Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beşiktaş avrupada türkiyenin en iyi en başarılı takımı seçildi

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

fb de eurosport'ta top24'e girince birileri açmıştı böyle fb en büyük 24 arasında! diye bi konu. 2pac şimdi bjk'nın ne başarısı var avrupada? toplama bakılırsa gs her koşulda üstünüzde olcak. allah allaah. uefa almışız, süper kupa almışız siz hala yok biz sıralamada daha üstteyiz. uefa'nın kurulşuşundan bu seona kadar bi liste yapsınlar bakalım kim nerde...

ayrıca sabah çok güldüm ya: aziz bey yine patlatmış bombayı.

"bu karttan 1 milyon kişi alsa ortalama gelirimiz 100 trilyon tl olur. o zaman dünyada tek büyük olur, o da fb olur."

"dünyada" tek büyük fb...

lol ii güldük :)
Sosyal ağlarda paylaş

an itibariyle gelişebilecek olaylar hakkında tahmin de bulundum sadece..bir manu yada real madrid gücünde bir ekonominin yolu çok da zor olmasa gerek kulübün büyüklüğü ve yönetiminin prof.luğundan gelir bu..bu fb'de var,keşke gs'de büyüklük avantajını yönetim prof.luğuyla birleştirebilsede geleceğe karamsar bakmasak..
Sosyal ağlarda paylaş

bence fenerbahçe konusunda söylenilenlere hak vermek lazım. adamlar tamam avrupada başarısız ama basşına sağlam bir başkan ve de lucescu tarzı bir teknik direktör gelirse fenerbahçe alır başını gider. ama bir de galatasaray' a bakalım.borç batağında (ne yazık ki) ve de avrupa' da olsa çoktan küme düşürülmüştü ama işte türk duygusallığı var işin içinde. şimdi galatasaray' ın tüm eski başkanları birleşip bir başkan altında toplanmayı planlıyorlar, ama kein biz kurtarırız, biz mükemmel şeyler yaparız demiyorlar. planlarımız var diyorlar. şimdi galatasaray mali sorunlarla mı uğraşsın yoksa futbolda başarıyı mı hedeflesin? beşiktaş da iyiydi serdar bilgili zamanında ama şu sıralar biraz bocalıyor gibi. yine de sağlam beşiktaş ın bütçesi, hatta fenerbahçe den sonra maddi açıdan geleceğe en parlak bakabilecek takım. sevindim mi beşiktaş' ın avrupa' daki en iyi türk kulübü olmasına? ne yazık ki sevinemedim. ben hala o beş kırmızı kartlık samsun maçındayım aslında ve de sonrasında hakan şükür' ü elinin tersiyle iten yönetimin şampiyonlar ligi kupasını da elinin tersiyle itmesinde. sayın ulusoy acaba bazı odaklar tarafından yönlendirilirken ülke puanını hesaba katıyor muydu?

(gel de bunla ilgili başlık açma şimdi)
Sosyal ağlarda paylaş

gecmisiyle övünen bir takim basarisizdir.
galatasaraylilar uefa ile, fenerliler (gerci onlarin övüncek bisiyi yok geri aldim fenerlileri) övündükce, aslinda nasil bir düsüste olduklarini gösteriyorlar.

sonuc?
bjk türkiye'yi su anda en iyi temsil eden takim.

ps. fener mantigi ile "siz arsenali yendiniz, bir sizi yendik, otomatikman arsenali yenmis sayildik" falan demeyin lütfen, adi üstünde fener mantigi ; )

ps2. fenerbahce kaliteli bir camia degil, zengin bir camia. genelde dünya stari alip futbol hayatlarini söndürmekle ünlü. bir de, her sene di matteo kesin geliyo adasdasdas

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 05:13 tarihinde, Penthesilea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...