Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güçlü warrior kim ?

AnemiC

Öne çıkan mesajlar

Neyse sen zaten atilan mesajlari tam okumamişsin :)
Ben bu topic daha önce çok acildigi için , geyik olsun diye

En güçlü Warrior = ::gel_pc_pc::
En Güçlü Priest = PiCaLLo_TR
En Güçlü Mage = Lord_Tyranus
En Güçlü Assassin = Melanj

Bunlari yazdim. Sonra endless hepsi GODz dan bunlarin dedi. Bende "Hepsinin GODz dan oldugu disinda bişey dikkatini cekmedi mi :) " diye sordum.

Sen bütün mesajlari okumadigin icin benim bu kurdugum cumleyi anlayamadin!

O yüzden ilk yazdigim mesajda dedigim gibi , her GODz kelimesini gördügün yere "karalamak" adina mesajlar atma , önce bi oku. Ne , neden yazilmiş anla ...

Selametle ...
Sosyal ağlarda paylaş

jade Millete " Çöplük " Kelimesini kullanma hakkini sana kimse vermior..Senle atismak tartismak niyetim yok..Burda BAYANSIN bayanligini bil..Herseyden oncede "ANNES" in.Yoksa senin söledigin cümleden agir 1 cümle de ben sölerim sonra gene ortami gerdi moduna girme....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR
pati § 14 Mart 2006, Salı - 16:51 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Neyse sen zaten atilan mesajlari tam okumamişsin :)
Ben bu topic daha önce çok acildigi için , geyik olsun diye

En güçlü Warrior = ::gel_pc_pc::
En Güçlü Priest = PiCaLLo_TR
En Güçlü Mage = Lord_Tyranus
En Güçlü Assassin = Melanj

Bunlari yazdim. Sonra endless hepsi GODz dan bunlarin dedi. Bende "Hepsinin GODz dan oldugu disinda bişey dikkatini cekmedi mi :) " diye sordum.

Sen bütün mesajlari okumadigin icin benim bu kurdugum cumleyi anlayamadin!

O yüzden ilk yazdigim mesajda dedigim gibi , her GODz kelimesini gördügün yere "karalamak" adina mesajlar atma , önce bi oku. Ne , neden yazilmiş anla ...

Selametle ...

Bu topicte xrated ve lord disinda senin yukardia saydigin hicbir isim gecmedigi gibi simdi adina geyik koydugun reklamini yapan sensin. bende dedimki bana Godzu anlatma :)

Ben haftaalrdir bu forma giriyorum okuyorum ve pek bisey yazmiyorum. Dikkatimi ceken yeri duzeltme ozgurlugune sahibim.. Hala da neden yazildigini ben cok iyi bliyorum okudugum seyin ama senin isine gelmedi sanirim..

Sananda selametle ( bu yeni tarzinmi? :D )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FoR
pati § 14 Mart 2006, Salı - 16:55 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

jade Millete " Çöplük " Kelimesini kullanma hakkini sana kimse vermior..Senle atismak tartismak niyetim yok..Burda BAYANSIN bayanligini bil..Herseyden oncede "ANNES" in.Yoksa senin söledigin cümleden agir 1 cümle de ben sölerim sonra gene ortami gerdi moduna girme....

heheh bu lafa bayiliyorum.. herseyden once annesin lafina ???

Alaka nedir ?
Dedim .. evt copluk simdi kendi kendinize kavga edin :) ahahahaha cok gerilmeyin koparsiniz sora..
Sosyal ağlarda paylaş

Jade ile sadece merhabam var ama severim kendisini ve de 8 aydır bu forumdayım(neden seni kimse sevmiyor bu forumda diyen arkadaşa:))
ayrıca picallo_tr de iyi birisi ama biraz menfaatçi..uyduruk bir rouge earing için benden 16gb istemişti(o zamanlar +7 ib=12 gb satılıyodu.)gerisi laf salatası:))))
iyilik yapın kayaya yazın...kötülük yapılırsa size çölün kumlarına yazın..rüzgar(zaman) size huzuru verir..............ve son olarak BIKTIM SİZDEEEEEEEEEN!!!
Sosyal ağlarda paylaş

@TreMorS

RE ye 17 GB istedim diye menfaatci oldum öyle mi :)

Sen biraz cik pazarda dolas bi fiyatlara bak. Elf-metal earring icin , iron belt + rouge earring istiyorlar.

Benim belirledigim fiyat cok cok ucuzdu bence. Benim merchantima dikkat edersen , koyduğum itemlarin fiyatlari o an pazarda bulunan itemlarin en ucuz fiyatli olanidir. 50 -60 m a +6 mirage satarken millet ben 35m a satiyordum.

Neyse , buying rouge earring :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...