Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spore... evrimin oyunu?

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

gece 1.5 saat kadar oynadım teknik imkansızlıklar sebebiyle :) oyun güzel, karaya geçtim, orada pek birşey yapmadım ama. insana benzer bi yaratık yaratmaya çalıştım da zor arkadaşım.

yalnız özetle söyleyeyim, 'sims kız oyunudur' diyosanız bulaşmayın. bu daha kız oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Denizin altındayken bi şey anlamadım oyundan pek, zaten karnivordum önüme geleni yiyodum. Sonra karaya çıktım, çıkmışken hazır beynimiz de varken omnivor olalım dedim 2 tane ağız koydum biri et biri ot yemek için. Ne güzel sosyalleşiyodum, milletle şarkı söylüyodum eğleniyodum. Sonra bi sonraki evrimim geldi ben de gittim bi tane kedigil yapiim dedim böyle saldıran maldıran.
Öyle etobur bi adam yaptıktan sonra bi daha asla otobur ağız koyamadım hayvanlarıma. Lanet olsun lan, oyunda da mı sosyalleşemicem ben :((8(88
Neyse, karada biraz ilerledikten sonra ejderha benzeri bi yaratık yaptım işte, tamamen saldırıya yönelik bi şey, kanat var pençe var, saldırıya yönelik ağız var, vs. İlk kabilemi kurduktan sonra sıkıldım bıraktım.
Şimdi başka bi gezegende otobur bi ırk yaratıp, sosyal ilerleyip, omnivora dönmek istiyom da bakalım.

Edit: Bu arada, daha medeniyet seviyesine geçemeden önce başka bi yaratık türüne saldırdığım sırada yukardan meteor düştü, takip etmek istedim ama o karmaşada kaybettim yerini. Önemli bi şey var mıdır onda?
Bi de bi ara birileri gelip UFO'yla etraftaki türlerden topladı, o da deişik bi enstantene oldu. "Ben de bi gün böyle olcam hihiihi" dedim, güldüm falan :P
Sosyal ağlarda paylaş

spore cok guzel ama yinede benim icidne hayal kırıklıgı oldu. cok basitligi birak cok cabuk geciyo starge ler .ilk yani deniz alti guzeldi oldukca diyeride ilk strateji savaslari falan pek zevkli deyildi cunku cok cabuk bitiyor. normalde basladim kolaydada deyil
ben cok daha fazla cok daha yerli bekliyodum hem deniz olayi olmamis bi iki sey yiyip buyugum karaya cikmak sacma ben daha timsah kopekbali gibi bir sey olmayi falan bekliyodum
hem oyundan en cok bekledigim sey yeterince performansi iyi irk olamasam ilk basta sılınmemdi o yok
hem ates cagina gecmeden buz cagi di suydu buydu da beklemistim o da yok:( meteor falanda dusmuyo :)
yani ilk sims yapimcilarina hic yakistiramadim neyse umarim ek paketle buyuturler projeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Bikaç saat önce evden çıktım, ondan önce Spore oynuyodum ve meteor yağdı evet. Bizzat yaşadım o korkuyu, heyecanı.
Tam yeni bi türle sosyal ilişki kurmak adına dans mans ediyodum ki bi anda türlü hayvanların çığlıklarıyla sarsıldım. O an etrafta öyle bi panik vardı ki hemen tuvalete gitmek zorunda kaldım. Geri dönüp pause menüsünden çıktığımda etrafa bakıp, herkesin kaçıştığını gördüm. Kanatlarım olduu için kaçmam zor olması.
Ortalık yatıştıktan sonra tekrar o türle dans mans ediyodum ki bu sefer dans ettiim adamı uzaylılar kaçırdı. Oha lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

oyun zevkli yaw cabuk bitiyo falan ama o kadar oyna baslama gezegeni yapmsilar hepsinde birara kararkten kurup stage 2 sonuna kadar gidiyom ama stage 3 e gecmiyorum
stage 5 fena deyil
stage 2 iyi ordada il ucan daire gordugumde sasirmistim :)
stage 1 oldukca eylenceli yemeye calistigin buyuk baliklar a beli bi suresonra boy olarak onlari gecmek falan oldukca iyi ama kısa suruyo stage 2 ye gecme dusmesine basmassamda gelir falan olmuyo artik fark olmuyo hem stage 1 de cok az takila bilcek seyvar diyer yandan artik oyunu heycanla expansion paketleri bekleriz en sevmedigim stage 4 bu arada
5 yilmi surmustu bide bu oyun hic oyle cok zenginlestirilmis secenek turunde olmasada iyi zevkli zaman umarim beklentilerimizi karsilicak boyuta getirir oynu
neyse stalker bu gun cikiyo uzun zaman pc ye bir seycikmamisti dogru duzgun iyi pek sıkıntımız olmicak
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu senenin en iyi oyunlarından biri olmuş. İlk oynamadığım 10 saat boyunca inanılmaz zevk aldım. Elbette space stage nedeniyle bu zevk biraz düşüyor ama tekrar tekrar baştan oynamak mümkün.

Bence oyunun tek sorunu space stage'in inanılmaz bug'lu olması. Doğru düzgün bir patch çıkarmazlarsa oyuna yazık olacak.

Bir de grox'la alliance kurmak mümkün mü? Ne kadar para versem de bana halen saldırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...