Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yetti artık!!! [Fenere saha kapatma cezası]

Smoke

Öne çıkan mesajlar

Ne diyim yani (çok sinirlendim) adam maça gelmiş hem mağdur olmuş. Ama suçlu o çok suçlu ceza verin hapse atın adamı. Niye? Çünkü fenerlilerin yanına oturdu. :yapma:. Yapılırmı bu. Yani olacak iş mi Avni aker de sen o kadar yer varken git fenerlilerin yanına otur. :yapma:
Bazen sizi anlamakta zorlanıyorum.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

solonor,
sakin bir kafayla mesajları bir daha okursan tüm bu olaylar babanın suçu, yada bizim suçumuz yok gibisinden bir tek mesaj atmadık. Quoteladığın mesajımda da mephisto kızla ilgili bir yazı yazmıştı bende o kızın kafasının yarılmasında ailesin payını söyledim tabi ki atanlarda öküz gibi suçlu onu kabul ediyorum zaten aksini iddia etmiyorum ama kızını o maça getirip oraya oturtan adam baba değildir. Ben hayatta öyle bir şey yapmayacağımı söyledim. Yani konu hiç bir zaman oradaki fener taraftarı masumdu, melekti vb. olmadı zaten. İlk dediğim gibi mesajları sakince baştan bir daha okursan görürsün.[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

smoke tabiki olayları yapanların ceza çekmesi lazım stat kapama cezası çoook büyük olay olmadığı sürece de tarihe geçmeli ancak bunun deplasmanla ilgisi yok mesela kadıköyde yapılan bir maçta da kim sorun çıkarıyorsa ona ceza vereceksin kadıköyü kapamayacaksın.

ancak zaten bilinen birşey ki ne kadar saçma olursa olsun türkiyede bu kural uygulanıyordu. hatırlarsan inönüde sahaya 7 kişi girmişti. e o 7 kişiye ceza verilmedi bütün taraftara verildi seyircisiz oynandı ki 7 kişinin kimliği de biliniyordu adamlar direkt ana kameraya çıkmıştı ehehe

yani anlatmak istediğim şu. sizin dediğiniz olması gerekn ve mantıklı şey ama türkiyede ne zamandır uygulanmıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 27 August 2003 18:46 tarihinde demiş ki:
solonor,
sakin bir kafayla mesajları bir daha okursan tüm bu olaylar babanın suçu, yada bizim suçumuz yok gibisinden bir tek mesaj atmadık. Quoteladığın mesajımda da mephisto kızla ilgili bir yazı yazmıştı bende o kızın kafasının yarılmasında ailesin payını söyledim tabi ki atanlarda öküz gibi suçlu onu kabul ediyorum zaten aksini iddia etmiyorum ama kızını o maça getirip oraya oturtan adam baba değildir. Ben hayatta öyle bir şey yapmayacağımı söyledim. Yani konu hiç bir zaman oradaki fener taraftarı masumdu, melekti vb. olmadı zaten. İlk dediğim gibi mesajları sakince baştan bir daha okursan görürsün.

tabii sen de haklısın ancak ben yine de babanın kızını maça getirmekle bir suç işlemiş olması gerçeğini kabul etmek istemiyorum. Belki de bu türkiye nin gerçeği. Ama ben hala kabullenmek istemiyorum...[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

Burdaki herkesi bu yaziyi okumaya davet ediyorum. kaynak antu.com
LUTFEN SONUNA KADAR OKUYUN..
5 Hooijdonk, 10 Figo olsa ne yazar Açıklanan cezalardan sonra anlaşıldı ki olayların esas sorumluları olan Trabzonspor yönetimi ile Trabzon Emniyeti’nin ödemesi gereken faturayı Fenerbahçe Kulübü ödemektedir. 20 saat yolculuktan sonra Trabzon’da ancak 45 dakika kalabilen Fenerbahçe seyircisine verilen bu ceza herhalde Dünya Futbol Tarihi’nde bir ilk olmuştur. Ne olmuştur da bu sefer Trabzon’da ortalık karışmıştır. Halbuki yıllardır hiçbir olay çıkmayan bu şehrimizde her Fener maçı ayrı bir dostluk havası içinde geçer. Fener geleceği zaman şehirde bayram havası eser. Bu sefer de tüm olaylar bu havada gelişmiştir. Fener seyircisi Trabzon il sınırında çiçeklerle karşılanmış, hava sıcak olduğundan otobüslerin camları bile sökülerek temiz havaları sağlanmıştır. Fener seyircisine “Beş çayı” bile ikram edilmiş, demi fazla kaçınca maça yetişememe ihtimali bile çıkmıştır. Stadın önüne getirildiklerinde, o kadar koyu sohbete dalınmıştı ki, hakem düdüğü çalınca ancak stada girebildiler. Çok yakın dost olan bu iki seyirci yanyana oturtuldular. Doğal olarak da, aralarına polis veya aralarına boşluk bırakmak gibi herhangi bir tedbire gerek görmediler.

