Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

guild revolution

glemrel

Öne çıkan mesajlar

neden razorun zor oldugunu düşünüyorsunuz gercekten anlayamıyorum,4 grup 4 köşeye gecip,spawn olan mageleri sadee kesıp,4 druid dragonları sleep edınce,gerisi 4 warrırorun tum grubu kitelemesi.toplamda 9 adamda bitiyor iş,4 druid,4 warrıror ve orbu kullanan;diğerleri sadece mageleri kesıcekler,sonlara dogru nova ve fear atarakta biraz korursanız razoru cok rahat alınıyor,bizimkiler 2k latency varken kesmıstı.bence enzoru broodlord
Sosyal ağlarda paylaş

blue açıklama yapmıştı zamanında çok iyi hatırlıyorum, hpsi değişmedi diye :) sadece encounterda aşırı bir interface lag vardı, en basitinden roguelar 2 backstab arasında 1 saniye olması gerekirken daha fazla bekliyordu. bu lag düzelince daha çok dps = daha hızlı vael oldu :) bu da ayrıca baya off topic oldu hehe. tebrikler
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben eski solis rise dan biliorum dağılmadan önce razorda 3 wipe vael broodlord ilk deneme firemaw 2. dierleri ilk seferde kesmiştik(nefarian hariç) razor wipe yemeye cok müsayit bir boss 1 köşede sorun cıksa wipe yiyorsun

[ Mesaj 09 Mart 2006, Perşembe - 15:02 tarihinde, Wayne tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 6 yıl sonra ...
bu guild hala duruyor mu yahu :)az önce sitesine baktım, göçmüş.

bu arada bilen bilir, 2005-2006 yılları civarında bwl farmlanırken dkp sistemini kaldırıp, item priority gibisinden bir sistem getirilmişti.

"sözde" raidlere katılım oranına göre playerları oncelık sırasına dizip, ona göre dagıtıyordu ıtemları sistem. ama nedense guildin queljin ve shiwa'dan sonra en eski hunterı olarak tum raidlere katılmama, aktif olmama ve t2 setini tamamlamak için sadece shoulder eksik kalmışken, aradan 6 yıl gecmesıne ragmen cok net hatırlıyorum ki chromagus'dan dusen shoulder'ı tutup yeni gelen bir huntera vermişlerdi.

glemrel aksi olsa da gene de sevilirdi, ama faramiru olm seni kimse sevmiyordu yahu. hatta hatırlayan hatırlar, "oy far fara far fara" diye guild kurulmuştu. isimdeki far fara'ları kendisine adamışlardı guildi kuranlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi lol 2005-2006 yılında yaşanmış bir olayı şimdi dillendirmek uzaktan çok komik görünüyor.

Ben tbc ortaları girip cataclysm sonlarına kadar oynadım bu guild ile.Tbc ve LK başlarına kadar progress olarak başaralıydı fakat sonraları core ekipten dağılmalar vs bir daha ayar tutturamadı.

Hatta bir sıralar boşa kürek sallıyoruz düşüncesine sahip olsam da muhabbet için giriyordum raidlere vs.Güzel günlerim geçti değerli ve kaliteli insanların yanında bomboş tipler de vardı guild içi bir sürü entrikalar döndüyse de severdim ben Revo'yu.
Huskar-Shadownz-Knoxx bu karakterler de bu guildle birlikte oynadığım karakterlerdir.

Şuan sanırım guild olarak hala var ama raid vs yapmıyorlar diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Maksat yaşlanıp, unutkanlaşmaya başladığımızda, geriye yazılı bir şey bırakmak, dönüp baktıkça gülümsemek :)

yoksa tee 6-7 yıl önce olmuş bir olayı kötü amaçlı tekrardan dile getirmenin kimseye faydası olmaz. ha iyi şeyler de olmadı mı, oldu tabi.

mesela aq40'ta düşen bir trinket vardı, belli bir chance ile armor ignore veriyordu, ki kendisi lich king expansionından onceki ilk ve tek armor penetration itemıdır. düştüğünde "aaa dandik bu" diye istememiş, ben talip olmuştum, verilmişti.

gerçi daha sonraları faramiru "sana o trinketi şimdi olsa vermezdim de, neyse" demişti heh.

burning legion'da bwl farmlanan zamanlar bence pik noktasıydı guildin. tabi bir de tbc zamanları. böyle günleri olmuş bir guildin şimdi bu duruma geldiğini görmek üzücü.

ama bunun sebebi bence, bwl sürekli farmlanmasına rağmen 1 kere bile Ashkandi düşmemesinden gelen bahtsız bedevilik :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...