Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Esrarengiz Bir Adam...

Eno

Öne çıkan mesajlar

said:
Eno, 10 September 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Vercez artık naapalım :)[hline]Profocio Hosting

Zamanında sana birkaç iyilik yapmışımdır elbet hatırlatayım dedim madem ödemelere başladın hehehe[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 10 September 2003 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 10 September 2003 17:00 tarihinde demiş ki:
o adam bendim.

Hayır Bendim !!![hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 10 September 2003 14:14 tarihinde demiş ki:
Ya Enocum bak adam sana büyük iyilik yapmış sen de borçlu kalmışsın. Eee adam ne isterse ver(!) de borcunu öde artık, bu kadar kasma.
:lol:

+999 =)[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

bu dünya alma-verme dünyası ama sen kendine iyi bak eno, boşver borcu harcı.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

E iyide siyasi olay için dolanıyor diyelim. Öğrenci değil bu adam eminim. E okulla alakasız biri de değil. İçeri giriyor, içerdeki insanlarla muhabbet ediyor...

Ama neden bana yardım etti orda 400 kişi dururken? Ben The One mıyım? :p

Adamı bidaha görürsem olanları yazacam buraya hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam içeri neden giremesinki kayıt yaptırcaz diye girebilir pekala oraya girmek yasak değildir heralde.

Adamın elinde niye numara war onu düşünsenize

ya cidden siyasi olmasını geç daha kötü bişey olmaz umarım =)
gay olayıda değil birisinin dediği gibi böbrek flm yada uyuşturucu madde şeklinde seni güvendirmek istemiş olabilir
"Annemin fix sözü aman tanımadığın kimselerden bişey alıp yeme şeker meker diye kandırırlar adamı içinde eroin fn olur" =)

Cidden dikkatli ol sen bide tip tarif etsene cidden[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Eno sen neye benzıyodun olay gunu ...
ne bılım saclar jole lı yakısıklı kız ark cevresı potansıyelı olan bırınemı ...
zengın gorunen bırıne mı ...
aaa burası unıv. ne guzel yermıs merhaba merhaba dıye dolanan (koyden ındım sehıremı) ...
sakal vs varmı varsa seklen nasıl keza sac da onemlı gıyımın nasıl dı ?
sana analız edem olayı hemen 8 yıllık unıv tecrubemın ardından ...
eheh bu arada okul neydı bılıyorsan sıyası egılımı ne ?[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Delucian, afedersin okula "öküz" gibi gitmedik heralde. İlk izlenim muhabbeti gereği.. :)

Ama zengin tipi yada köydem indim şehre, safım ulan ben kandırın beni tipi falan yoktu :)

Adam öğretim görevlisi bence... Yoksa içeri giremezdi. Girse de içerdeki elemanlarla muhabbeti olmazdı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...