Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim hakkımdaki fikirleriniz

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

Bana da yetti.
Son sözüm şudur: Kenshin, ceviz beyinli bir mahlukattan sana bir kaç genel kültür bilgisi:
Neandertal: Evrimini henüz tamamlamamış bir insan türüdür, binlerce yıl önce yaşamışlardır.
Viktoria dönemi ingilteresi: Yaklaşık 70 senelik bir dönemdir, 1900 yılları civarında bitmiştir, İngiltere krallığının altın çağı gibi bir şeydir.
NEANDERTAL BÖCEK DEĞİLDİR, 70 SENELİK BİR DÖNEMDE YENİ BİR BÖCEK VAROLUP YOKOLAMAZ.
Umarım ceviz beynimle boyumdan büyük şeyler yazmamışımdır=(
İyi geceler herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar siz afedersiniz ama malmısınız ?? galiba topii karıştırdınız eğer kavga edecekseniz gidin kavgalaşma topiine ayrıca kim seviyesiz kim seviyeli bunu söylemek asla bizim vazifemiz değil ben burada geyik çevrilsin eğlenelim gülelim hep brb istedim ama yaptığınız ortada eğer gerçekten geyik çevrilecekse buyrun topiim herkese açıktır ama bu kavgalarınız karşılıklı hakarete dönüşecekse sağolun açtım topice pişman edersiniz beni zaten başta sölemiştim geyik ama hakeret boyutuna ulaşmayacak geyik diye ama galibna bazı arkadaşlar 2.3 . sayfadan başladı okumaya lütfen ayıp koca koca adamlarsınız
Sosyal ağlarda paylaş

AAa Yaşasın Böcekler Hakkında Bişi Öğrendim..E Bu Ne İşime Yarıcak Bilmem Bakarız Ama Genede Saol..Bu Arada Ceviz Beyninle Bi Bilgi Bulundurmak Marifet diil...Bu Genel Kültürle Napılırı Ee Bu Genel Kültürü Napim Ben...3 Tane Şey Biliosun Die Adammı Oldunu Zannettin Sen Onu Söle Bana...Neyse Anti Sen Ortamlara Ak...Hadi Kocum Onlar Paklar Seni...Abidik Gubidik Bilgiler Bilip Sonrada İnsanları Bunları Bilmio Die Ezmek Ve Bi Tartışmada Üstün Oldunu Zannedip Çıkmak...Tabi..Napıcaksın...Hadi Canım Takılıver Sen..
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin
pati § 24 Mart 2006, Cuma - 00:23 [ güncelle ] [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Abi sen Viktoria mısın ?
Kaptan mağara adamını bildin mi ?

Ben burda ipucu vermiştim ama anlamadınız . Üzgünüz ... yendik .
Sosyal ağlarda paylaş

Sidik Yarıştırdımızı Bilmiodum ?...Kusura Bakma...Tebrikler..

Edit:Bakış Acısına Bakar Bolece Neadrel midir Nedir Die Bi Böcek Olmadını Öğrendim...Ki Ben Evrim Teorisine İnanmayan Biri Olduum İçin Senin Sölediin O Salak Bilgi Umrumda Bile Değil Malesef..

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 00:43 tarihinde, KenshinHimura tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef O Kemikleri Bulunan Şey... İngilterden Bahsediorsun Yanlış Hatırlamıosam...Bilmemnerenin Adamı Die Anlatılıodu Ki O Kafatası Ve Eğer Birazcık Daha Arastırsaydın O Kafatasının Asılda Yarı Maymun Ve Yarı İnsan Kafatası Oldunu Anlardın...Sazan...Ki Bu Da Darwincilerin Kendilerini Kanıtlamak İçin Ne Kdr Salak Bir Yola Başvurdunun Göstergesidir Ve Öle Bişiyin Olmanıda...

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 00:48 tarihinde, KenshinHimura tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Kenshin ben geldim devam edebilriz istersen. okudum tüm msjları, ve senin tezine antitez olarak çok değişik bir insan olduğunu düşünüyorum, pek bir değersiz olduğunu da düşünüyorum aynı zamanda, bir de ne düşünüyorum biliyor musun? Antimodes'teki ceviz bile yok sende. Bilmem ki. Şahsi fikir en nihayetinde.
Sosyal ağlarda paylaş

işte ayrı düşüncelere sahip iki anlayışsız insan türü .
biri evrim der biri yok der.ikiside bildiğini okur.bir diğerinini ne dediği umrumda değil.
ben ikisini de iyice aradım ve evrim teorisi Bullshit! 1 !!1
edit:kafa tası bulundu falan diyenler var ahah gülüyorum onlara.kafa tasını sanki karşısında buldular da çıkardıkları an ona gösterdiler falan.yau bunların hepsi düzmece.adamların teorilerini insanlara anlatmak için çabaladıkları yalanlar.bugün ver bi maymun ve insan kafatasını iskelet yapısıyla ilgilenen bilimadamlarına veya bu tarz bi labaratuar ortamına sana yapsınlar istediğin şeyi ^^
inanmayın böyle şeylere hehe
madem atalarınız maymun neden onlar mağarada yaşarken siz rahatınıza düşkün evinizde keyif çıkarıyosunuz.Hiç mi atalarınıza saygınız yok ! ?
gidin bi el öpün :)))

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 10:33 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...