Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bekle babam bekle ... baydı bu bg'ler

sertur

Öne çıkan mesajlar

Ya delircem lvl 54 oldum oyunu açıyorum ilk iş bg'lerde sıraya girmekle başlıyorum wsg'den pek hoşlanmıyorum AB ve AW için minimum 1 saat bekliyorum.
Geçtiğimiz hafta lvl 49 iken yaklaşık 4 saat beklemiştim ya ve halada gelmemişti böylesi insafsızlık olmaz olsun. PvP realmında başlamadığıma çok pişmanım...
Sosyal ağlarda paylaş

hacı, o server durumuna bakar. alayı pve yapan veya az kişili bir server ise. veya bütün herkes 60 olmuş ise. normaldir.

ben size bi örnek verim: kasım ayına kadar felan frostwhisperda haftada 1 av oluyordu. hatta ab açıldığı zaman 1 aya yakın bir süre hiç av olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

yok alayı pve yapan server fln degil olay

bizim gibi %20 horde %80 ally olursa

tamami ile horde nin insafına bakıo battlegroundlar adamlar girmesse bg ye sen bakıosun ancak

hatta bi dönem gidip arathi basin üssünü kesmisti millet lan belki ordaki kapıdan girersek horde tarafında yer alırız kendi icimizde dögüsek diye (takriben 2-3 saat herhangi bir horde yaklasamadi basin kapısına arathi highlands da
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim realmdede durum içler acısı, av için rahat 3 saat bekliyorsun, bu değişen bir durum değil her zaman boyle cunku sadece bir tane acılıyor birine girip cıkıp digerine giremiyorsun bir tanesinin arada bitmesini bekliyorsun, ab de yaklasık bir saat suruyor hep boyle fakat gir çık olayı mumkun degil, en kolayı wsg oda 30dk bekliyorsun 5dk suruyor..
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 olmadığın için öyle. lvl 60 oyuncu sayısı çok fazla olduğu için lvl 60 WSG ve AB si daha sık oynanır, sizin serverınızın da etkisi vardır, laughing skull serverında lvl 10 dan itibaren çok sık BG yapılmaya başlanıyo, etrafta lvl 20 corporallar dolaşıyo :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...