Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Madem öyle , işte böyle..

beybin

Öne çıkan mesajlar

Dayanamayacağım ,yazacağım.

Bak Xaeninciğim , şahsı küçük düşürmüyorum , gayet sakin bir şekilde rahatsız olduğum şeyi yazıyorum.Burası kişisel değil mi?HErhangi birinden rahatsız olduğum bir şeyi ben yazamaz mıyım?Ayrıca iş hayatımdaki ilk günüm adlı topikte hey!bunun yeri burası değil! dediniz , alın bende yeni topik açtım.Bu kadar basit.Kişiyi küçük düşürdüğüm yok yani.Rahatsız oldum yazdım , tüm yorumlara da açığım gördüğünüz gibi. Sana da ayrıca özel mesajla açıkladım , ama sen hala ısrar ediyorsun küçük düşürdün diye. Siz sinirlendiğniz herhangi biri için yazılar döşenmiyor musunuz bu foruma??i

Ben de forumdan birinden rahatsız olunca çok mu şey değişiyor?Belki forumdan olmasaydı böyle
demiyecektiniz!Objektif olun biraz!Sizin normlarınıza göre yanlış olabilir , beni eleştirmeyin ben haklıyım hööö!! demiyorum ki size.Eleştirin , tabii ki eleştirin! Rahatsız olan varsa buyrun topik açsın!Lütfen açsın! Niye eleştiriyorsun diyorsunuz resmen , eleştiririm , işim bu , karakterim bu . Yazdıklarımın biri yalansa ben de beybin değilim (Gerçek ismim de beybin evett!)

Hepinize iyi akşamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Topic'i yeni gördüm, 4 sayfa ileri geri konuşulmuş hakkımda, burası forum tabii ki konuşabilirsiniz, bunu anlarım.
Ben de konuya girmeden önce söylemek istediğim şey ki bu konuda tamamen ciddi ve aşağılama amacı gütmüyorum, beybin, psikolojik yardım almanı öneririm, gerçek anlamda obsesif nevroz olma ihtimalin çok yüksek. Umarım bu tavsiyemi ciddi ciddi düşünürsün, nitekim hiç bir normal insan bir user'ın aylar önce açtığı topic'i içinde takıntılı hale getirip aylar sonra alakasız bir topicte bu konuya bağlı olarak laf sokup, üstüne "oh be sonunda rahatladım" demez, onu da geçtim, o topicte de rezil olunca kendi kendine bir tür savaş içinde olduğu izlenimine kapılıp "madem öyle işte böyle" diye bir topic açmaz, hele hele bu topic'i açmadan önce bu kişinin tüm topic history'sini detayına kadar karıştırıp koz bulmaya uğraşmaz.
Konuya gelecek olursak, Kişisel bölümünün açılmasının sebebi insanların hayatında geçen, kişisel konuları hakkında tavsiye alması, bunları yazması ve başka user'lara danışmasıdır. Sen ve sana katılan insanlar benim diğerlerine göre "daha üstün" bir yaşam sürdüğümü düşünebilir (ki her post'umda ısrarla belirttiğim gibi, benim böyle bir düşüncem yok), ancak daha üstün bir yaşamım olmamakla beraber kendimce iyi bir yaşamım olduğunu düşünüyorum, tabii ki benim de kötü ve iyi zamanlarım oluyor, ancak sanırım hayatımın iyi gittiği zamanlar kötü gittiği zamanlardan daha fazla. Böyle bir hayatım olduğu için ve bunu paylaştığım için kendini aşağılık veya kötü hissediyorsan yapabileceğim bir şey yok, ancak yaşadığım hayattan pişman değilim. Hatalarım oldu, doğru hareketlerim oldu, hepsiyle barışık yaşıyorum, 700 milyon borç takılması gibi utanç verici bir olayı da buraya döktüm, 2-3 kızla aynı anda bir şeyler yaşadığımda da. O kadar para borca girdiğime de pişman değilim (ki bu bana önemli bir ders oldu hayatım hakkında), 2-3 kızı aynı anda idare ettiğim için de. Ayrıca hemen hemen eminim ki 3-5 kişi dışında kendisine yazan 3 kız olup da hiç birine karşı hiç bir şey hissetmeyen insanların hemen hepsi benim davrandığım gibi davranırdı o insanlara, evet bencilce belki ama benim seçimimdi bu.
Özetlemek gerekirse demek isteyeceğim yaptığım hiç bir şeyden, başıma gelen hiç bir şeyden ötürü pişman değilim, Kişisel bölümüne açtığım topic'lerin hepsi de hayatımda başımdan geçmiş gerçek olaylardı, ancak ilgincime giden bir insana arkadaşları tarafından 700 milyon borç takılmasını nasıl bir "artistlik" olarak gördüğündü...
Son olarak belirtmek istediğim bir şey var, üzülerek söylüyorum, utanarak söylüyorum ki dün bir reklamda oynadığımın ve reklamın yayınlandığının topic'ini açarken elim titredi, bir an için ikileme düştüm açmalı mıyım açmalı mıyım diye, çünkü artık her hareketimin bir "artistlik" bir "gösterişçilik" olarak görülmesinden sıkıldım, o reklamda oynadım ve o reklamı forumdakilerle paylaşmak istiyordum ama yazık ki elim titredi, tekrar kişiliğime doğrudan saldırılacak, doğrudan yanlış anlaşılacak diye ikileme düştüm. Yaşadıklarını, hayatında olanları okuması bu kadar rahatsız verici bir adamsam Dynun beni Kişisel'den ban'lesin, böylece foruma zararım dokunmasın.
Bir de, beybin, içtenlikle söylüyorum ki senin için üzülüyorum, umarım bir gün geçmişinde yaşadıkların her neyse, seni bu kadar sarsan her neyse, bunları atlatabilir, takıntılarını aşabilir ve kendine bir hayat edinebilirsin.
Açılan şu topic'e rağmen post'umu saygılarımla diyerek bitireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...