Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares mi?e-mule mu?

A-R-E-S

Öne çıkan mesajlar

belki artık vi çok kişi emule kullanıyo ama..
ben hala e donkey.. taraftarıyım acıkcası...
aradıgım herseyi bulabiliyorum bu aralaar bi baglantı sorunu war ewt ama düzelir yakında...
:)
mesela ben x files sezonlarını indiriyorum bunu birtek e donkey de bulabiliyorum ne limwire da nede areste yok bulamadım eger daha iyi bir önerisi olan warsa seve seve kabul ederim... :d ama bence e donkey.... rulzzzzz :d
Sosyal ağlarda paylaş

limewire
kazaa
ares

bunlar aynı dosya ağını kullanmıyor mu?

edonkey ile emule aynı ağı kullanmıyor mu?

emule bencede en ii ama 512 adsl ile 20kb bile çekemiyorum highid'yim ama :s, bide çok dosya paylaşıyom binlerce müzikf ilmler flan filan acayip kasılıyo emule firefox bile kasılıyo çoğu zaman hata veriyo emule açıkken.
Sosyal ağlarda paylaş

brigand

dogru ayarlari yapmadan performans alamassin zaten emuleden , birde emuleyi acar acmaz max spd ile indirmeye baslamaz belli bi sure sonra max dl ye dayanir ve oyle kalir.

emule den muzik indirmek cok akillica degil , mp3 icin limewire gaye iyi.

ama divx , dizi film dvd falan fisman emule uzerine yok.
Sosyal ağlarda paylaş

emule'de zaten gerekli ayarlarım yapılı kad ve ed2k ağı portları açık olduğundan high id'yim. çok dosya paylaşımda olduğundan emule kasılıyor. hemde çok fazla. p4 1.7 işlemci yetmiyo :s

birde emule'nin kendi programını kullanıyom freeangel'mış bilmemneymiş modları sevmiyorum. netlimiter filanda kullanmıyorum. sevmiyorum. kimse paylaşmazsa kimse birşey indiremez! download'ımıda 512 adsl kullanıyorum genellikle 6-8kb'de tutuyorum çünkü interneti bende kullanıyorum site geziyoz falan filan. 6kb uploadda sanırım download 24kb olabiliyor.

@senko: bence hepsininki aynıdır. 2m üyeyi yoksa toplayamazlar ;) yada şöyle yapın bütün programları açın online userlara bakın hepsine aynıysa demekki hepsi aynısını kullanıyodur =) ama ben şahsen uğraşamıcam =)

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 22:26 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tabiri caizse, limewire ve türevleri kız isi acarsın programı aradıgını bulursan tıklarsın iner, kaynak bulamazsan ''aman be üff'' der kapatırsın.. emule ise daha yükledigin andan itibaren ilgi ister yok hash bulucaksın yok kad-server ikiliminde kalıcaksın yok ayarlarını baglantına göre eksiksiz yapıcaksın vs. diye gider ama bulursun sonunda ulasırsın istedigine.. bu böledir kac kıza ''bak 20 dakikanı ayır anlatıyım emuleyi sonra istedigini bulursun dedim su ana kadar dayanabilen olmadı, gerci bunda dvd writerımın olması bi etken olabilir :p

aman yanlıs anlamayın kız-erkek tartısması yaratma gibi bi amacım yok.. ama eminimki patideki kızların %99 u emule kullanmıyodur, araba bilgisi gibi bisey erkekler üstün bu konuda
:)
Sosyal ağlarda paylaş

emule kullanmıyorum çünkü portlarını açmaya üşeniyorum ve zaten bir ton sıra bekletiyor insanı çıldırtabiliyor.bu nedenle limewire ve torrent kullanıyorum 256 kbs adsl oldugu için torrentten istedigim performansı alamasamda yinede işimi görüyor,diğer türlü kolay bulunabilicek şeylerde limewire kullanıyorum.ares'e gelince bilgisayarda kurulu her ihtimale karşı aradıgım şeyi bulamazsam orayada bakıyorum ama genelde ares mp3 konusunda zengin,diğer alanları bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...