Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke a kimler geliyor?

scheize

Öne çıkan mesajlar

beleş biletlerim gelirse gelicem yoksa barışa rock u birbirine falan katada bilirim bilinmez belli olmaz zaten çok ters adamım neyse koluma birini takıp gelirim belki herşey havadan inme biletime bağlı dua edin gelsin hatta ben de bir edeyim
*!Ellerini havaya kaldırır büyülü sözcükleri mırıldanır artık gözlerinin kırmızısı daha belli oluyordur bilinmeyen bir dilde sayıklar gibi konuşur hava şimşek ve yıldırımlar ile aydınlanır gözlerindeki alev birden söner ve yere yığılır*[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

çadır carrefourdan alınır,15 milyondu en son,ama uyarim daima salak yaratıklar akşamın 3'ünde bira içip içip çadırın üstüne düşer ve çadırını yamulturlar,yanında hayvani bir arkadaş varsa"verin lan kendi çadır direğinizi"diye bağırttır,verirler(benim yanımda hiç öyle biri olmadı bide çadırın üstüne düşünler hep hayvan gibiydi)[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlacKDagger, 31 August 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
ben olsam BarisaRock'a giderdim Rock'N Coke hem bi rock festivali deil hemde 40 milyon barisarock ise rock festivali hemde 10 milyon ama diosunuz rock falam anlamam ben eglenmeye gidicem herseyi dinlerim rock altinda dj'bilem cıkartirim o zaman Rock'N Coke derim

çok güzel söylemişsin.
Rock'n Coke'da hiç doğru dürüst rock grubu görmedim şahsen
Sosyal ağlarda paylaş

6. Cadde
Abraxas
Akın Eldes
Anima
Baba Zula
Bulutsuzluk Özlemi
Cem Karaca
Chumbawamba (İngiltere)
Dorian
Fotoğraf Vakfı'ndan mesaj var!
Grizu
Gökalp Baykal
Infected
Işığın Yansıması
Kara Güneş
Kazım Koyuncu
Keops
Koma Rewşen
Manga
MBM
Mehmet Atlı
Metro
Moğollar
Mor ve Ötesi
Murat Çelik
Mşvidobis Megobrebi
Objektif
Ockatams (İngiltere)
Oyuncak Araba
Shahhadeen Ya Baladna (Lübnan)
Siya Siyabend
Soul Sacrifice
Suspect
Vedat Sakman
Vega
Yaşar Kurt
İhtiyaç Molası
İlhan İrem
Yırtık Uçurtma
Yüz Derece
Zardanadam

bu konserlere tr de her zaman gidersin? devamli konser verisiyo burdaki dinlecek tipler, ayrica akbankta calisan tanidiginiz varsa kombine bilet 22.5m[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman dinlemenin yanı sıra öyle bir festival altında dinlemek bana çok daha büyük bir mutluluk verecek. aynı düşünceleri paylaştığım insanları o düşünceleri savunmak için birşeyler yaparken izlemek çok daha güzel. Hala anlamamışsınız ki siz BarışaRock sadece bir rock festivali değil, bir duruşun simgesi.

ROCK ŞİŞEDE DURMAZ ! [hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 31 August 2003 12:11 tarihinde demiş ki:
O tarihlerden İstanbul'da olsaydım BarışaRock'ı düşünürdüm, Rock'n'Coke hayatta olmaz.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

ehe sanki bana hadi mav rock'n'coke'a gidelim dien sen diilmişsin gibi... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Barışa Rock tabii ki de

zaten coca cola ürünlerini almayacam artık elhamdulillah Pepsiciyiz artık
ilgili link[hline]]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Nail in my heart
From my creator
You gave me life
Now show me how to love
Sosyal ağlarda paylaş

ben paul vandyk ve andy fletcher icin gittim zaten tatunun sonunda girdik iceri, ayhrica akbank calisani tanidiginv arsa 22.5m diyorum 2 gunuk kombine ve 22.5 m nada bunu kacirmiyacagim dusunuyorum

gene ayni konuya cevirdin, ya ben bunu seviyorum sananeeee?? ben sugababes seviyorum hem grubun ismide guzel? ben gidip dead kennedys holiday in cambodia dinliyecegim? sonra felix da housecat dinleyecegim, ben senin dinledigin muzigi sevmiyorum[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 31 August 2003 15:22 tarihinde demiş ki:
Her zaman dinlemenin yanı sıra öyle bir festival altında dinlemek bana çok daha büyük bir mutluluk verecek. aynı düşünceleri paylaştığım insanları o düşünceleri savunmak için birşeyler yaparken izlemek çok daha güzel. Hala anlamamışsınız ki siz BarışaRock sadece bir rock festivali değil, bir duruşun simgesi.

[b] ROCK ŞİŞEDE DURMAZ !
+666
nefret ettiim tek grup kendilerine infected dien ve eski asıl infectedın tırnaa olamıcak adamlar dierlerini (sevmediklerimi bile) dinlicem
Sosyal ağlarda paylaş

sinir oldum şu rock'n coke'a
ulan heryerde bu salakların reklamı var.
Hürriyette iki haftadır boy boy reklamları var.
Yok rock'n coke şöyle, yok rock'n coke böyle..

Ulan bir de barışarock hakkında yazı yazın.
Yok abi medya satılmış ne diyim.

Rock'n coke'a bakalım.
adamlar sugababes çıkartıyor.
SUGABABES.
Rock'ın babaları varken sugababes nedir abi saçmalık resmen.

Türkiye'den çıkartırsın MFÖ, Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Özlem Tekin, Moğollar, Mor Ve Ötesi, Cem Karaca, Bulutsuzluk Özlemi, Teoman, Duman, Athena, Kargo.
Yurt Dışından da Guano Apes, Cardigans, Cranberries, Evanescence, Creed, Deftones, Rammstein, POD, Linkin Park, Nickelback, No Doubt, Red Hot Chilli Peppers getirirsin.

Adamlarda nasıl olsa parak bk gibi. Konser veren adamların üstünde Enjoy Capitalism - Coca Cola
yazan t-shirtlerle çıkartıyorlar,
ama rockçıları değil de popçuları getiriyorlar süper bir festival oluyor.

VJ'lerdi herhalde kendi aralarında konuşuyorlardı, "Sugababes felan geldi ne iş?" Adam da: "Sonuçta bu bir festival, popçular da gelebilir".
Yok devenin nalı. Sen Dark Metal festivali vercen, Sonra Oraya Britney Spears koycan.. Seyircilerle dalga geçmektir bu, festival düzenlemek değildir..

Başka bir adama sordular, o güzel cevap verdi, "rock festivali düznliyorsan rockçıları getirceksin, popçuları djleri değil"[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...