Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güçlü warrior kim ?

AnemiC

Öne çıkan mesajlar

Xrated
bu adam guclu bir warriormu mu bilmem ama arkasinda marekillerla birlikte biri 70 dier ikisi 65+ warriorun vurdugu ayrica tortment yemis sekilde hpsi dusmeyen(!) biridir. arkadasa sorsan keinlikle progeram kullanmam der. bu tur tiplerin savunmasi ben abyss%35 %50 basarak kaciyorumdur. Bence ondan guclu warriordan copk cok saglam bir kosp turu program kullanicisi derim.

simdi burdan biri arkadas cikip kullanmaz yapmaz diyecek ya salla.hepsi birbirinin saksakcısı.
----------------------------------------------------------------
Name: LovelyGirl&CotiLove
Class: Paladin&Arch Mage
LVL: 70&63
NP: 166xxx &102xxx
Clan: BadCompany(Orc oluyoruz clanca .orc sideya geciyoruz. Gorelim su orc tarafinida insanlarinida)
Server: Ares

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 17:32 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet bizde geciyoruz. clan istegi dogrultusunda bende geciyorum. 1.5 yıldır humandik cok sevdigimiz dostlarimiz oldu, cogu birakti yenileri ile tanistik ama neticede bir oyun ve sevdigim bir cok arkadasim clandan orc olmayi istedi ve onlara uyuyorum. bi gecelim bakalimda ilan ederiz arkadaslarimiza cogu sedigim kisiye pmsinden soledim zaten bu olayi.

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 17:54 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evt bak onu unutttum ben en iyilerden biri kesinlikle o item bakmindan digerlerinden eksilgili +8 shell bakimindan belki olabilir (son item durumunu bilimiorum) ama partisinde action cok iyi ve gözü kara korkmuor.Arkassina bakip priesti gidince town atan 70 lvl warriorlar dan hic degil..
Sosyal ağlarda paylaş

su oyunda en nefret ettigim şey tek kalınca kacanlardır belki hep assa oynadıgımdandır bilmiom ama en ii warrior dediginiz karsısında 3 kişi olsada priest ı ölünce town çekio bende küfür ediom arkasından hep te edecem.Town çekmeyen adamada saygı duyarım.cloud vardı şimdiki nicki aklıma gelmio su oyunun en ii warrior larından biride o
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben WarriorTheLast la cok pk yaptım.Priest la oynamayı sefmem.solo takılırım en kralım die geçinenede dalarım 8 kişilik trol partisinin arasına girerim.bi karakterin yapabilecekleri vardır onemi olan onu ii kullanmaktır 6k hp olan bi karaktersem kaçmam kardeşim olay budur bence tersini iddia edenınde oyun bilgisinden süphelenirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...