Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:( bıçak...

Courtney

Öne çıkan mesajlar

bana karşı olan düşüncelerin beni ilgilendirmiyor
beni sevip sevmemen beni bağlamaz
benim de seni sevmemem senin umrunda olmaz
ama ben sana olur olmadık yerde gelip laf sokmam . sen gelip de insanların ortasında bana bir şey dediğinde kenara çekilip püsecek bir insan da olmadığıma göre . bana laf sokman da umrumda değil , sokmuşun sokmamışın kendi kapasiten . önemli olan arkasında duracağın bir nedenin var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One
pati § 02 Mart 2006, Perşembe - 23:43 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
adam terliyorum demiş hala ayarla falan uraşıosunuz.

ahah sly one geldi tamam bu topicte ölürüm ben herhalde.Bıcakta yanımda ztn :( terliyorum.. Panjurları,perdeleri kapadım :(
Sosyal ağlarda paylaş

7 satırda 1300 kelime kullanıp insanlar hakkında öyle bi karar veriyorsun ki, sanki gerçektende verdiğin karar %100 doğruymuş gibi , sende sıyrılıp gidiyorsun ortalıktan.ha senin kapasitende budur beni ilgilendirmez ama arkana dönüp bi bak, ben bu cümleleri söylüyorum ama asıl aciz olan ben olabilirmiyim? diye. ama yok.
biraz felsefe sıkıp yüksek ayar kapasitenle hep karavana atıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty
pati § 02 Mart 2006, Perşembe - 23:52 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
naptın ya sen öyle

Hani derlerdi ya, Sex insanda bi ihtiyaçtır, Gayet normal bişey hah işte o hakkımı kullanıyorum.Normal bişey ;-)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...