Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

an itibariyle yeni lider gs

toggie

Öne çıkan mesajlar

fener taraftarının değiştiğine inanıyodum bjk maçı öncesi, aziz'e de inanıyodum. ama maçtan sonra bütün düşüncelerim değişti. sadece kazandıkları zaman adam oluyolarmış meğer. işler kötü gidince bozuldular yine.

neyse konu bu değil saptırmayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

wen konuştukça batıyosun sus bence.

bu arada 6 değil o 8. siz şaibeye karşılık vererek mi büyük takım oldunuz. helal olsun valla kimse tutamaz sizi. gelsin anelkalar alexler. yıldız transferle büyüdüğünüzü sanıyosanız dönüp arkanıza bakın. izi kalan bişeyler başarmışmısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben sanki gs şampiyon dedim. evet var 11 hafta ne olacagı belli olmaz kayseri bile şampiyon olabilir. nerenizle değerlendiriyonuz acaba okuduklarınızı. yeni lider gs dedik muhabbeti nerelere cektiniz. kavga cıkarmakta üstünüze yok masallah gs lilerle laf dalası yapmaya pek meraklısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

@ toggie : evet battigimin farkina vardim. bayaa batmisim sanirim hem de ;)=

okul kantini seviyesinde tartismlari cok kaldirmiyor bunyem kusura bakmayin. karsimdakinde biraz analitiklik ariyorum. pek yok ne yazik ki ;)

her turlu rezilligi, saibeyi, ahlaksizligi yapan bir takimin taraftarlari, benzeri kendilerine yapildiginda sadece ses cikariyorlarsa, ikiyuzlu ve en az takimlari kadar ahlaksizlardir.
ahlaki degerleri sadece kendi lehinize savunursaniz komik duruma dusersiniz. bir adam cikar ben gs liyim ama bu hafta soyle yapildi ve bence bu haksizlikti derse, ve fb lehine yapilan bir haksizliga da ses cikarirsa; ahlaklidir. ahlak kisi ve kurumlara gore ozellestirilirse ve bencillestirilirse "uyaniklik"tan oteye gidemez. monitorumun karsisinda oturmus, yazdiklarimin yarisi anlayamayacak kadar mantik yoksunu ve fanatik insanlara yazdigimin da gayet farkindayim o ayri ;)=

boyle bir durumda en iyisi makinayi kapatip bir film izlemek ve giderken de selam etmektir

hadi abicim hadi...
Sosyal ağlarda paylaş

fener sene başından beri belki 2 maçta adam gibi oynayıp kazanmıştır.onun harici ya penaltı ya son dk da duran top yada sadece duran top :)

başka bişi yok fenerde.bizse 1-2 maç kötü oynadık.onlarıda kaybettik puan kaybettik.onun harici her maç adam gibi zevkli top oynadık

şaibe olayına gelince.konya maçı derim başka bişi demem.o maç için bile sdece fener şaibeli takım derim yani.kaybedilmiş maçı resmen alıp fenere verdiler
Sosyal ağlarda paylaş

bir fenerli olarak bana gs'yi tebrik etmek düşer, artık futbolda koşmayana puan yok, gs'liler haftalardır canlarını dişlerine takarak mücadele ediyorlardı, nihayet hak ettikleri liderlik koltuğuna oturdular. umarım fenerbahçe yönetimi ve futbolcuları biraz kendilerine gelirler bu saatten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

@wen işin yok burda senin kantin seviyesine inme pls. bi daha da ugrama paticik futbol kantinine.

eger ahlaksız bir takımın ahlaksız taraftarı olarak ses cıkarmaya hakkımız yoksa senin de ahlaksız bir takımı savunup ahlak dersi vermeye hakkın yok. evet baya batmışsın sen, git filmini izle plx, selametle. burası bozar seni, inemezsin falan seviyemize mazallah. abisin sen.
Sosyal ağlarda paylaş

25 trabzonspor
- galatasaray

31 - fenerbahçe
- galatasaray

32 galatasaray
- b.ş. ankaraspor

33 beşiktaş
- galatasaray

34 galatasaray
- kayserispor

gs bu 5 karsilasmayi kazanirsa , sampiyon olur bence. 31. haftaya kadar 2 takimdada puan kaybi olmassa fb-gs derbisi kilit mac olur , fakat gs nin harbiden baya zorlu maclari var onunde.

28 gaziantepspor
- fenerbahçe

31 fenerbahçe
- galatasaray

32 trabzonspor
- fenerbahçe

fenerabahcenin onundeki "kilit" maclarda bunlar bana göre. gs trabzonda puan kaybet ihtimali yuksek , derbi sayilir nede olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

GS bu hafta Trabzonu yener bence, ama zegnanın yazdığı 31-34 arası 4 hafta çok kritik, zaten ligin son haftaları ve en ağır karşılaşmalar orada.. Beşiktaşa puan kaptırırız gibi geliyor bana, fb maçıysa tam kaos. Diğerlerini ittire kaktıra son haftalar gazıyla alabiliriz.

FB'nin daha fazla deplasmanı olması bize avantaj tabii.. Görecez bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...