Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Cnbc-e de gösterimdeyken az az takip ediyordum, başlangıcı filan baya güzeldi hatta. En azından Heroes'la karşılaştırınca olsun diye yapılmış gibi bir duruşu yok en azından.

Dvdleri içinse; D&r'da tek sezonu var, bir iki farklı yere de gittim yok kesinlikle. İzmir'de bulabiliceğim başka yer var mıdır ki 2. ve 3. sezonları?
Sosyal ağlarda paylaş

cado'cum roku ona book 2 earth'in ilk bölümü olan avatar state'te dediki eğer avatar halinde ölürsen yada öldürülürsen avatar reankarnasyon çemberi bozulur ve avatar hakkın rahmetine kavuşur dedi çünki avatar olmanın esprisi hem kendi ruhuna sahip olmak hemde avatar diye adlandırılan gezegenin ruhuna sahip olmak :)
Sosyal ağlarda paylaş

3-16: The Southern Raiders

July 18, 2008

Hakoda tells Katara and Sokka about what happened to the Southern Water Tribe when they were young, and they learn more about what happened to their mother. Aang reveals his greatest and darkest secret. More information about Zuko's mother is also revealed

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Avatar:_The_Last_Airbender_episodes#Book_Three:_Fire

guncelleme: diger bolumler de 19 - 20'de yayinlanacakmis. yani 3 gunde 6 bolum diyor wikipedia.
Sosyal ağlarda paylaş

şu topic her uplandığında bir heyecan basiyor beni. =

ayrıca bir anlık kendimle çelişmem ve july ın haziran olması isteğimle birlikte çok emo zamanlar yaşandı evimizde.

-lan nisan july, haziran de mi?
+hmm, ne?
-july diyorum. haziran de mi?
+ehe...
-ehe ne?
+temmuz değil mi abi o?
-haziran kızım.
+temmuz valla.
-hayak ='(.

halbuki koskoca temmuzu haziran yapmaya razıydım ben avatarı izlemek için. =
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...