Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat Ares'te Dupe yapıolar!!!

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

Şuan Ares 3 deyim ve innhostess ın etrafı civciv kaynıo...
Moradonda normalde oyundan çıktığınız yerde login olamazsınız herkes town çektiği yerde login olur..

Adamlar innhostess ın etrafında log oluyolar...
Pazardan bişey almayın

Kimseye güvenmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

millet dupe yapıyor. pm ler geliyor alta +1 shellin war mı? wer şunları basalım. korkma. +7 raptorum +8 oldu. shell padim yandı bitti kül oldu. server reslencek dıye carımı bowlda bıraktım. boss kesıp item dusurmek ıcın. bunlar k2 nın umrumdamı sanmıyorum. alınacak premiumlar onları ılgılendırır sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

bubbaChucks

ewt eski dupe yontemı. turkce id ile yapılıyor bildiğim kadarıyla.

eğer duper oldugumu dusunuyorsan yanlıs kişiye soyluosun.

bu arada 2-3 saat once bırısı ıle konsutum. burada ahkam kesen 2 kişi war itemler hakkında. dua etsinler bunu bana anlatan kişi cok yakın arkadasım-dı. yoksa burada küfürler havada ucusur.

marlon

o itemlerin nasıl sılınmedıgınıde ogrendım. anlatmanın bır anlamı yok bu işe meyilli olanlara fırsat wermek ıstemıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ben baya aldim scroll ;p bi kac ay sorun cekmem heralde zaten su an Lvl kasiorum xD

edit ; araya sIkIstiram dedim bu big big exp reward [darkinterwar] hedesi nedir ? pre oldugu halde sing up olamadim pus da buton filam bisi goremedeim notice da ole geciodu pus dan katilabilcegimizi

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 09:21 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bubba ; yok abi kullaniorum ya zaten sen cypherdaydin sanirim
alta ; yok abi daha senden aldiklarim bitmedi ;p

araya sIkIstiram dedim bu big big exp reward [darkinterwar] hedesi nedir ? pre oldugu halde sing up olamadim pus da buton filam bisi goremedeim notice da ole geciodu pus dan katilabilcegimizi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...