Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1vs1 de illusion

DaggerInTheNight

Öne çıkan mesajlar

Asassin skili olan illusionun ne işe yaradığını bilmeyen var mı ?[gokhan abi msn acık olsaydı espri isterdim :P]

neyse..
İllusion skili rakibin küçük bi süre damageini büyük derecede azaltıyor.Ki birebirde bu büyük bir avantaj..

Siz 1vs1 de illusion hakkında ne düşünüyonuz ? noobluk mu yoksa asassine böyle skill verildiyse kullanılabilir diye mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

1v1 Girme Durumunda Karsımdakini Tek Komboda Alamayacagimi Dusunursem İlk Kullandigim Skill İllision Olur.. Ama Hemen alabilecegimi Dusunuyorsam ( Zırhı Class ı vs.. ) Kullanmam Zaten Genelde Boyle Dusunduklerim Spike / Thurst / Pierce Üçlüsü ile Yatarlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Şartlar Eşitse illuisson Kullanılmaz [ Benim Fikrim ] Ama Adam Senden 4-5 lvl yüksek itemide varsa Tabiki mecbursun illuisson atmaya.

Özellikle normal güçte 3 assasin veya 2 assasin girdigi zaman Bana en güçlüsüne illuisson atıp daha zayıf olanları alıp sonra en güçlüsüyle girebiliyorum kapısmaya, o yonden bakarsak çok güzel bir skill...
Sosyal ağlarda paylaş

1- Delikanlı sin 1 v 1 de r atmaz
2- delikanlı sin in karşısında başka bir sin varsa ve armoru sendne düşükse dd yi çıkartır..
3- Delikanlı sin spike town yapmaz , spike atar ve kulelere ölür
4- Delikanlı sin gizlenmez ( karımısınız ulan ! )
5- Delikanlı sin kıçı yandığında pot basmaz , minor yetiştirmeye çalışır.
6- Delikanlı sin adamı T ye basarakda kesebilir..

gibi uzatmak mümkün listeyi
Bırakın ya Erkekliğin Yüzde 90 ı kaçmak yüzde 10da LF ile kaçmakdan ibarettir , yok kaçıyor hp dolduruyor geliyor geyiklerine gerek yok..
Sosyal ağlarda paylaş

seni dier charlardan ayıran minor gibi bi skillin war en etkili ve 1vs1 de herhangi bi rogue la kapışırken illusion atmanında hiç bi noobluğu olmaz bikere sonuçta kendi skillin yok stealth attın kestin yok illusion attın kestin yok kaçarken minor bastın ... madem öyle bırakın adam hiç spike da kullanmasın ... illusion atarsa basarsın cure curse olur biter adamlar sonuçta onuda düşünmüş kafayı çalıştırın az...
Sosyal ağlarda paylaş

ILLUSION bir skilldir ve kişi istediği zaman istediği yerde istediği kişiye yada mobsa atar. İster teketek ister 5 e 1 neyse ne. Skil skildir. Delikanlılıkla hiç bir alakası yoktur. Pro oyuncu skillerini doğru ve zamanlı kullanandır. Skilleri ve itemleri zamanlı ve doğru kullanmak noobluk değil aksine iyi oyunculuktur. O skiller eğer uygun olmasaydı eğer herkes kafa kafaya girer kapışırdı. Bu skili kullanmayalım şu skil yaramaz gibi şeyler hikayedir. Biz Türklerin uydurmasıdır. BU BİR OYUNDUR. Sokak kapışması değil!! Kimse sana satrançta neden rok yaptın delikanlıca değil der mi? Bırakın bu zırvalıkları lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasimiz 1 v 1 den bahsetmis..zaten 1 v 1 de itemine lvl ne combona güvenmiorsan / town cek kimse sana laf atmasin.ama illision denen skill ben kimsye 70 lvl asasinlere dahil 62 lvl li charimda da atmadim simdide atmam..zaten kendime güvenmiorsam 1 v 1 kalmam..yok ben illa yapicam diorsanda gururunla kendi combonu dayanikliligini dene...kaybetcegin 50 np
Sosyal ağlarda paylaş

topic le alakası yok o yüzden özürdilerim topic sahibinden ama yazmadan duramayacağım

okcu_reis
pati § 19 Mart 2006, Pazar - 13:16 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

1vs 1 de ilison kullanmam pek ama cyperda oynadığım için sağlık bakımından bazen ii oluyo(2000+ ap li adam çok olduğu için cyper da dupee))

bu ne şimdi cyper dupeee dün diez le inter server war yaptık admalar 2 savaşıda 5 er dakkada keper ı keserek yendi tmm cyper da dupe yok demedim ama o kadar da abartacak kadar yok o kadar dupen sanki beramusta yada xenon da yok yapma kardeşim cyper a bu kadar çamur atmak hakkın deyil + aymı zamanda cyper da oynayan insanlarada çamur atmış oluyorsun

( eyer dediğin kadar cyper da dupeeee olsaydı diezi 5 dakikada biz yenerdik........................)
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher da dupeden çok KOXP var, adamlar 2 apos spot, 2 harpy spot şeklindeki yerleri tek parti 3 okçu ile temizliyorlar (c2-c3, c1 de hiç görmedim). Sabah, akşam, gece bu şekilde. 50 kez ko foruma video, ss koydum ama gm iplemiyor bile. Sonunda bende çalıştıracağım KOXP olup bitecek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...