Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hey Selam!

Baldur

Öne çıkan mesajlar

Hoşgeldin Baldur.

Antalya'da yağmur yok, ama yine de selam =]
Linklerini vereyim sana da, gez biraz bölümleri.

Bu forumlarda aklına gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartişabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirsin; ama öncelikle Forum Kurallarını ve FAQ'i okumanı öneririm.

Pepelek Ana Sayfasından UO, WoW, AO, DC, DAoC, EVE, NwN ve SWG ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir, Edebiyat ve UltimaTR Sözlük bölümlerine girebilir, eger sphere ile ilgileniyorsan ve kendi dünyanı yaratmaya çalışıyorsan Sphere Script Veritabanına ugrayıp sana faydalı olacak scriptleri seçebilir ve aklına takılan bir şey olursa forumların ilgili bölümlerinde diğer üyelerden yardım isteyebilirsin.
Müzikle ilgileniyorsan Müzik Bölümüne ve Lyrics veritabanımıza da bir göz atmayı ihmal etme sakın.

İyi eğlenceler =]
Sosyal ağlarda paylaş

Balduran diilmiydi o adamın adı hatta kılıcı kalkanı zırhı falanda vardı eheh neyse hoşgeldin geç otur[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo arkadaşlarolmuyor arkadaş çay istiyorsiz gateini istiyorsunuz cık cık

-hüseeeen yap bakalım birtavşan kanı
-hemen abey

bu arkadaşı da ben aldım buraya iyi olmuşmu?[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
10 sene önceki topicleri çok gereksiz bir mesajla uplama modası nedendir, ben onu merak ediyorum asıl.
illa adminleri baydırıp "eeh, eski topiclerin hepsini kilitliyoruz" mu dedirtmek istiyorsunuz?
yapmayın böyle şeyler, nedankoya yük olur, nedankoya yük olunca foruma da yük olur, ağırlığı altında eziliriz hepimiz.

bu arada BG3 gelcekmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...