Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en rezil olduunuz an ! :)

asterix

Öne çıkan mesajlar

Dersanedeydik ; Hoca ders anlatıyodu.
Herkes ses çıkarıyodu. Bende yanımdakiyle konuşuyodum. Bi kızdan bahsediyoduk.
Arkadaş ;

+ İrfan abi kız biraz zor. Hemen tav olmaz
- Hallederiz abi takma kafanı
+ Olm zor kız. Hemen gelmez...
- Olmazsa S...iz

Dediğim anda sınıf susmuştu :)

Aklıma geldi birden =)
Sosyal ağlarda paylaş

hımm mesela bi kız vardı efesteydi galiba off aklıma geldikçe haala gülüyorum kızın teki önümden geçti bende kızı turist zannettim ve sesli bi biçimde off şu kayalıklarda senle ne fantezi yapardım be demiştim kızda türkmüş arkasını döndü bana baktı tam laf koyacak derken 'bunun için kendini bana sevdirmen gerek dedi' kartını verdi gitti... ben elimde kart 5 dk süreyle olduğum yerden kıpırdayamadım
Sosyal ağlarda paylaş

tiyatroda köylü rolü oynuyodum.. şalvar vardı.elimdede tespih olması gerekirken ben kuliste unutmuştum.. şalvarın ipini sallıyodum... baktım millet güldü...bi baktım şalvar yerde... anaa dedim. bende güldüm. ama fazla rezil olmadım... provaydı çünkü.. bide içimde don vardı, ben don giyen insanlardanım
Sosyal ağlarda paylaş

En rezil değil ama rezil olduğum anlardan biri:
3 arkadaş derste konuşuyoruz, sohbet koyu, ders edebiyattı, hoca Atatürk'ün dil ile ilgili açtığı kurumları sordu. Tabi o sırada konuşmakta olduğumuz için tam anlayamadım ve aklımdan bir anda "dur şunu cevaplayayım da dersin geri kalanında sürekli konuşuruz" dedim kendi kendime ve tek parmak kaldıran ben olduğum için (TDK söylenmiş onu da kaçırmışız :p) beni kaldırdı hoca ve "Türk Hava Kurumu" dedim, hoca öyle bir güldü ki anlatamam, oturduğu yerde kıvranıyordu. Tabi bende o sırada arkadaşlarımın önünde rezil olduğum için kızarmakla meşguldüm :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kar yağdığı zamanlardı . Önceki gece baya içmiştim , sabah da dershanem vardı . Sabah kalktım gittim . Binanın yanında 3-5 tane merdiven vardı , buz tutmuş , zaten düz yürümekte güçlük çekiyorum bi can havliyle atladım ilk 3-4 basamağı çok çevik ve ahlaklı hareketlerle çıktım , 5. basamak sağlam donmuş , bastığım gibi toprakla bir oldum . Allahtan dershanenin önünde ki 10 kişi falan çok yakınımdı hep birlikte dalga geçtik .
Sosyal ağlarda paylaş

tatil zamanlarıydı. denize doğru grupça iniodk. bi arkadaş eve uğradı bi şy alıcakmış. o sırada da kapıda duran yaşlı kadını gördüm, şirin bi kadın olduğunu hissettim bi an... "annanen mi? çok sevimli biri gibi görünüo." fln gbi salak bi soru sordm, ama o "hayır. annem." dedi. kırmış olduğum potla, bi anda btn antipatiyi üzerime toplamayı başarmıştm. oysa amacım kötü diildi..amacım fln da yoktu ztn..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bi kere taksiye kusmuştum, adamın midesi kalkmıştı, kötü olmuştu ama yine de kibar davrandı. inip-ayrıca fazladan para verip(temziletsin die) inip, midem bulanarak evin yolunu tutmuştum. o geceden beri şaraptan pek haz etmiorm ama artık ederim heralde oldu 2 ay fln...

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 23:11 tarihinde, MaUWw tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...