Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chelsea-barcelona

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

chelsea ben hala takım yerine koymuyorum şurda 4 sene önce normal sıradan bi ingiliz takımıydı hepsinin biyerleri kalkık . barca ise yıllardır var chelsea gelip geçici bi rüyada gibi eline sonunda biyerde bitecek eski günlerine dönecek dün barca nın reklamsız formasıyla cıktı o bile chelsea kapağın kapağı olmuştur .
Sosyal ağlarda paylaş

morinyo ukalalıgıgın ve kalitesizliginin sonucunu gördü.
o taraftar eto'o yu o sekilde irkçı sloganlarla rahat bırakmadılarya o dakka allahım şu adamları şurdan galip çıkar diye dua ettim ve kabul oldu.
morinyo chelsea de hiçbir sekilde c.l finali yaşayamıcak.
ukala ve taktiksel bakımdan zayıf bir adam.porto,morto bunlar işin hikaye tarafları.

futbola gelince.barça attack olarak başladı oyuna nitekim 90dk boyuncada attack oynadı.top yüzdeside her seferinde gösterdi barcelona'nın oyunu domine ettigini.
morinyo kontra montra durumun falan girdi ama barçanın kontradan falan yicek golu yoktu.belli oldu direk olarak.
ilk yarı ronaldinhoya cok iyi markaj yaptılar.hakem markajdan dogan faullerin %75 ini görmedi.ronaldinhoya takınca chelsea messi boşta kaldı tabi.messi'de çatır çatır oynayınca sözüm ona dünyanın en iyi defans birden afallayıverdi.
degil dünyanın en iyi defans ekibi o kaleye tugla dösesen bile nereye kadar dayanıcaksın eto'o , messi , ronaldinho ya.
forvet namına bişey yok zaten takımda.morinyo'nun aşagılık kompleksleri yüzünden oyunda etkili bir striker yoktu chelsea adına.crespo kimdir yahu ? al oraya saglam bi forvet.
sonuç olarak barcelona turu rahat diyorum bakınız geçer.
chelsea adasında liderligine devam eder.
morinyoya son bir sans daha verilir.seneyede aynı senaryo oynanırsa morinyo gg olur.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten çok iyi maçtı. fair-play hede hödö diyen dingilizleri gördük bi daha..

mourinho çok hata yaptı taktiksel anlamda. özellikle filipisi alıyorsun tamam hoş süper de neden sola? adam normal oyununu bile oynayamadı. sonra oyuncuları çok açık oynattı bu sahayı barselonanın yarısı teknik diye tarlaya çeviriyosun ama dar alanda oynamayı bilmiyosun.. garip.

barça haketti tabii ki tüm çirkefliklerden sonra.. tabii nou camp ta nolur bilemeyiz o da çok güzel maç olacak herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

macin adami chelsea li ferradir cok umut bekledigim joe cole takim arkadasinin kirmizi kart yemezi uzerine geremi ile yer degistirmis crespo hic bi warlik gosterememis drogba poposunu yerden kaldirip kosmamis sadece bi tane cok tehlikeli bi pozisyona girmis gudjohnsen 90 dk boyunca bi kere saha icine gusel pas atmis essiensiz bir chelsea obur tarafda 18 yasinda oyun sekli hizi surati bile nedvede benzeyen genc yildiz mourinho daha ne yapsin yazik oldu gene roman abramovic in paraciklarina bu sene
Sosyal ağlarda paylaş

walla oyleydi ama acikcasi kotu oldu chelsea icin hos daha belli degil nou camp daki mac ama stamford da mac veren chelsea nou camp da biraz zor :d acikcasi benim gonlum chelsea dendi ama barcelonanin yenmesi daha bi zevk katar die dusunuordum soyle barcelona - milan barcelona - o.lyon barcelona - juventus daha bi kulaga hos gelior :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...