İki kardeş kulübün maçında Fenerbahçe golü atınca buna konuksever Trabzonlular da çok sevindi. O kadar ki, etraftaki apartmanlardan bile bu çocuklar gençtir, acıkmıştır diyerek tavası ile beraber “Mıhlama”, kasesi ili “Kara lahana çorbası”, susamışlar diyerek de “Pet şişeleri” yağmur gibi atmaya başladılar. Bu Fenerbahçe seyircisi de,”Biz tokuz siz buyurun” diyerek geri çevirdiler. Bu arada, açılan pet şişelerden dökülen suyu “Yağmur” zanneden Trabzon polisi koltukları kendine şemsiye olarak kullandı. Devre olduğunda da düşünceli Trabzonlu büyükler, bu çocuklar gençtir, evlerine erken erken gitsinler diyerek, anne babaları merak etmemeleri açısından Fenerli seyircileri erkenden uğurlamışlardır!. Bu kadar düzgün giden olaylardan sonra bu ceza neyin nesi desek de bu cezayı anlayan yoktur. Ancak bu güne kadar bu tip olaylara hiç karışmamış, bırakın saha kapatmayı ihtar bile almamış Trabzonspor’un sahasına gidecek deplasman takımları için yeni bir “Ceza tarifesi” ortaya çıkmıştır! Nedir bu dersek? Rakip takım seyircisi Trabzon’da 22.5 dakika dayanır ise yarım maç, 45 dakika dayanır ise bir maç, kaza ile maçı tamamen izler ise 2 maç ceza alacaktır.!!!. Bundan sonra Trabzon’a gidecek takımların kulağına küpe olsun. Aziz dostları Galatasaray dışında tabii ki!!! Tüm bu olaylara baktığımız zaman eğer Tahkim Kurulu da bu cezayı onaylar ise, o zaman Fenerbahçe hakikaten tam bir “Şer üçgeni” nin ortasında demektir. O zaman da 5 Hooijdonk, 10 Figo, 20 tane de Alex alsan Fenerbahçe hiçbir zaman bu şartlar altında başarıya ulaşamaz.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

antu.comdaki topicleri okumadım bayaa bi süredir ama büyük ihtimal trabzon maçından sonra nasıl yaktık trabzonu mauhah süper taraftarız yaşa gfb türü şeyler yazılmıştır.

şimdi ceza verildi ve bir anda orada dayananlar fenerliler mi oldu? 22.5 dakika dayanırsa söle 45 dk dayanırsa böle.

trabzona ceza verilmesi gerekiyor dense doğru ama öyle bir yazılmış ki yazı fener taraftarı hiçbirşey yapmamış tam 45 dakika boyunca düşman askerinden kahramanca korunarak görevi başarıyla tamamlamıştıra çevrilmiş olay
Sosyal ağlarda paylaş

iki konu oluşmuş bir anda as usual :p

quamor yazısında olayları fenerli tsubasanın yazısında da olayları trabzonlu gözüyle görülmüş zaten ikisi de objektif değil. Benim isyanım oha küçük emrah filmi repliği gibi oldu olayın mantıksızlığına ve saçmalığına. Federasyonun, medyanın bu olayı büyütmesi sayesinde aptal bir ceza vermesine. Sonuçta hiç kimse beni/fenerbahçe taraftarını bu kararın arkasında art niyet olmadığına inandıramaz.[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 27 August 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
antu.com'dan aldığın bi yazıyı sonuna kadar okusak kaç yazar ki, taraflı olucağı belli

