Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

PCPC o clanin asistani sen de oylesin ve onay verdiniz.
Zaten onay veren ehrkez de bu sekilde verdi lafmi soyledigin.

Daha sonra da melanj gelip cekileceginizi soyledi. Ben ses cikartmadim. Claninizin adini sildim hicbir yorumda yapmadim. Ama sonra da karsimizda savasacagini soyledi. O zamandan beri 1 hafta gectri simdi kalkmis bana iki kisi gelicez IP ver diyorsun.

GEc bunlari ve kes PiCaLLo safhini kendin belirlersin. O savasta ya biz variz ya Illuminati.

Bizim icin gelmeyecekseniz Illuminati icin gelmis oluyorsunuz. Bize karsi yapilan her atak diger tarafa yarar buda sizin ic yuzunuz bunuda buradan ispat ettigim icin mutluyum.

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:17 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yau tartismak istemiyorumki.

Bu kadar clan birlik olmus arasidna birbirini seven sevmeyen herkez. Hic sesini cikartmayanda var. Ama en azindan karsimizda degil.

Buradan onay verip liderleri istedi die geri cekiliyorlarsa. Sonra o clandan gelecek herhangibir sahisa ben nie guveneyim gelsin lideri onayliyorum desin diyorum bende...Gelmeyin demiyorum lideriniz onaylasin diyorum.

Cunku nasil olacak? Godz clanini bir yarisi oraya sozde kale icin gelmisken ayagimiza dolanirken bir ikiside sozde bizim icinmi savasacak. Ilk once bence clan icindeki bu sorunlarini halletsinler sonra gelip ciziktirsin PiCALLo buraya.

Ben Melanjin fikrini buradan ogrenmeden bu konuyla ilgili tek bir adim atmam.Godz lideri odur.

Isimize bakalim.

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:24 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Gunlerce Godz listede kaldi ve daha sonra gelip Melanj aciklama yapti. Cekildiniz...Lisetdeyken duzetseydiniz o zaman yanlis anlasildik biz yokuz ferdi katilicaz deseydiniz.

Ayrica sen dahil olmadigin bir konuda neden yorum yapmissin o zaman?

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:26 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1. Godz clan lideri bu olaya girmeyecegini belirtmistir.
2. Clan lideriniz hatta karsimizda savasmayi dusunmektedir ki bunu buradan sen de acikladin.
3. Burada amac bayrak birligidir. Turk simgesini kaleye asmaktir ki logonuzu takamiyorsunuz.
4. yabanci clanalrdan gelen Turk charlar bile clan liderlerinin onayini almsitir ve benle MSn de ldierlerini gorusturmustur. Sizinki henuz onaylamamistir.
5. Bir clanin yarisi ole tam karsimizda bir kismi yanimizda die birsey kaos yaratmaktan baska bir ise yaramz.
6. Ayrica bize bu kadar karsi ldierin varken herturlu bilgi sizdirmakta sakincalidir.

Ben madem bir fikir attim ortaya ve destek aldim bozmak istemiyorum. Derdim budur. Sıkıldım bu konudan
Sosyal ağlarda paylaş

BAk senin hep yaptigin sey bu iste acitigin topicler ve diger yazdiklarin gibi.

Illuminati ile alley degilsin.

Bizimle de olmadiniz !!!

Oraya biizmle ayni gun gelme sebebin ne olabilir. Hep kaypakmi olacaksiniz? karambolde kalemi almak dileginiz nedir..

bunu ruyanda gor. Oraya o gun bagimsiz olarak geliyorsaniz karsimizdasiniz demektir. Bu clanlarin hicbir tanesi bagimli degil. Amac birligi olan clanlar. laf ebeligi yapip sinirimi tepeme cikartma.

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:42 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Godz karsimizda Poli..
Bu clan hep boyle bir kere kendi iclerinde anlasamadilar ben karsi degilim Godzun alley olmasina ama liderleri karsi. Ve hatta karsimizda.

Ne yapayim? bu boyle oraya geliyorsa ve alley degilse karsimizdadir degilmi? ıste kostebek :DDDD

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:45 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...