Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NE rullz

sertur

Öne çıkan mesajlar

pent ondan daha iyiside var,bize gecen gece aq 20 de ilk bossta cıktı ve male char olmasına ragmen aldım,ama resim göstermeye utanıyorum:P link vereyım enıyısı

http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=21499

undead erkeke mage e manyak yakısıyor:)millet sanırım av de falan gülmekten vuramıyor,artık bg lerde daha az ölüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

cloth armor en guzel ud male da gorunur..pent de ki seti ud male giyse ki giymisi var :p cok daha guzel gorunuyo..
nemesis set ud de efsane dir netherwind da transcendence de..

biri female NE olup stormrage set le ss ini koysa o_0 modda bakarım da trans setle pek hos olmuyo bence female NE..

ahh ahh keske herkes female NE olmasaydı da bende baslarken female NE druid acsaydım : / 1 yıldır oynuyorum hep druid imin olmasını istemisimdir..oyun baslangıcında herkesin ally ve NE olacagı belliydi o yuzden ud priest actım ühüü :/
Sosyal ağlarda paylaş

NE female da sadece gorunus var..sonucta 24 saat karaktere bakıp aman yarabbii ne kadar guzel karakterim var 3hu denilmez :) karakter haraketleri cok kotu bence female NE priest in heal atisi vs..bence ud male e priest daha cok yakısıyo..hele trans set le cok daha karizmatik gorunuyo..sonucta karakterin le saatler geciriyosun her dk da /dance yaptırmıyosun :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...