Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klavye Kullanımıyla ilgili

Defensive

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Wow videosu izlerken birşey dikkatimi çekti. Oyun ilk açıldığında da var olan numaralara baglı olan bir bar var. Ben "w a s d " ile oynadıgımdan maksimum 5'e kadar kullanabiliyorum o barı. Ama demodaki şahıs en son butona basıyodu ki benim yöntemimle imkan yok :) Birde barın sonunda iki ok var basınca bir alta geçiyor, onu nasıl tuşlara bağlamış anlamadım.. Yardımlarınız için saolun. Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım baya üstüne düşündüğüm bir konudur :)
şimdi benim bufflar 2. sırada speller 1. saırada ve yukardaki ile kenardaki barlardadır.

şimdi tabi en çok kullandığımızı ilk 5 e koyarız ama ben grind ile lvl atladığım için o zamandan kaldı benim büyülerin dizilişi. mesela blink 0 dadır ama hiç blink atmak zorlamadı beni çnkü alışmışım. sıfır ile mouse arası elim milisaniyede hareket eder örneğin XD

o barlar arası şöle geçiş olur. shift1, shift2, shift3 (solyan action bar) shift4(sağyan action bar) shift5(solüst action bar) shift6 (sağüst action bar).

bi de merak etme eli w den sıfıra uzanan, yada mouse ile büyü basan felan, öle bi adam yok . ya gerek de yok vidyolarda mose gözükmüo sanırım. onnar da ilk 5-6 ya kadar basar gerisi mouse ya da sağ eldir. çok kafa yorma. sen bütün gün grind veya honor farm yaparsan o öle bi hızlanırki :D w 1 arasından hızlı olur sağ el. :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi druid olarak wasd kullanmanın yanı sıra ayı,kedi ve travel modunda geçişler için zxc tuşlarını kullanıyorum.(baş parmak ile)
diğerleri aynı zaten.
bunların dışında numpadde 1-2-3 tuşarı druid bufflarında.
yine numpadde 0 tuşu kedideyken dash, casterdayken rejavunation,ayıdaykende frenzied regen yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...