Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spore... evrimin oyunu?

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

Space stage'de adamın birine 3 tane plate topladım, götürdüm adama, konuştum kabul etme falan çıkarmadı (aynı güneş sisteminde farklı bi gezegene götürmüşüm), ben de gittim gezegene bıraktım o plateleri. Hiçbi şey olmayınca kıllandım, uzaya döndüm, sonra baktım yanlış gezegene gelmişim, tekrar indim gezegene ama plateler yok olmuştu, geri alamadım. O da öyle kaldı zaten. Ormancı ırkı uzaya hakim olamadan bıraktı olayı.
Ben de "atak ver" adında yeni bi tür yarattım, önüme geleni yiyorum zerg gibiyim valla. Gezegende ne kadar canlı türü varsa yok etmek istiyorum. Sonra tribal stage'e geçerim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

stage 5 cok sorunlu yaw veya bende hata var zaten cok sıkuluyo insan stage 5 de su sistem diyo o kadar sistem arasinda onu ariyom surekli saldiri oluyo miller 10 gemiyle saldiriyo tek basima gidip olduruyom :) gerci yanima 2 allied ship falan alabilrimisim ama onu stage 2 deki gibi olmadigindan bulamadim ne vardiki soyle 500 gemiyle sisteme saldirsak hem cogu sistemde clonu kuruluyo bina ev kurulmuyo o da cok gıcık
tek basima gezegeni ele geciriyom ne sacmaliksa :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun muhteşem... bi dk bile sıkılmadım... bütün gezegeni ele geçirdim... şimdi uzaya çıktım ve dibim düştü... 5 saatte ele geçirdiim gezegen, uzay da gözükmüo bile... çok küçük kaldı yaw... kendimi acaip küçük hissettim...

oyunda gelişene kadar kaçtığınız yaratıkları geliştiinizde kovalamak çok zevkli oluo...

oyunda gıcık aldıım bi özellik var: şehir sistemine geçene kadar yaratığınızı geliştiriyorsunz ama şehir sisteminden sonra binaydı gemiydi bokdu püsürdü... yarataıınızla ilgilenmiyosunuz bile... koskocaman imparatorluk oldum ve üstümde hala mağra adamı kıyafeti var... :(

ama oyun çok güzel... walla bak
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel oyun ama çok kolay geldi bana? İlk hücre aşamasında bayağı öldüm, büyük amcalar gelip beni yediler hep ama creature ve sonrası çok kolay geldi. Tribal ve civilization kısmını biraz daha detaylı yapabilirlermiş, bir de geçişler çok sert olmuş. Bir anda hücreden karaya çıkmak, balta sopa'dan tank'a geçmek abes kaçtı arada daha güzel şeyler yapabilirlerdi.

İlk oynayışta eğlenceli ama :)

Bu arada, aynı sorunu yaşayan varsa CCleaner ile registry temizledim oyunu sildim kurdum bir daha temizledim düzeldi. Sanırım oyunun reg bilgileri registry'de bişeylerle çakışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...