Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jedi academy bitti

kingpin

Öne çıkan mesajlar

heralde paticik bünyesinde bu oyunu bitiren en son kişi benimdir :lol: olsun ya geç almıştım ben beklediğimden kısa sürdü.. ancak oyunun kaderi 2 tarafta bitiyor bi lightsaber leri değiştirken ki double aldım sonra dual lere canım çekti =P sonra rush u gebertmedim light side bitirdim.. dark side bitiren var mı ? varsa anlatsın yoksa o şekildede bitirem =P[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Bonecrusher, 14 September 2003 03:50 tarihinde demiş ki:
yahu oyunları bitiremeyen tek kişi ben miyim şimdi burda?[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...

yok merak etme bende bitirmedim :)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
değermi ya ?
değmez :-) kyle i severim ben ..
rush a kıl oldum .. harbi
gebertmek lazımdı ama darkside olmuyo işte..
bu arada o herif Sith Lord muydu gerçekten sw geçmişinde yoksa oyun senaryosu diye mi bide bu tavion jk2 de kyle in gebertmekten vaz geçtiği karı değilmiydi desann ın yavuklusu =P bu arada jk2 nin sonunda noluyordu ben bırakmıştım sonlara doğru[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

jk2'nin sonuda da gocuman bi temple'in en kral bölümünde desann ile kapışıyodun. desann ile kapışmadan önce onu bayaa bi zarara uğrattıın için önce bi dumur oluyodu. sonra dark side'a gel mel demişti.

ve evet aynı tavion. onu öldürmeyip gitmesine izin vermiştik jk2'de. jaden duel sırasında yüzüne vurdu zaten bu olayı. =P[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
Sosyal ağlarda paylaş

auha timing hatası.[hline]KinGpiN the striked sazan

[Bu mesaj theKingpin tarafından 14 September 2003 04:23 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj theKingpin tarafından 14 September 2003 04:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

res edilmeye çalışılan keko gerçekten varmı yoksa asparagas mı bu arada tavion daha bi güzelleşmiş ehe =P bide jk2 de jade die kyle ın app i vardı o ölüyor zannediyorduk gerçekten ölmüşmü tavion u öle bırakmıştık sanırım yerini sölücekti..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada asadan çıkan kılıca uyuz oldum bütün oyun atmosferini bozdu sanki lotr oynuyoruz auha çıksana adam gibi bi lightsaber sen dual lemi bitirdin yoksa double lightsaber lemi?[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

jk2 de jade die kyle ın app i vardı o ölüyor zannediyorduk gerçekten ölmüşmü tavion u öle bırakmıştık sanırım yerini sölücekti ?[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

hoca nasıl hatırlamassın desann öldürüyordu ya ?
kyle ın yanındaki bi karıyı sonra kyle tekrar jedi olmaya karar veriodu valley of the jedi e gidiodu falan.[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

ehhe bn daha almadm bile ama alıciim yakın bi zmnda :D Gusel mi bari ?[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

jan ors la heralde evlendi kyle abımız ama mara jade gıbı onuda ısrarla gostermıyor oyun yapımcıları seneryoda yerı yokya olmasada olur demişler (yada luke da kyle da onları eve kapatıp camasır bulasık olayı yaptırıp evden cıkmalarına ızın vermıyorlar :D) jan bir Jedi degil app de degil Dark forces ve jedi knight 1 i oynıyanlar bılır hıkayelerı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu oyunun tam versiyonu var mı piyasada? herkes hata veriyor falan deyince almadım, hata veriyor da kurtulmanın yolu mu var? alınmalı mı? jk2'nin hastası olmuştum. tam da oyuna ihtiyacım olduğu bir dönem...[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...