Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk öpüşmeniz ?

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

Red said:
valla ilk opusmemin zamanını tam hatırlamıorum.komsunun kızı vardı benden buyuk o opmustu beni.onun harici 7 yaşındayken ilk mememi sıkmıştım :).18 yaşındaydı kız 22 yaşındada ablası vardı benle oyun oynuolardı bende memelerini sıkıodum.

ayrıca ilk okul 3 te threesome maceram var.tamamen gerçektir.hala cok utanıyorum aklıma geldiği zaman :).o zamandan ne olcagm belliymiş ne olcagımız haha

AHAUHAHSDAHSD BUNELAN
Sosyal ağlarda paylaş

İlk memenizi ne zaman sıktınız diye konu açacağdım da vazcaydım.

İlk mememi herhalde 1 yaşındayken falan sıktım. Komşu teyzelerin toplandığı bir günde, kucaktan kucağa dolaşmaktan sıkılmış, bunalmış ve acıkmış ben, belki süt müt bişiler gelir düşüncesiyle ablalardan birininkini sıktım.

Sdsdsf abi dalga mı geçiyosunuz ahahahahahahaahhahah
Sosyal ağlarda paylaş

4. sınıf...
salak saçma sene sonu partisi üsküdarda bi yerde yapılıyordu. 2 sene boyunca peşinden koştuğum bi kız vardı(o yaşta nasıl koşmak sa). okuldan ayrılacağımdan dolayı gaza gelip dansa kaldırmıştım. Dans bitmişti arkadaşlar böyle dans sonunda yatırıp öpecektin falan demişlerdi. (ulan ne gençlikmişiz ha) yine agza gelip kıza seni öpebilir miyim demiştim "olur" demişti.

basit saçma çocuksu bişeydi ama hala unutmam acaba ne oldu şimdi o kız.
Sosyal ağlarda paylaş

yaşımı hatırlamıyorum 8 civarıydım. bızım komsunun kızıyla oyun oynarken , yalan rüzgarında gördüğüm amcalar gibi yapayım dıyıp öpmüştüm.

ayrıca bizim okulun kantini ilk acıldıgında biz 3. sınıfdaydık. kantinde feci kalabalık oluyordu. kalabalıktan faydalanıp her teneffüs ve okul çıkışlarında fordçuluk yapıyorduk. sonrada anlatıyorduk birbirimize, ben handeyi fortladım, engin sinemi filan diye. pandikleme olayları fılanda vardı ama ben hıc pandıklemedım.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:
4. sınıf...
salak saçma sene sonu partisi üsküdarda bi yerde yapılıyordu. 2 sene boyunca peşinden koştuğum bi kız vardı(o yaşta nasıl koşmak sa). okuldan ayrılacağımdan dolayı gaza gelip dansa kaldırmıştım. Dans bitmişti arkadaşlar böyle dans sonunda yatırıp öpecektin falan demişlerdi. (ulan ne gençlikmişiz ha) yine agza gelip kıza seni öpebilir miyim demiştim "olur" demişti.

Nikinin altındaki yazının diablo 3 kısmının "senaryo" ile değiştirilmesini talep ediyorum

said:
yaşımı hatırlamıyorum 8 civarıydım. bızım komsunun kızıyla oyun oynarken , yalan rüzgarında gördüğüm amcalar gibi yapayım dıyıp öpmüştüm.

ayrıca bizim okulun kantini ilk acıldıgında biz 3. sınıfdaydık. kantinde feci kalabalık oluyordu. kalabalıktan faydalanıp her teneffüs ve okul çıkışlarında fordçuluk yapıyorduk. sonrada anlatıyorduk birbirimize, ben handeyi fortladım, engin sinemi filan diye. pandikleme olayları fılanda vardı ama ben hıc pandıklemedım.

Ben kıza,arkamdaki banadır o oyunun adı...
Sosyal ağlarda paylaş

Cotto said:
SenariouS said:
4. sınıf...

Nikinin altındaki yazının diablo 3 kısmının "senaryo" ile değiştirilmesini talep ediyorum

ulan harbi gerçekti...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...