Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat Ares'te Dupe yapıolar!!!

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

bu dupeyle ilgili aklıma bişi geliyor. biraz ütopik bişi ama sonucta işe yarar gibi

anvil gibi bir yer olacak we itemin dupe olup olmamasını sorgulayacak. dupeyse itemi silecek. değilse merchanta konulabilcek. pahalılar nasıl olcak peqi? oda cok basit. sorgulanmayan item trade yemıycek. zaten trade yemıyen iten merchantta olmaz.

ne bılıyım kendı dusuncem.

rez içinde bı arkadas yazmıstı. rezzer sizi 4 taşa kaldırmak istiyor onaylıyormusunuz gibi ?

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 09:26 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

anvil gibi bir yer olacak we itemin dupe olup olmamasını sorgulayacak. dupeyse itemi silecek. değilse merchanta konulabilcek. pahalılar nasıl olcak peqi? oda cok basit. sorgulanmayan item trade yemıycek. zaten trade yemıyen iten merchantta olmaz.

mantıklı değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

@bUbba - Hiçte şirin değilsin seni troll spotumuzda gördüğümde aklıma barbaros gelior aklıma gelmekle kalmıor o zaten yanında oluor nefret ediorum senden :P

Şaka biyana hep bu dupe dalgası neden benim scrollarımın bittiği zaman denk gelio anlamıorum scroll alıcak param vardı .. suan buff scroll alabilirim sanırım xD
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiyorum Best. belki harbiden kafaları bizim türkler gibi çalışmıyor. ben cok ınsan bılıyorum butun gununu oyunda bug arayarak geçiren. ki zaten eskı konularda bu iş için ugrasan biri wardı yanlıs hatırlamıosam fatihdi adı lonely.

şansımızı denemekten başka bişi kalmıyor.

eskiden hackshield yoktu. sonradan geldi. ne biiliyim belki adamlar bişi yapmak istiyor ama başaramıolar.
Sosyal ağlarda paylaş

marlo aga turkmusun party pls ?

saka bir yana wipede gelse baska seyde gelse k2 yeni maplar yaratıp database tamamende degiştirse dupeyi engelliyemediler engelliyemezler adamlar daha kendi scrollarının dupelenmemesini engelliyemiyolar itemleri falanmı engellliycekler sıkmayın canınızı verin kendinizi lvl kasmaya...

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 09:37 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Darcheville

eğer sen zaten bi item alabılıosan o sorgudan geçmiş demektir. düşün ;

adam dupe yapıyor item cogaltıyor. her itemin bir id si war gibi düşün. sonra bunu paso cogaltıo. yuz mılyon baloncuk kadar. amacı satıp para kazanmak yada kendi itemlerinin yukseltmek. her neyse.

bu yaptıgını direk trade yapamıyor. goturuo salak sorgulamaya. we itemler silinio.

diyelim ki bu adam kendı kullanacak merchant yapmıycak. onu kullanabılmesı ıcınde sorgulatması lazım. sorgulanmayan item oylece kalır kutuda. ne kendıne yar olur nede baskasının canını yakar.

eğer sen item alabılıosan saglam itemdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...