Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Azuregos Kesen Guilde

darkleee

Öne çıkan mesajlar

firedcam arkadaşın dediği sanırım alışık degilsin bu tür davranışlara..
Ama birçok kişinin yaptıgı yorumu yapmayacam çünkü "reroll pve" gibi bir yorum bence gereksiz.
Herkes benim düşündüğüm gibi düşünse ve davranda BL gibi 70/30 luk bir pvp serverı bile yaşanabilecek bir yer olurdu malesef.
Ama inan Horde olarak BL de öyle garip öyle komik ve mantıksız olaylarla karşılaşabilirsin ki aklın hayalin almaz malesef.
lvl 28 alt.ımı tarren mill'de kasarken bir kahraman edasıyla okunu yerim 1-shot çekmekten büyük bir zevk alan full T1 li elf hunterlardan lvl 60 epic binekli druidlerin corpse camp yapmasına kadar çok çeşitli olaylarla karşılaşabilirsin Tarren Mill'de..
Yada STV de horde campının yakınındaki trollerde neckless questi için 12 tane neckless toplayana kadar 20 kere gang yiyebilirsin ki bu bizzat başıma geldi :)
Yanındayken "/hi" "/hello" çeken bir hunterın arkandan dalan bir rog daha ambushu vurmasıyla sırtına saplanan bir okun acısını .. yada tane lvl 45 civarı 5 tane allyın STV Gang turu atmasını..
Veya HearthGlen de 3 kişi farm yaparken yandaki 3lü ally grubunun size hi çekip 5 dk sonra 5 kişi olduktan sonra battal gazi gibi üstüne yürüyüşlerini görebilirsin..

Daha geçen hafta bwl denemesine giderken blackrock mountain nin girişinde yaklaşık 7-8 ally + ubrs girişinde 10 kişilik bir raid ve bwl girişinin ordaki consol tarzı zımbırtının orda 15-20 kişilik bir ally grubuna aynı anda ve üst üste rasladım bu tür şeyler BL de dogal ve gündelik olaylar :)

Bunlar pvp serverında olabilecek ve aslında olması gereken şeyler..
Ama senin de dedigin gibi asla bir lvl 60 ın lvl 30 civarı birine saldırıp sonra /chicken yapıp defalarca gangleyip corpse camp yapmasını hala anlayabilmiş degilim.

Raide saldırmanın kolay olmadıgını düşünen arkadaşlar aslında raidde saldırmak o kadarda zor degil özellikle bir warr arkadaşın o sırada azu ya yogunlaşmış bir raidin içine binekle girip tanklarına intim. shout atması pekte zor birşey degil.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi demişsin güzel demişsinde ölüyken de izleyebilirdin kesişlerini.
bu konuyla ilgili bi anı geldi aklıma.stv de hemingwery questşerini yapıyorum o zmnlar lvl 36 37 falanım bi tane lvl 34 adam gördüm gorev yapıyo ama bu adam ally.gittim yanında hello falan yazıdm.bu adam korktu kaçtı inatla.peşinden gittim kaçtı kaçtı en sonunda durdu oturdu.ya görsen hani kaderine boyun eğmek diye onun gibi.neyse bekledim bekledim bişey yapmadım sonra adam eski yerıne kosmaya dewam etti bende takip ettim. basladı gorevını tekrar yapmaya .adam moblara ilk vurusu yapıyo sonra ben yardım edıyorum.2 saat böle yardım ettim.baska baska questlerde.sonra yollarımız ayrıldı tabi
dip not: oyundan cıkmadan önce bi kestim herifi zuahhah
Sosyal ağlarda paylaş

dark kardeşim ii güzel yazmısında, kendi azınla diosun aralarına girip fear atsam ii mi olur die. yapmayacaın nerden malumdu o adamlar müneccim şeysi mi yemiş. tabiki kesecekler seni, ya uzaklaşacaksın oralardan, yada adamlar seni kesecekler yani pvp nin kuralı bu. ben elite kesme esnasında, quest esnasında yada duel esnasında lak die gelip te az bi hp li adamı kesip kaçana çok rastladım. suç sadece sende kimsede deil.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok kafaya takanlar var ya bu olayi hehe
Gecen gün guildmateimin level 3x rogue karakterine corpse camp yapiyordu level 60 bir adam Hillsbrad'de. Adam 3 defa öldükten sonra cinnet gecirdi, full epic warrioriyla girdi, IF'den hillsbrad'a uctu, adami buldu, öldürdü, 2 defa daha öldürdü sonra altina geri girdi : )
Sosyal ağlarda paylaş

