Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Sonunda Fire King'in bending'i nasılmış gördük. Çok heyecanlı geçti ama sonunda hala elle tutulur bişey bulamadım. Üzücü.

Azulayı abartmışlar. Ben o kızdan okadar performans beklemiyodum. Kızı böyleyse kendisi nasıldır dierek heyecanlanmadan edemiyorum :)... İroh sonunda kaçsa da... Gösterişli bi firar olmadı. Buda üzücü.

Sosyal ağlarda paylaş

valla izledim bölümleri

3x10-11

tam tahmin ettiğim gibi oldu. Şaşırtıcı herhangi bir gelişme olmadı. Da Iroh nerelere kaçtı göremedik =)O icat edilen savaş araçları falan über fantastikti. Anlaşılan bu sezonun 2. yarısında gruba Zuko da katılcak onlarla bearber maceralara atılacak =)

de 12. bölüm 2 ay sonra mı çıkacak şimdi nedir -.-
Sosyal ağlarda paylaş

10 ve 11 hakkında

ben mi kaçırdım bilemiyorum ama fire nation un nsaıl haberi oldu işgalden çözebilen var mı? ayrıca zuko yönetti bence 11 de hareketleri ve davranışlarıyla amcasını aratmadı ama iroh ne durumda cok merak ediyorum adama ne yaptı da o hale geldi, o kafes nasıl o hale geldi izlemesi pek zevkli olucak sanırım.

sonradan edik aşağıda mortise cevap: saolasın vala, hatırlayamadım bi an :)
Sosyal ağlarda paylaş

eheh tunca anime değil bu

yani azulayı öldürmeyi geç, sen bi ülkenin kalbine kadar giriceksin yıkıcaksın bütün savunmaları, sonra elinde patlayıp "olmadı biz teslim oluyoruz" dediğinde bak bakalım teslim alıyolar mı seni :) asıl hedef kitle çocuklar olduğundan olmaz öyle şey. taş çatlasın star wars taki gibi darth vader vari; "ölüyorum, artık iyi tarafa geçiyorum" tarzı bi şey olabilir diye düşünüyorum :)

Sosyal ağlarda paylaş

O degilde, zuko ozai i motor etti. Tam anlamıyla. Resmen G*t oldu herif. Aang + Katara = gg oldu. Süperdi bence bölümler. Hele böyle aang in en sonda kataraya "hani ben ya seni öper ölür, yada ozai yener gururla koluma alırdım simdi ikiside olmadı utanırım ben" tribi yapması hoştu bence. hem şirin, hemde acayip komikti.

Sosyal ağlarda paylaş

offff!!
aksiyonu acayip bol iki bölüm seyrettik.

310+311

- invasion gerizekalı earth king'in yüzünden patladı. bu bear-hugger adamın invasion'ı ağzından kaçırdığını unutmuştum ben şahsen, silly me. neyse ki hezimet tahmin etmediğimiz bir şey değildi, yoxa yakardım kendimi vallahi evin bahçesinde, kalbim kaldırmazdı.
- ergen zuko büyümeye karar vermiş, ipleri eline almış, onu gördük. takdir edicem etmesine ama elim gitmiyo, o kadar çok beklenmedik lavukluğu oldu ki, kendisine güvenim kalmadı benim. diğer yandan iroh'nun iki taş arasında öğrettiği lightning redirection tekniğini babalar gibi, ehe, hem de babasına uygulayarak, kendisine kıl olan bendeniz kulunuzdan bile puan aldı. o balonla western air temple'a kadar gidebilecek mi, gitse de nasıl karşılanacak, bunlar yeni merak konularımızdan...
- azula'nın natural evil olma durumu, toph'un yalan testinden çatır çutur geçmesiyle tasdik edilmiş oldu. ben kendisinin alaşağı edilmesi konusunda katara'nın blood bending yeteneklerine güveniyordum, ama babasıyla ilgilenmeye koşunca appa üzerinde becerdiği birkaç havalı water bending hareketi dışında pek etkili olamadı katara hanım kızımız. azulayı kıstırmışken ağzını burnunu dağıtmayan zihniyeti de kınım kınım kınıyorum.
- iroh ortalığı dağıtmak suretiyle şişik kaslarını da yanına alarak firar etti, kendine yakışanı yaptı. nasıl olacak da bizimkilerle yeniden buluşacak, onu merak ediyoruz şimdi. yukarılarda birileri yazmış bu işin içine white lotus da karışır diye, katıldım gitti. ama nasıl olur, nereden karışırlar, gAang ile nerede buluşurlar filan, hayalgücüm yetmiyor şu anda. ühü.
- aang ile ilgili tahminlerimiz ve bilgilerimiz de doğrulanmış oldu. kendisinin 7. çakrası meme yapmış durumda, bakalım nasıl iyileşecek.. acaba western air temple'da guru ile yeniden buluşması mümkün olabilir mi?
- zuko avatar'ın ilk fire bending hocası olmaya yakın duruyor. ama bence onun başladığı işi iroh yetişip bitirir. hatta bitirsin! ağlatmasın bizi burda.
- sürekli aklımın bir köşesinde tuttuğum zuko'nun anası konusu gündemimizin göbeğine geldi oturdu. bu kadıncaaz nerelerdedir, nicedir, ne yer, ne içer? bi buldurun be.
- sokka normalden olduğundan daha yakışıklı, katara daha kadını, toph daha earthbender, aang de daha yetişkin bir görsellik sergilediler. sanırım yeni standartlarımız bu olacak yüz ifadeleri ve genel görünüm itibariyle.
- son olarak: kataang!!! zutara zuko'nun saraydan ayrılırken "sorry mae" demesiyle zaten patlamıştı, çocuk gerçekten sevmiş depresif kızımızı meğer (bkz. "i don't hate you"). ben istemiyorum katara ile aang'in gereksiz duygusal formatlara koşmasını ama işte, gidişat kataang'i gösteriyor.

velhasıl, forza avatar diyor, tırnaklarımızı yemeye devam ediyoruz.
lost, heroes filan halt etmiş, avatar ftw.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada iroh amcamızın konusmasını niye böyle değiştirme gereği duymuşlar? yani mako vefat ettiğinde greg baldwin geldi onu biliyorum da tales of ba sing se ve crossroads of destiny de o kadar anlasılmıodu mesela, ama bu son sezonda konusma tarzında bariz bi değişiklik var cok fazla duraklıyo filan rahatsız oldum !
Sosyal ağlarda paylaş

ema

katara sadece full moon vaktinde blood bending yapabiliyor..

white lotus

wikipedia'da gördüğümüz üzere çin kültüründe white lotusun amacı "The doctrine of the White Lotus included a forecast of the imminent advent of the future Buddha Maitreya." yani kısaca yeni gelecek budhaya hazırlanmayı içeriyor. bunu avatar dünyasına uyarlayacak olursak kayıp avatarın geri gelmesine hazırlanan bir organizasyon diyebiliriz ki ben kesinlikle inanıyorum. iroh'un da konuşmaları, genel tavırları bu tarafa kolayca çekilebilir gibin..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...