Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Gozde ay yildiz belli olmuyor kalenin ustunde dusununce baska aradim bende:.

Bu ise tam bayraktaki ay yildiz gibi degil dikkat ederseniz ama temsilen belli ediyor.

NAsil karar verelim? Anket acalim dedim ama olmuyomus paticikte saniyorum.

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 10:56 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Asagidaki clan isimlerini burada clani adina konusan arkadaslarin sozune istinaden onlara guvenerek yaziyorum

Son durum :
BreaveHeart (ROYCOLT)
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (ozkancab/ obi)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )
TheOthers (Kaksi)
Violance ( lvlustafa)
didwehurtyou (::midnight::)
LostAngels (NewBieMe)
VeniVidiVici (PowerBuff)
NoNam3 (MrCraig,HeLLoRoy)
Vision ( tazy_Tikky) ( karus ve elmorad)

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)
Birde 2 partilik super guc geliyo :)))) ( adlari simdilik sakli)
Ayrica cesitli yabanci clanlardan Turk guruplar savas icin gelicekler

Listede adi olan clanlarin temsilcilerinin bana ( ozel mesajla buradan) msn adreslerini, oyundaki nick ve clan isimlerini yazmalarini rica ediyorumki herseyi buradan konusmayalim

yada

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 11:07 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Ben ay yildiz diyorum bilinc goz diyo

Valla ansil karar vericez bilmiyorum isterseniz iki logodon birini isteyinize gore kullanin...,

Carsamba saat 20 diyelim MSN den Ip vericem

bu arada TS si olmayanlar teamspeak indirsinler

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 14:36 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Asagidaki clan isimlerini burada clani adina konusan arkadaslarin sozune istinaden onlara guvenerek yaziyorum

Son durum :
BreaveHeart (ROYCOLT)
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (ozkancab/ obi)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )
TheOthers (Kaksi)
Violance ( lvlustafa)
didwehurtyou (::midnight::)
LostAngels (NewBieMe)
VeniVidiVici (PowerBuff)
NoNam3 (MrCraig,HeLLory)
Vision ( tazy_Tikky) ( karus ve elmorad)

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)
Birde 2 partilik super guc geliyo :)))) ( adlari simdilik sakli)
Ayrica cesitli yabanci clanlardan Turk guruplar savas icin gelicekler
Listede adi olan clanlarin temsilcilerinin bana ( ozel mesajla buradan) msn adreslerini, oyundaki nick ve clan isimlerini yazmalarini rica ediyorumki herseyi buradan konusmayalim

yada

logolarindan birisi kullanilabilir begeninize gore. Onemli olan orada birbirimizi tanimamiz

Ayrica Carsamba saat 20:00 da TS de bulusacaz. IP yi msn den vericem. Bu arada teamspeak indirirseniz iyi olur.

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 14:41 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Yabancılara göre 2:00 pm oluyo... Jade göz bence daha güzel olur diğer logo geçen de dediğim gibi yıldızı bi garip onun tunus logosu gibi bişey olmush o...Bilinc'e katılıyorum göz logosu daha güzel olur :))
Yada şöyle bişey de olabilir ally olacak clanlar bu 2 logodan dilediğini kullansın.. Yani sonuçta ally oldukları anlaşılsın yeterli ...

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 15:24 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hangi clan lideri yabanciki? yada yurt disinda birilerimi var? sadece clan liderleri gelsin yada temsilcileri gelsin konusalim onlar clanlarina duyursunlar baska turlu herkezi alacagim bir TS imkansiz

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 15:46 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...