Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat Ares'te Dupe yapıolar!!!

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

shaula boş :(
barkirada :(((
sq da boş :((
javanda offfff

bu ne şans be

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 09:48 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 10:01 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 10:01 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kac zamandır oyuna girmezdim ve buqun girdim moradon'da 1 kisi trade atti.. ve 10 tane holy water of tample koydu.. Trade yapdim ben oda trade basdı ve verdi bana 10 tane holy water of tample neden verdi niye werdi anlamis degildim cokdandır yeni girmisdim ares'de dupe yapiyorlar degil Cypher'i gecerse $a$ırmayin derim..
Sosyal ağlarda paylaş

ama k2nin aptalligi..bir firma bukadar gerizekali bir iş yapabilir..her yeni patch geldiginde bir önceki patchte kapatilan buglar geri geliyo

yeni patch gelir tower bug gelir

yeni patch gelir türkçe karakterli id ler oyuna girer

yeni patch gelir save komutu gelir dupe gelir

bunlara izin veren bir şirket neden Dupe wipe yapma gereği duyuyo?izin veriyosun bırak yapsınlar o zmn..adamlar iice akıllandı arkadaşlar..serverın boku çıktı iice..60 levle adam shell 8 shard 8 cart curt geziyolar ama 1tane bile unique yok vursa çuval..daha sonra o duper bu duper şu duper..oyundaki bir bug'ı kullanmayan var mi?hayir yok ha bu demek degildir ki bende dupe yapıyorum ama herkesin yaptıgı bu şeyi ki oyunun hatasindan dolayı oluyosa neden bukadar büyütüyosunuzki?knight online işte..her taşın altında bi bug...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...