Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz 3 pati

_ClymoR_

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

wastryx denen adama
forumda genel tavrımı geç bi kenara at, coprye genel tavrımdan bahset. ne demişim ne yapmışım bir örnek ver ağır terbiyesizlik ondan sonra klavye delikanlılığına geçiş yaparız burda. sana eşlik ederim tek kalmazsın o konuda yani.
geyikli şakalı giydirdiğim kişide forumun en çingenesiydi.
hatta ben copry'e kalkıp "copry lütfen sende xxx üyesi gibi çingenelik yapma" demişliğim var. lütfen uzuvlarımızı bi kenara bırakarak forumlara post atalım. bir tek sizde yok o alet. bir tek siz angaralı değilsiniz.

Yeni görüyorum neler dönmüş yine:/

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil , sonuçta benm de hiç sevmediğim , keş diyebileceğim bir sürü üye var ama saygıyı korumak lazım tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

cempostaci said:

wastryx denen adama
forumda genel tavrımı geç bi kenara at, coprye genel tavrımdan bahset. ne demişim ne yapmışım bir örnek ver ağır terbiyesizlik ondan sonra klavye delikanlılığına geçiş yaparız burda. sana eşlik ederim tek kalmazsın o konuda yani.
geyikli şakalı giydirdiğim kişide forumun en çingenesiydi.
hatta ben copry'e kalkıp "copry lütfen sende xxx üyesi gibi çingenelik yapma" demişliğim var. lütfen uzuvlarımızı bi kenara bırakarak forumlara post atalım. bir tek sizde yok o alet. bir tek siz angaralı değilsiniz.

Yeni görüyorum neler dönmüş yine:/

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil , sonuçta benm de hiç sevmediğim , keş diyebileceğim bir sürü üye var ama saygıyı korumak lazım tabi.

nası keş
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

copry said:

Finklorpeyniri said:

buda herkesi para görüyor ya. dişiniz bozulsun diye bekliyor akbaba gibi

bozulan bir sürü patidaş arkadaşımın dişini yaptım, sor bakalım para almış mıyım .

kendini sevdirmek için bu kadar uğraşma ya ):

sadece hiç sevmediğim bir özelliği tanımadan etmeden kondurduğun için açıkladım . sen yine sevme beni. ben nötrüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...