ayrıca da türkçe karakterler düzgün çıkmadığı için hiç okuyasım gelmedi[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

lvl_sabo antu.comdan aldim ama bu yazinin sahibi yarin gazetesi spor yazarlarindan birisi.adini merak ediyosan orda yazio girer bakarsin. eger spor yazarlarinin tarafli yazi yazdiginin dusunuyorsan ok. ama adam kendiside maca gitmis.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizler en güzel yöntemi buldular.. Bir kere olay çıkaran biri takımının maçı başlamadan 1.5 saat önce karakola teslim oluyor maçtan 1.5 saat sonra salınıyor karakoldan. Böylece birdaha hiç birşey yapamiyor.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 27 August 2003 01:52 tarihinde demiş ki:
fener ya .. ilkler takımıyız.

evet şanpionlar liginde 0 çeken ilk türk takımı :Pp.....[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 01 September 2003 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haluk Ulusoy gs formasını yıkamak için bile çıkarmıyor be amma pis adam.
Ayrıca tribünde dikkat edilicek bir olay var Fener taraftarı bölümünde polis var ts tarafında yok.
Olayları sizce kim çıkarmış olabilir.
Fenere saha kapatma cezası verilmesi federasyonun büyük rezilliklerinden biri daha[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

federasyon ne yapsın?
cezayı verse fenerliler bu federasyon hep diğer takımları destekliyor bize gıcık diyecek
cezayı kaldırsa diğer takımlar federasyon hep fener'i destekliyor diyecek
BU OLAY İÇİN DEĞİL(burayı büyük yazayım da) de genel olarak ne karar verilse rakipleri ile ters düşecek çünkü taraftarların ve basının %75'i tuttuğu takımı hep haklı görüyor.ne olursa olsun hep karşıdakini suçlu görüyor..
bu nedenle genelde "bu hakemler de bizi hiç sevmiyor,hep xx'i destekliyor" deniyor.işin ilginci xx'çiler de aynı lafı tersten söylüyor.karşıdakine saygı duyup,haklının hakkını verecek taraftar kitlesi artmadıkça federasyon da ne yapacağını bilemeden böyle kararlar verecek...[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!

[Bu mesaj regulus tarafından 06 September 2003 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hakem olayı yok zaten.
Hakemlerde herkes aynı yakınıyor.
Gs 1 yakınsa bjk 3 fb 5 yakınır.
Olay federasyonda bitiyor.Ligde her takımın bir hakemi vardır.
Bülent Demirlenk Beşiktaşlıdır muhuttin boşat gs lidir selçuk erdem fenerlidir. Çoğu hakem taraf tutar. fb li hakem gs maçına düşerse olan gs ye olur yada tersi dğer takımlarada olur.
Bunları bilmeyen yoktur. Olay ağır işlerde tahkim ve disiplin kurulu federasyon tarafından yönetildiği için belli takımlar korunuyor.
Aynı olaylara aynı cezalar uygulanmıyor. Hagi hakem döver 4 maç alır Nouma hareket yapar 7 ay alır.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 06 September 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
selçuk erdem .[hline]bla bla bla ...

ben hakemleri tanımam da bu karikatürist değil miydi :)
öyle bir hakem de mi var?(yanlış anlama gerçekten tanımıyorum hakemleri ve ciddi soruyorum)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 06 September 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
Aynı olaylara aynı cezalar uygulanmıyor. Hagi hakem döver 4 maç alır Nouma hareket yapar 7 ay alır.[hline]bla bla bla ...

hagi'ninkinde tahrik unsuru vardı, onu göz önüne aldılar. lütfen araştırmanı yap veya olayları izle ondan sonra yorum yapıver.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca nouma'nın 7 ay olayında beşiktaş yönetimi nouma'ya tazminat ödememek adına federasyonu ayalarmıştır ve özellikle 7 ay ceza verdirmiştir

çünkü nouma'nın kontratında 6 aydan fazla alınacak cezada kontrat tek taraflı fesh edilebilir yazıyordur, diğer şartlarda ise 2milyon$ üzerinde bir tazminat vardır[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...