Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unique shield (Reduce)

AnarShe

Öne çıkan mesajlar

sorum şöyle arkadaşlar.
biri mesela cs 0 arıyor alttan (mage veya rogue) alıp bunu reduce yapıyor.
zannedersem cs nin +0 iken reduce basılınca 51 str istiyo.
bu çocuk bunu çok rahat +3 yapabilir. +3 yapılıktan sonra reduce basılmıyormu bu kalkanlarda yoksa +3 ten sonra reduce yapılınca daha fazlamı str istiyo.
daha fazla str istese bile erkek bir karakterde zaten str 60 hiç üşenmeden 1 veya 2 str verilebilir fazla istese bile.

Smellofdeath denilen arkadaşta +8 cs var bu kişi female mage (str 50 olması gerek normalde) kaç str vermişte bu kalkanla dolaşabiliyo.

(amma soru sordum be :P)
asıl sormak istediğim neden millet +4 veya +5 yapmadan direk +1 bile yapmadan reduce hale getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SS ve Cs ilk reduceli çıkar çünkü her player kullansın diye daha sonra buna bes basıp reduceyi kaldırırsın.
Reduceli normal bir itemede up basarsın ama bonusu nah eklersin!Ve hiç bir uniqe iteme reduce vurulamaz.
Giga axe/lycan staff vsvs bunanra reduce vuramassın..
Sosyal ağlarda paylaş

bende gördüm ss düştü ve reduce yoktu
drop halindeyken reduce yazısı falan görmedim çok ss gördüm reduce basılmış.
benim öğrenmek istediğim sonradan reduce neden basmıyor kimse mesela +3 te neden kimse reduce basıp kullanmıyorda gidip 0 a reduce basıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel Tercih Diyelim.. Vardır ßir ßildikleri.. HicBir Item Reduceli Düşmez.. Sen Reduce Basarsin.. Reduce Bastigin Itemede Bonus Basamassin ( poision vs. )
+0 da reduce basmalarinin nedeni elemental bastıktan sonra reduce scrol kullanilamiyor olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

staff a basmak biraz sacma elemental damage ekleyemedigin icin staff kullanmasan daha ii ole diyim mage icin onemli olan elemental damage oldugundan o silah reduce bastigin zmn cok gereksiz olur cope atilir ama dusuk Lvl bi attacker daha hizli Lvl kasmak icin reduce basarak mirage glave gibi itemlari kullanabilir ama 60 + bi char icin reduce lu item pek kullanisli deildir

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 04:07 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...