Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

kim neydi napıyordu neciydi?

hiçbirini hatırlamadan izliyorum işte.. böle aralıklı olunca unutuluyor vallahi. mesela bunların (avatar ve tayfası) geldiği son yerde (işte bu tapınak mıdır nedir? ney tapınağıydı burası?) yanlarında gelen tipler kaç kişiydi neydi, hatırlamamaktayım hiç..

çok tatsız oldu böyle..

bekliyip hepsini (en azından son sezonu) baştan aşağıya izlemek lazım galiba
Sosyal ağlarda paylaş

temmuzda biterse tamamı dev ekranlı birinin evine toplanıp çökülüp topluca izlenebilir sanırım.. en azından son 5bölüm falan

hem eğlenceli olur hem de izlenmemiş bölümler başlamadan önce biz de geyiğine YUAHAHAHHA falan gibi çığlıklar atarız. bölüm başlayınca susar, çıt çıkarmadan izleriz tabi..

dın dan don <-film başlıyor cep telefonlarınızı kapatın ve sesinizi çıkarmayın. çenesini açan olursa vururum sümsüğü uyarısı anonsu sesi
Sosyal ağlarda paylaş

ben ara ara takip 2 sezon kombosu yapiyorum kendime
hala gülüyorum cogu espriye ya xD
verseler keşke yeni bölümü =/
bi de şeyi farkettim yine bugun
cnbc-e'deki dublaş ne kadar alakasiz ya
sokkanin sesi, aengin sesi kataranin sesi hiç gitmemis
zuko da gitmemis
of, cok aptal konusuyolardi =/
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi son durum şöyle,

6 bölüm kaldı geriye, finali 2 hour-special yapıcaklar, yani 4 bölüm arka arkaya, bunun dışında 2 bölüm daha var, biri story so far tadında olucakmış, diğeri de finale giriş şeklinde olur heralde.

tarihlere gelirsek, trailer da concludes in july diyor, volume 4 dvd sinin dağıtım tarihi de 29 temmuz. o yüzden ya bir önceki cuma(25 temmuz) ya da iki önceki cuma(18 temmuz) da final yayınlanır diye bi sonuca ulaşmak yanlış olmaz sanırım. kalan iki bölümü de önceki 2 haftaya koyarlar diye tahmin ediyorum, yani uzun lafın kısası en erken temmuz başı derim ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...