Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG gelince DAOC'un populeritesi düşer mi?

ivan

Öne çıkan mesajlar

İlk etapta EU serverlarını fazla etkilemez, US de çıkacağı için ilk SWG bizde pek bi etkilenme olmayabilir ama pekçok kişinin geçeceğini biliyorum EU da da geldiğinde.. Buna bende dahil :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

daocu etkilemez...
ben sahsen swg ye gecmem..daoc betaya basladigimda yeteri kadar bugla püsürle ugrastim..artik yeni cikan oyunlarin buglarina ,sistemin oturmasini beklemek bayar herhalde...oyun oturmadan baslamam gibi....benim gibi buglardan bayan cok insan daoc a devam eder herhalde......

ps: eger EU support bukadar yavas calismaya devam ederse..kesin buglarla doluda olsa baska bi oyuna gececemç[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

swgnin betasında olan bir çok tanıdığım var hatta hundada goldius var onların hepsi oyunun içerik olarak çok kötü olduğunu sadece iyi grafiklere sahip olduğunu söylüyor ve renkli chat odası diyor oyun için ac2 gibi içerik sıfır grafik süper diyorlar belli bir kesim alır oynar ha ben de alıcam ama aynı zamanda daocta oynarım sonra herkez dönücek görürsünüz[hline]karga
theurgist of The Forsaken

Sosyal ağlarda paylaş

ilk cikan bi oyun da bug olmamasi gibi bisi olamaz sonucta swg yi yapanlarda etten kemikten bir insan daocda da bi suru bug vardir ilk ciktiginda ama bir cok patch cikio bisiler ekleniyo bazi buglar duzeltiliyo ve bu olaylar oyun cikali ne kadar oldu hala devam ediyo skiller ve yapacak olaylarin cogunlugu herkesi swg ye itecek daoc da guzel oyun ama bir jedi olmak la bir buyucu olmak arasinda ki fark coktur..bircok bug olacak ciktiginda vs vs baslamam diyenlere sunu hatirlatiyorum sice 1 yil sora swg nasi lolur? bu adamlar bu kadar ugrasmislar hic patch yeniik vs cikartmazlar mi?daoc da hep ayni seyleri yapiyoruz ilk bi aylk bedava geldiginde acc mi actirip basladim level kasmaya 1 ay bitti sora devam ettirdim level kas kas iki yaratik kes.. biraz baydi..
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme şu an swg yi bilmiosun tam olarak nası bişi olacak vs.
DAOC'a da ilk başladığında böle hevesle başlamışsındır eminim. Emin ol SWG'de de bir zamandan sonra yapacak bir şeyin kalmayacak! Bu böyle bir sistem,bir oyun gider diğeri gelir. Zaman, teknoloji ve görsellik değiştikçe oyunlarda çekiciliğini kaybediyor. Yenileri geliyor vs. vs.[hline]Sungur the Scout
Albion Kay Server
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 26 Aralık 2002 00:45 tarihinde "Star Wars Galaxies oynamayi dusunenler..." adlı topicte demiş ki:
bir daha düşünsünler :)[hline]I come along but i don't know where you're taking me
I shouldn't go but you're wrenching dragging shaking me
Turn off the sun pull the stars from the sky, the more i give to you the more i die

budur 8-)[hline]Fist in the air, in the land of hypocrisy
Sosyal ağlarda paylaş

bu tamamen daoc oyuncularının swg yi sevip sevmemesine bağlı
dikkatinizi çekiyorum sw yi değil swg yi.. yukarıdaki quotelanmış kısa ama öz mesajın olayı da bu husustur.

ayırca neden ikiside oynanmasın ? :)[hline]As he holds a single match in his fingers, we listen to his final words:
"I'd rather burn than be held down,forced down.Freedom or fire !".
Sosyal ağlarda paylaş

arcane neden 2 side oynanmasın sorusunun cevabı şu daocta hemen hemen herkezin 2 accountu var ve aylık 12 dolarmı 10 dolarmı ne e zaten her ay 1 oyun aprası ödüyoruz bide starwarsa ödicez(ki 3 online oyun oynadığım maymun iştahlılık zamanlarıda oldu ama herkez bölemi?)e buda hoş bir mebla oluyor[hline]karga

Sosyal ağlarda paylaş

para bence bi sorun diil
asıl konu zaman
2 oyunun da hakkını vermek zor
biri ağır basacaktır

bence swg çıkınca şööle olacak
US deki her serverin populasyonu 3te1ine dusecek
1 ay kadar da öyle kalacak
daha sonra geri dönmeler ve yeni girişlerle artmaya başlayacak
ve 3-4 ay sonunda eski halinin 3/4 ü gibi bir oranda dengelenecek

çok uzun vadede ne olur bilmem
dragon empire
world of warcraft vs
daha birsürü iddaalı oyun geliyor
onlarla başaçıkabilmek için mythic cilerin bisiler yapması lazım[hline]Is it safe?...
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar mutlaka bu düşüncelerinizin ve olacakların farkındadır. Çıkacak yeni oyunlara karşı ellerinden gelen her stratejisi geliştireceklerine eminim. Dünyada yaklaşık kaç kişi DAOC oynuyor tam bilmiyorum ama birini bile kaptırmamak için ellerinden geleni yapacaklarına eminim.[hline]Sungur the Scout
Albion Kay Server
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 26 Şubat 2003 16:56 tarihinde demiş ki:
bence bi anda karar verip max leveli 60 yapsınnar insannar tekrar aksmaya baslasın

bence bole sacma olur
yani o 50ler 60 olucak sora? hadi 70 olsun diceksiniz :p yani kas kas bitmezki bu.
gereksiz yani. zaten level atladikca castersan buyuleri gelistirip kakaliyolar meleeysende yaptigin hareketin rengini degistiriyolar. degisen bisey yok.
simdi yeni yeni ev mev eklemelere kalkiyolar iste, sonra bide sapka eklediler. millet casterina wizard's hat gibi sapkalar takmaya basladi harry potter hesabi geziyolar.
daha orjinal biseyler lazim.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 23 Şubat 2003 17:49 tarihinde demiş ki:
swgnin betasında olan bir çok tanıdığım var hatta hundada goldius var onların hepsi oyunun içerik olarak çok kötü olduğunu sadece iyi grafiklere sahip olduğunu söylüyor ve renkli chat odası diyor oyun için ac2 gibi içerik sıfır grafik süper diyorlar belli bir kesim alır oynar ha ben de alıcam ama aynı zamanda daocta oynarım sonra herkez dönücek görürsünüz[hline]karga

Betadan çok şey değişir.

İnşallah.[hline]Alexi Septimus , Necromancers

Maccalagoth Elder , Level 34 Paladin UK-Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...