Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatsaray - Erciyes

Trasty

Öne çıkan mesajlar

@rewendor: yahu sen de bi cevaplamadan önce azcık düşün:D şaibe açıkça gs ye karşı yapıldı maçta ben de bunu dile getirdim

hayır altına gsye helal olsun filan da dedim bukadar şaibeye rağmen yine kazandılar. nesini anlamadın ben de onu anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Evimde lig tv var şu an sezon başından bugune kadar tüm maçlarınızı canlı olarak izledim hucum yönünden zayıfsınız diyemem ama defansta inanılmaz açıklar veriyorsunuz Cenk o gollerin %50 sini atsa şu an farka giderdi .. Maçın son 2 dk sı 2-2 den sona kontrolsuz hucumlarınız dışında bana yaptığınız pozitif bi örnepği sun eyw dicems usucam
Sosyal ağlarda paylaş

saçma bir futbola iyi diyerek bide öwünmek gerçi futbolunuzun standartını incelemekte komik ..

Futbolcularınıza bi para werin hocam
Artık kokan formalardanda kurtulsunlar walla adam hava çarpsında yüzüme şu kokudan kurtuliyim ayaına koşuo sahada muhtemelen lol
Sosyal ağlarda paylaş

erciyes i tebrik ederim guzel oynamıslar meyvesini de alıyolardı olmadı saglık olsun..bi penaltı pozisyonu var gibiymis goremedim (seyretmiyorum gs macını) o pozisyondan sora seyretmeye basladım..gs nin bi 3. golu atısı var eger o penaltiysa hakem resmen ozur dilerim b@bs lar alın bu gol de benden size der gibi..song un bi topu alısı var faul u bırak kartlık.. hakan sukurun kafayla topu indirmesi var adamın ustune cıktı ehh yani..

edit:oynamıslar diye degistirdim bir atlar madem macı seyretmiyosun nerden biliyosun iyi oynayıp oynamakdıklarını diye...

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 21:34 tarihinde, Way tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...