Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve hirsiz girmis

unity100

Öne çıkan mesajlar

unity seni her ne kadar sevmesemde büyük geçmiş olsun, sevmediğim biri bile olsa kimse böyle şerefsizce birşeyi hak etmiyor, çok sinirlendim sağolsun adalet sistemimiz de sonuna kadar suçluların arkasında. Ben evime giren hırsızı öldüremedikten sonra nerede bunun adaleti...[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

nasi oldurucen. adamin seni oldurmedigine sukrediyosun. adam isiklarin acikken girmis acaba birisi var midir yine de demeden. haberin insiyatifin olmuyor ki. uyanik olsan bile sessizce girip bi kapi araliginda beklese ne olacak. tahkimat yapicaz silahlanicaz savasta gibi yasiycaz itin oglu it yuzunden.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hapise girmyeceğimi bilsem bu duruma silahlı bir şekilde önlem alır ve karşılaştığım zaman hiç düşünmeden öldürürüm. unity sen kaçıncı katta oturuyorsun? Bu arada siz her ihtimale karşı savunma amaçlı bir eşya bulundurun yanınızda. Sakın öldürmeyin ama hapise girersiniz. Şerefsizlerin rahat etmesi amaçlı kanun sitemi geçerli bir ülkede yaşıyoruz.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle geçmiş olsun unity, çok üzüldüm..

fakat şakayla karışık tepki konusunun biraz abartıldığnı düşünüyorum, sonuçta hırsızlık öyle kasten can almak ya da sakat bırakmak gibi bir tepkiye sebebiyet verecek bir olay değil. hani kendini koruma meselesi tamam da bazı arkadaşların sözlerini anlayamadım ben..

mala gelmiş de cana gelmemiş ona şükür, adam ışığı açık eve girdiyse muhtemelen uyuşturucu filan kullanmıştır diye düşünüyorum, öyle adamla da karşı karşıya kalırsan bıçak mı çeker ne yapar orası bilinimez. çelik kapı örneği de biraz ilgisiz çünkü çelik kapıyı sökecek adamlar başka, ışığı yanık eve girip 60 milyon alan adamlar bambaşka. evin ve malvarlığın nasılsa ona göre bir önlem alman gerek.

bu arada anlayamadığım, balkonun penceresi/kapısı açık mıydı? açık bırakmak çoğu zaman avare hırsız için teşvik edici oluyor çünkü, onlar da farkedilme ihtimali düşük yerlere gimeyi tercih ediyor ne de olsa..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Karakurt, 10 September 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
Hapise girmyeceğimi bilsem bu duruma silahlı bir şekilde önlem alır ve karşılaştığım zaman hiç düşünmeden öldürürüm. unity sen kaçıncı katta oturuyorsun? Bu arada siz her ihtimale karşı savunma amaçlı bir eşya bulundurun yanınızda. Sakın öldürmeyin ama hapise girersiniz. Şerefsizlerin rahat etmesi amaçlı kanun sitemi geçerli bir ülkede yaşıyoruz.[hline]Est solarus oth mithas!

3. 3. kata kadar butun apartmanlara girdiler nerdeyse bu mahallede. sebebi de en alt katin hakli olarak butun pencerelerini demirlemesi, bi ust kata cok kolay cikilir olmasi, bi ust katin da pencerelerini demirlemesi sonucunda 3. kata kadar merdiven olusturmasi. biz de artik ayari kaciricaz demir isinde.

oldururum diyorsun haberin olmasi lazim adamla karsi karsiya gelmek icin. senden once onun haberi olursa hicbir manasi yok silahin da tabancanin da.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

valla sam, acayip bisey. paraya yanmiyosun sinirlerin geriliyo herif girmis balkon kapisindan sanki bakkala girer gibi. sanki senin evin yolgecen haniymis gibi hissediyosun. ve biliyosun ki bi giren bi daha girebilir. kale gibi tahkimat yapana kadar rahat edemiycem, o durumda da rahat edilebilir mi bilemiyorum.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 10 September 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
valla sam, acayip bisey. paraya yanmiyosun sinirlerin geriliyo herif girmis balkon kapisindan sanki bakkala girer gibi. sanki senin evin yolgecen haniymis gibi hissediyosun. ve biliyosun ki bi giren bi daha girebilir. kale gibi tahkimat yapana kadar rahat edemiycem, o durumda da rahat edilebilir mi bilemiyorum.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

çok haklısın bu konuda, bizim buralarda da (tatil köyü yanında ufak bir sitedeyiz) her yıl hırsızlık oluyor 1-2 kere ama yapacak fazla birşey yok bilinen önlemleri almaktan başka. Allah korusun herkesi, tekrardan geçmiş olsun..

adamı bulurlarsa hakime söyle, ceza olarak sana karşı osmanlı'yı savunmaya çalışsın 15 yıl.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
neler yazılmış okuyamadım ama şunu soliyim en son hukuksal düzenlemeler ile eve giren hırsızın ev sahibinden daha fazla hakları oluyormuş :P
hatta sabah programında geveze ilee bir kadın polis konusuyodu baya bundan bahsettiler[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

oldururum diyorsun haberin olmasi lazim adamla karsi karsiya gelmek icin. senden once onun haberi olursa hicbir manasi yok silahin da tabancanin da.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Eğer haberim olursa hiç düşünmem yapabileceğim herşeyi yaparım. Ölümü bile göze alırım ne olursa olsun asla böyle birşeye göz yummam.
Bence bu konu kalıcı olsun insanlar okuyup öğrensin gerekli şeyleri.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben su hirsizlik olayindan sonra basucuma erenköy mü ne polis karakolnun telini yazdim adam eve girip ben uyanirsam ilk oraya tel açarım uyuma numarasi yaparim,baktım polis yetisemeyecek bisiler yapmaya calisirm[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir durumda hırsızı görürseniz sanık peşinden koşmayın, o anda kızgınlıkla koşabilirsiniz fln aman dikkat adam eni konu hırsız çıkarir bıçağı saplar ne yaparsınız o zaman orduda bir tanidigimizin bileğinden itibaren kolu kopmuştu hırsız cepten döner bicağı cıkarmıs koparmış elini..[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

Okuyanlara ders olsun herkes geceleri kapı emniyetini kapatsın, emniyet kapalıysa hırsız şahmerdanla bile giremez o eve. Eğer balkon dışarıdan ulaşılacak bir yerdeyse mutlaka camını kapatsın balkon kapısını da kitlesin. Tüm balkonlar için geçerli bu sırf salon veya mutfak değil. Yanızda da da savunma amaçlı bir eşya bulunsun. Mümkünse kapınız açık yatın.[hline]Est solarus oth mithas!

[Bu mesaj Karakurt tarafından 10 September 2003 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunca, 10 September 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
topici tamamen okumadim ama bende antalyada otruyuorum 3gün once bizim evede girdi..
biz uyuyoken girmis bide. 300-400 civari parayi calmis butun dolaplari falan karistirmis altin maltin varmi die bahcelievlerde oturuyorum

Büyük geçmiş olsun.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunca, 10 September 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
topici tamamen okumadim ama bende antalyada otruyuorum 3gün once bizim evede girdi..
biz uyuyoken girmis bide. 300-400 civari parayi calmis butun dolaplari falan karistirmis altin maltin varmi die bahcelievlerde oturuyorum

bahcelinin neresinde[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...