yok cok normal kesmeleri yani ben pve deyken hunter e epic bow questini yapıorum
geldi izlio tauren bi shaman el salladı bisi de demedim guzelce kesiorum %5 geldi dokundu

agzını yuzunu kırasım geldi amcamın o an ama yapacak biside yoktu yane o yuzden gordukleri yerde dogramalari caiz bence risk yönetimi die bi olay war :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
...kendini bilmez horde topluluğu...

Biz Horde'uz kötü adamlarız. Şarap içeriz alem yaparız. Adam keseriz. Kötüyüz biz. Uzak dur.

said:
...Eğer ben bir warlock olarak sizin aranıza ilk gelişimde girip fear atsam Mt dağil hepiniz ayrı ayrı yerlere dağılıp agronuz kopsa iyimi olurdu...

Nerden bilelim yapmıyacağını? Söyleseydin ya "Ben burda sizi izliycem takılın siz merak etmeyin" diye. Ama pardon Common anlamıyo bizim Horde kendini bilmezleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın ağrına giden bir şey olmuş, paylaşmak ve nedenini öğrenmek isteimş hemen saldırmışsınız yine tebrikler arkadaşlar yok reroll pve ler yok burası pvp serverlar...

Darklee bu tarz pislikler çok oluyor ne yazıkki hem server pvp hemde oyuncular egolarını tatmin etmek vs... için çok yapıyorlar elbette hoş bir şey değil. Ama şöyle bir şey var ya baştan el sallıycaktın ve seyredicektin yada ilk kesişlerinden sonra oradan ayrılacaktın orada hata yapmışsın. Hatta seni ilk kestiklerinden sonra sen onlara pislik yapabilirdin.
Sosyal ağlarda paylaş

arloth ne yazalım ya afedersin ? burası realm başlığı değil birşey değil. herkes kendi serverında olan ve ağırına giden bir olayı yazarsa günlüğe döner burası. ayrıca yapılan da çok normal birşey. kimse kimsenin niyetini bilemez, o warlock ortalarına girip fear atsa wipe olma ihtimalleri bile var.
Sosyal ağlarda paylaş

Server PvP server ı.Önce bunu algılamak lazım.Bu bir savaş ve savaşda herşey mubahtır.Keserler adamı seni tanımıyo işi garantiye alır.Sonra şu olay çok oluyor 3 kişi giderken lvl 40-45 bi adam orda duruyo şaklabanlık yapıyo kesmesinler diye.Sonra sizin party ye daha büyük ve daha fazla bir party yaklaşıyo ve size dalıyo bu 45 lik adamımızda bakıyonuz dostluk ayaklarını bırakıp size dalıyo honor için.Şimdi bu tip olaylar çok oluyo.Yaşatmıcaksın ki yaşayasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Saldırmak mı? Arloth sen söyleme bari..

PvP serverı burası, tekrar hatırlatalım. PvP Server'ının açıklamasında "Uslu uslu duranları kesmek yasaktır, yapılırsa buna Pislik denir. " diye bir olay veya "Karşı factiona Wave edersen, PvP Off oluyor" diye bir olay da yok.

Sen 40 tane Horde'un arasına dalacak kadar cesaretli??!! isen, kestikleri zamanda buraya gelip, çok birşey yapabilecekmiş gibi, "Ne diye kesiyorsunuz? Ben sizin aranıza dalsam, fear atsam, sizi Azu'da wipe ettirsem (rofl) naaabaaardınız?" gibisinden bir edayla yazıyorsan, ee cevaplara katlanıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi abi hordelar çok kesiliyo ben hatırlarım daha level 25 flnım ashenvale de orc orc dolanırken arkadan rank 14 paladin atıyla dolanırken beni gördü adam yanıma geldi attan indi beni kesti (bu toplam 5 saniye fln sürdü) atı çıkardı bindi gitti ben tabi etmediğim kadar küfretmiştim özellikle ally lerin kesilmesi iyi olmuş artık bende ally gördümmü kesiyom ister level 1 ister 50 ister 100 farketmez gördümü keselim arkadaşlar yeşil orc mücver :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...