Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz'de boss'kesen oyunculara

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

Benim mantığıma göre boss kesen adama dokunmamalı. Hatta karşı ırktan olsa bile dokunmamalı. Adam bileğinin hakkıyla kesecek yada ölecek. Bitirmesini beklemeli derim. Karşı ırktansa bitirsin dropunu alsın sonra saldırılsın derim. Ama ne kadar doğru gelir size bilemem...
Sosyal ağlarda paylaş

cz de boskesen oyunculara ks yapmak etiktir bence çunki bosa en çok demegeyi veren kutuyu alır sanırım sen bi bos görsen ve hp si %80 ise brakıyım o kessin diye düşünmezsin alacağına kanaat getirerek atack verirsin

bir de cz de atros rito gibi şeylere atack yapmakta ks ile yakından uzaktan alakası yok diye kanaat getiriyorum çunki amac np onlarda ki ozaman pk da kimse birene atack verdimi mudahale etmemesi gerekiyoki bu saçmabir düşünce benim düşüncem budur

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

ben 1 hafta içinde 2 tane bos kesebildim..bunlardan 1 javana biride bone collector

javana'dan javana.axe
bone collector'den skull hammer cıktı...

bunları farklı zamanlarda kestim..
javana kestigimde kimse yoktu 2 human geldi..biri warrior (55genc55)
biri asas (ismi aklımda deil)
ilk önce ben kesiyodum bunlar görünce onlarda daldılar ama yarılamıstım canını..sonra beni kestiler bende yattım..hem bosa calıstım..yatınca kalkmadım bekledim..dedim kutu kime cıkıcak die..:)))
bi baktım bana cıktı hemen kalktım townda bi tıkladım bana geldi...

aynı şekilde bone collector'dede aynısı oldu ama kutuyu alamadılar benden

bide df(deruvis founder) kestim bisi cıkmadı

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 10:47 tarihinde, MiLiTaN_44 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

cz de ks diye bişey yok.

Anca dengeli birisinin 1 e 1 kapıştığını görürsem yanlarından geçerken vurmazdım.

Bende ilk başlarda her daldığıma gelip vuruyolar. Yada her boss a sahipleniyorlar diyordum. Sonra bir iki sefer aynı şeyi benimde yaptığımı gördüm.

:P
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse bir daha bana barbaross iyidir şöyledir böyledir demesin.lupus kesiyodum geldi ks yaptı(kill steal=cinayet çalma).bu barbaross denen öküsbaş agbimiz,benden güçlü şüphesiz ama bu bana haksızlık diil mi?bu arkadaşı uyardım,ancak sonra gelip kestiğim bach'a da ks yaptı.bence etik olarak(atross ve riote hariç)bosslara ks yapılması uygun diil.Üstelik iyi ve mert biri olduğunu düşündüğüm bu öküsbaş warrior arkadaş ayıp etti,etmeyin eylemeyin serverda zaten dupenin dibine koydunuz +8/+9 shelleri dizdiniz,bizlere de böyle ufak bossları bırakın gari..gözünüzü allah doyursun!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tremors tamam sana ks yapabilir ama forumda "öküzbaş" felan gibi kelimeler sarfetmek yanlış..
Düpenin dibine vurdular derken SS yada Fraps çekip koyacaksın onun düpe yaptına dair kanıt olmadan suç herkes atabilir ama elinde kanıtın yoksa attığın suç burda kalır.. Nitekim kimse fazla ilgilenmez ama elinde SS yada Fraps olursa haklısın deriz sana harbiden bu adam öleymiş falan filan...
Yani dediğim gibi elinde kanıt olmadan kimseyi suçlama...

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 14:32 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Talos Tk vs. butun bossları onlar kesiyo masaallah biz ztn onları kesemiyoz bari ufa boss larda ks yapmasınlar onları kesmesinler demiyoz tabi.
Bir Kerede eslant ta ex kasıcam baktım Barbaros ve jackallious geldi dedim herhalde boss var bi gezindim baktım ki Talos neyse onu kestiler Belt of dex dusmus . Onu keser kesmez Troll King cıktı cok buyuk tesaduf ve oda boş cıkmadı ne cıktıgını hatırlamıyom.Bana garip gelmişti ama olabilen seyler bunlar Talos un ve TK nın 5dk ara ile eslant DM lerde cıkması...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben barbaross'u suçlamıyorum dupeci falan diye asla!!!
sadece demek istediğim bazı şeylere doymuş olması gereken bir noktada bu arkadaş,sence de öyle diil mi dostum?bak krakatoa'ya,bilinc'e,nychris'e falan..ben boss kesiyorken lord_tyrannus(yemin ederim) bana dokunmadan yanımdan geçti gitti.öküsbaş derken onun veya birbaşkasının şahsına(asla!) kötü amaçla söylemiyorum,diyo ya bizanslı bana delibaş alyon derler diye..battalgazi'de yapıştırıyo:- ben öküsbaş alyon diye duymuştum:))..ben siz warriorlara öküsbaş diyorum..küfür diil bu yanlış anlamayın.ben barbarros'a kırgınım arkadaş(kızgınım)..ben işyerinden okuyorum forumu frapsliyemem:(
Sosyal ağlarda paylaş

ben yalan söylemem..fraps mraps güvensizlik ortamının silahıdır.yalan söylüyorsam çıkar barbaros bu forumda lafı ağzıma yapıştırır..ama ikimiz de ordaydık ikimiz de biliyoruz..ya en kötüsü ne biliyo musun drop verecek olan boss drop vermez oluyo ks olunca(eminim bundan).
Sosyal ağlarda paylaş

daha öncede yazdığım gibi dün akşam beramus cz bowlda dolaşırken Lycaon gördüm ve kimse dalmıyodu hemen %10 ve %5 çektim ardından atack vermeye başladım canını bayağı bi indirdikten sonra TearsOfCrocodails benzeri bi nick olan human warior önce bana atack yaptı ve beni yatıramayınca lycaon'a atack yapmaya başladı ardından 3 tane human sin geldi onlarada yatmadım ve Lycaon'a atack yapmaya devam ettim ardından Healing Pot bittiği için humanlardan biri beni kesti ve ben press ok yapmadım bekledim Lycaon drop bana geldi Kutuyu açtım ve ne göreyim Lycaon Pendant+Lycaon Staff inanmiyan arkadaşlar olur ise ss koyabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

ben birşeyler var demiyorum yanlış anlaşılmasın ,gerçekten şanslı adam..

2 incisi , drop konusunda bi dünya hurafe var..

Abyss fire atılandan drop gelmez
Yüzde atılan bosstan iş çıkmaz
Ks yiyen boss tan item düşmez..

Arkadaşlarla tüm bunların olduğu halde drop aldık..
xRomeox ile Ks vardı Elemental Neck aldık attila dan
Abyss fire atarak HQ dan drop aldık
654654 kisinin ks attıgı DF den drop aldık..

Deneme şansım olmadı , guardların vurduğu boss tan kutu düşmüyormuş diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...