz işte, hatta bakın koydum bi dene daha.

çok gizli bilgiler filan falan

iroh tam da böyle en gıllıgış noktada lotusçularla meydana çıkıp son derece karizmatik bir ağırlık koyacak olaya bence. ben 3. sezon başından beri bu hareketi bekliyorum şahsen, iroh yönetir, yönetecek eminim.

hatta mesela şu aang yapar mı dediğimiz firelord'u bitirme hareketini öz abisinden beklesek çok mu hayalperest olmuş oluruz mesela?

Sosyal ağlarda paylaş

spo yok ama tedbir olarak alayım.

ben beğenmedim ya sıradan bi bölümdü benim için nasıl lan oha diyebilirsiniz hemen izah edeyim eğer elde izleyecek 12323 tane bölüm olsaydı hoşuma gidebilirdi ancak aylarca bekledikten sonra böyle boş bi bölüm izlemek üzdü beni. yok katara let anger go hesabı falan her işine gelen appayı alıp basıp gidiyor uzaklara yeter lan taksi mi bu? olan bize oluyor aang i göremiyoruz iroh ta kayıp zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

final

bence iroh son bolume kadar cıkmayacak... son bolumde klasik teketek kapısmalar olur... iroh gelir, once zuko'ya yardım eder, azula'yı yargılar, sonra hızını alamaz, gider aang'e yardım eder, kardesini tokatlar, cekilir bi kenara =), adamın dengi yok ki abi bence...

Sosyal ağlarda paylaş

final teori

Bence Aang gelicek Ozai yi pataklıycak ama sonra vicdanına yenik düşüp öldüremiycek, böyle ah ben yapamam o da insan hepimiz kardeşiz bu kavga bitsin artık triplerinde arkasını dönmüşken Ozai kalkıp "rölüeaaaah" diye bağırarak Aang i öldürmeye çalışıcak, o saniyede Iroh yetişip çökücek tepesine Ozai nin.
Fazla Hollywoodvari oldu bu deus ex machina tripleri ama böyle bi çıkış bekliyorum Iroh amcadan.

Kafasına çaydanlık ta geçirebilir tabi.

Ayrıca Azula yı Zuko yargılıycak kesinlikle. Kaçarı yok.
Mai ve Ty Lee de bizimkilere katılıcak tabii.

Ama her ne olursa olsun daha fazla Toph görmek istiyorum ben. Hatta sırf Toph üzerine bi bölüm yapsalar çok şukela olur
(son iki bölümde Zuko&Sokka ve Zuko&Katara takımlarını gördük hep, bi de Zuko&Toph olsa tadından yenmez=)

Sosyal ağlarda paylaş

eheh, shadow o sahnenin aynısı olmustu abi ilk bolumlerde =), zuko'yla jao(boyle mi yazılıyo bilmiyorum, o admiral iste) arasında... ama haklısın, bence de oldurmez aang oozai'yi... yaw seride kimse olmuyo ki... bas karakterleri gectim, savas oluyo, savasta kimse olmuyor, herkes birbirini esir alıyor... bi jet oldu galiba, o da kesin degil...

Sosyal ağlarda paylaş

Zutara-Kataang

Zuko ile Katara barıştı. Her an bir Zutara belirebilir fakat benim gönlüm Kataang'den yana !!1!

Hani bir ara bir video yayınlanmıstı youtube'da.
Ember Island Players diye. Tiyatroya falan gidiyorlardı. Acaba o videoyu mu içerecek bu bölüm çok merak ediyorum. İnşallah sakin bir bölüm olmaz. Kapışma olsun. Kaç aydır bekliyoruz yazık ulan bize !!1bir!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...