Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sonunda geldimm

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

dün itibariyle saat 1.30pm da türkiyeye geldim ilk izlenimlerim:
bağaj kontrolde bavulumu kaybettim nedense sonradan kayıp bürosunda buldum.
taksiciler çok yalaka adamlar bunu anladım
hava çok sıcak vede kuru
boğaz haala çok güzel
sokaklarda çöpler var ilginç belli saatte çöp kamyonu geliyomuş topluyomuş??wtf?
kaldırımlar çok yüksek alışkanlıktan olsa gerek takılıp düşüyodum
şimdilik bu kadar dahasını yazacam...aa bide niye ışıklardan yeşil yanınca millet daha hareket etmeden kornaya abanıyo polis yokmu ceza yazacak??
Sosyal ağlarda paylaş

eet arkadaşlar diğer izlenimlerimi anlatıyorum
-ilk başta tamamen kara çarşaf giymiş insanlar gördüm haala bunların yaşadığına innanmıyorum
-bi kadın geldi merhaba diyecekken elini çekti meseleyi sonradan anladım eline dokunursam abdesti kaçarmış hey allam ya
-burada gavur muamelesi görüyorum ilginç.
trafik kurallarına saygı sıfır kaldırımlar ayarsız ışıklarda dururken yeşil yanar yanmaz hemen kornaya basıyolar polise şikayet etmeme rağmen ceza kesilmedi buda ilginç
-kızlar çok tatlı ama çok boş kafalılar
-insanlarda namus bacaklarının arasında görülüyo haala
-Minübüsçüler inanılmaz derecede serbest
ehm.. şimdilik bu kadar yakında güsel şeylerde yazacam..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben memnunum ulkemden, car$afli kadinindan da, yol vermeyen minibusunden de, ye$il yanar yanmaz kornaya asilan asabi amcasindan da, abdesti bozulmasin diye kar$i cinse dokunmayan $afi ablamdan da ... Ta$ina da topragina da kurban olurum...
Teyyy Turkiyem teyy...
Sosyal ağlarda paylaş

valla o kara çarşaflılardan epey az kaldı, bir nesil sonra tamamen biticek zaten az daha sabret.. ayrıca kaldırımlar meselesi sadece türkiyeye özgü bir meseledir.. he yıl ya kaldırım üstüne yeniden kaldırım yapılır ya da bozulup bir daha yapılır. aslında kaldırım mühendisleri baya uraşıolar ama napsın işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bi insan güruhudur bu yaf?Anlamadım gitti daha az evvel eve gelirkken adamın teki ışıklarda bana yeşil ışık yanmış yaya geçidinden geçerken az daha eziyodu beni bide utanmadan arabadan önüne baksana diyo aallahım yarabbim ölüp gidecem burada..Ne alakadır bu arabalar yaya geçidinde durmak zorunda değillermi?biri bişey söölesin allah aşkına yaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...