Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C'thun drop table

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Archaedas watches over Uldaman in the name of the mighty Titans.

Archædas Titan filan değil sonuçta,balon bir şahsiyet.Uldaman'ın sırlarını koruyor falan filan,burda Titanlarla kapışmış bi Old God'dan bahsediyoruz.Gerçi C'thun'un kesilmeside absürd birşey,geçen gün lakeshirede balık teslim eden adam şimdi Old God kesiyor,eah
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de onu diyorum. hadi illidan'ı kessek, arthası kessek olay değil de. titanlardan kaçabilmiş, 5 eski tanrıdan (sayıdan çok emin değilim) en akıllısını nasıl kescek ya bizim gibi herifler :D o zaman 200 kişi ile sargerası keseriz felan, fantazi yapıyım az. o blade of titan, olayına da moralim bozulmuştu. lvl 50 adam ifnin önünde, paladin di sanırım, elinde blade of titans duel yapıo. valla karşımda olsa dövücektim XD

edit: zaten trollerin pek çok ırkın (elfler dahil) atası olduğunu duyunca da moralim baya bozulmuştu :'(

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 10:06 tarihinde, muzcu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben genel hikayeyi biliyorum. 5 elemental tanrı yenilmiş ve dünyanın merkezine mi bi yere, yerin dibine işte zincirlenmiş felan. 3 cüce fraksiyonundan birinin (ismini unuttum ama caster takılanlar) 2 büyük ordusundan biri düşüo, dieri kaçarken firelordu yerin dibinden yeryüzüne çağırıolar, bu da "dea yakarım hepinizi, kaybolun lan" deyip o büyük orduyla beraber searing gorge ve burning stepsi lavlar altında bırakıp böle köz kızamına felan getirio, sonra da dağın dibine kurduğu şatosunda dünyayı ele geçirme planları felan yapıo. yani firelord o. ama daha detaylı okuyup da o firelord'un aslında ateş tanrısının çırağının çırağı olduğunu iddia edenler varsa lafım yok

c'thun'a gelirsek. abi şimdi ismini vermiyim belki neden beni alet edion muhabbetlere der de. harbi kitaplarını okumuş bi arkadaş anlattı, bu c'thun 5 old god'dan birisi, ve titanlar tarafından en zayıf olanı olarak görülmüş ama en akıllısı çıkmış. titanlar old godlar ile savaşırken bu kaçmış saklanmış mı ne bişi yapmış. bunu zincirleyememişler yerin dibine. nedir, öldü mü sandılar bilmiyorum ama sonuçta eleman kurtulmuş. kendine ordu olacak ırklar felan aramış, tam hatırlamıyorum annattıklarını ama troller ile bi ilişkisi olmuş felan da sonra silithus'da bi ırka rastlamış bunları eğitmiş felan yeni bi soy yaratmış ona da qiraji mi ne diolar. ya sonuçta eleman old god, yani gidip görmedim gözüyle mi çüküyle mi savaşıyosunuz, ayrıca o gözü değil de başka bir şeyi olmasın, yani vucüddaki tek top şeklinde organ göz değil ;) ama abi ben valla kıl oldum bu wow hikayesine. 40 kişi tanrı kesiosun felan, gelio tanrılar tanrıları kesio, sargeras ordan oraya gezio. saçma sapan, şeyler :) bi kere tanrının ne işi var etle kemikle, bedenle :) bence burda çok tanrılı bişi var. o nedenle benim kafa karışıo. hehe ateş tanrısı neden ölmesin su tanrısına karşı mesela (saçma bir örnek ama, 40 kişi tarafından ölen old god olayından daha saçma değil) ayrıca aklıma eski mısır inanışları felan gelio, hani kral hem kral hem tanrıdır olayı pff. ömrümü yedin blizzard!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthun'un hiçbir zaman kendisi ile dövüşmüyorsun, "Tanrı öldürülmesi" diye birşey söz konusu değil zaten.

belki playerler tarafından,ama bi' tanesi darkshore'da uzanmı ş yatıyor şu an bildiğim kadarı ile.

Zamanında, Titanlar ile 5 Old God savaşıyor,biri ölüyor,Darkshore'de,üç tanesi hapsediliyor,diğer kalanıda C'thun.C'thun Silithus'a kaçıp saklanıyor,sonra Aqirleri kandırıp basit dünyayı ele geçirme planını işleme sokuyor.Aslında o savaşta bize Titanların falanda yardım etmeleri lazımdı şöyle über bufflarla falan.Ama,çokta aman aman bi senaryo yazmaya çalışmamışlar,C'thun ismi bile ç.alıntı zaten.
Tabii birde ilginç olan,herşeye rağmen,nereye kadar gidecek playerler,Lich King'i,Kil'jaeden'i falan kesebilecekmiyiz bir gün
Sosyal ağlarda paylaş

ilidianı bilmm de arthası - nerzulu - lich king i (hepsi aynı adam :P) blizz kestirmez adam tüm senaryoyu onun üzerine kurmuş herif koskoca legionu aldatıo (c'thun felan dinlemez walla sonuçta o old gods dediğiniz uffacık azeroth da artizlik yapanlar legion ise titanların yüz yıllardır savaştıı kişiler) o adam kestirceeni sanmam ama kelthuzadı kestirebilirler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...