Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk öpüşmeniz ?

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

Ilk opusmem adeta on sevismeydi. 5.5 yasindaydim yagmurlu bir gundu... 1. sinifta (sallama lan falan demeyin 5.5 yasinda basladim nan 1. sinifa) ogle yemegi arasinda iskoc sarisin bizim sinifta yasemin adindaki kiza gittim kulagina gel oyun oynicaz yakalamaca dedim. Halbuki kiz kovalicakti biz 3 erkek kacicaktik. Oyun soyle oluyor, biz 3 erkek kizdan kaciyoruz kiz bizi yakaliyor yere yatiriyor, ustumuze cikiyor ve dudagimizdan opuyordu 10 saniye 15 saniye =] sonra yine sirkulasyon. Abartmistik olayi biz 2-3 gun sonra beden egitimi soyunma odalarini kapatmistik bir arkadas gozlemcilik yapiyordu. Artik yakalamaca olayini gecip daha cok icraata yonelmistik kiz yatiyordu, bizde onun ustune cikip opuyorduk 4 kisi sirayla yapiyordu heuaheuaehauh ama opuyorduk baska birsey dusunmeyin =D
Sosyal ağlarda paylaş

valla ilk opusmemin zamanını tam hatırlamıorum.komsunun kızı vardı benden buyuk o opmustu beni.onun harici 7 yaşındayken ilk mememi sıkmıştım :).18 yaşındaydı kız 22 yaşındada ablası vardı benle oyun oynuolardı bende memelerini sıkıodum.

ayrıca ilk okul 3 te threesome maceram var.tamamen gerçektir.hala cok utanıyorum aklıma geldiği zaman :).o zamandan ne olcagm belliymiş ne olcagımız haha
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
valla ilk opusmemin zamanını tam hatırlamıorum.komsunun kızı vardı benden buyuk o opmustu beni.onun harici 7 yaşındayken ilk mememi sıkmıştım :).18 yaşındaydı kız 22 yaşındada ablası vardı benle oyun oynuolardı bende memelerini sıkıodum.

ayrıca ilk okul 3 te threesome maceram var.tamamen gerçektir.hala cok utanıyorum aklıma geldiği zaman :).o zamandan ne olcagm belliymiş ne olcagımız haha

ilk popo avuçlamam aklıma geldi hey gidi günler...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Oha abaza :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...