Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nge disinda soe swg takiminin gecmiste oyunculara attigi kaziklar

Namessar

Öne çıkan mesajlar

pre cu da guseldi de bi de onun oncesi vardi bilmem burada o zamanlari goren kac kisi var. publish 9 oncesi. o donem jediler ole her yerde karsilas,ilacak bi olay deildi. 32 master proofla acilirdislotlar ama oyunun nispeten yeni donemleri oldugu icin kisiler o kadarda zengin deildi simdi 3 gunluk adam cebinde bir kac milyonla dolasabiliyor o zamanlar ben ilk 1 milyuonumu yaptıgımda bh gorevlerinden cok zengin bi adamdim o 32 master icin gereken para ise cok ciddi bi rakamdi. sadece mimarlık 5 6 milyon para gotururdu. lol. ama degerdi cıunku jedi sayısı ole azdıki. zaten ortada jedi gormek cok zor bisidi. jediler padawanligi atlattıgında ole guclu olurlardıkı 3 dark guardıan rebel outpostu npc lerı ve playerları ıle komple bı ucundan gırer obur ucundan cıkardı. bu ısın aslında 1 tanesı yeterdı makarasına 3 kısı olurlardı. jedıler ole meslek meslek ayrılmazdı. forceları saberlar heallerı ıle herseyıyle ortada full olarak dolaısrdı. kasması bır olumdu saber acıldıgı anda jedı factıon farkı olmadan herkese karsı tef alırdı. o yuzden kasmak tam bı derttı. oldugunde bellı sayıları vardı 3 kere gıbı tum kutuları kaybedıyodunyanlıs hatırlamıyosam. o kadar zordukı anlatılacak gıbı deıl. jedı olmak cok buyuk bır keyıftı. o donemdekıjedıler ıcın en buyuk denyoluk ıse robe ların olmaması bu yuzdende composıteyle ortada dolasmamızdı. ama jedının jedı hıssı verdıgı tek donem oydu benım ıcın. sona p9 geldı jedı sıstemı deıstı. yıne ıdare ederdı yınede guseldı gıdıyodu ıste robelar geldı resıstlerı gelmedı heh kı bunun ıcın bınlerce yalan solemıslerdı. frs geldı bıraz eglence geldıydı. sona cu geldı ıste dahada b..k oldu ınsanlar respecle master oldular jedılerıyle 1 haftada. ıcım hıc bu kadar acımadıydı. tam tamına 9 ay surmustu jedıyı acmak kasmak ve master olmak. ama ınsanlara 1 haftaya bu hedıye edıldı. oyun yavasladı spamı kaldıracaz dedıler ama herseyı bıtırdıler yıne odare ettık ıste. sona da nge yı gordum betada aman yarabbı one startıng prof jedı. bızım gunahımız neydıkı bu derece kerızlendık bılemıyorum. elımızde saber tutmanın bıle vrdıgı haz ıcın defaşarca donduk para odedık ama artık canım saber cekınce kotor yukleyıp bı kac gun ortada sallıyorum . sonada gercek mmolarımıoynuyorum. sadece swg takımını suclu bulmuyorum bu kanuda lucası da bı okadar sorumlu buluyorum. bızım sw ye olan sevgımız bıtmedı ama, bu dunyayı her yonu ıle sogusledıklerı bızı en azından yaratıcısı olarak bı drun demesı gerekırdı bence . kı bolece bısı oda daha fazla sogusleyebılsın. umarım 2 cıdı cıkar ama soe cıkarmaz cunku hayatımda hıc ama hıc bu kadar kotu bı fırma gormedım ben. ama sanırım swg adamlara acı bı ders olmus olacakkı hakkaten artık eq2 de ıyılesmeler olmus. oynanabılır hale gelmıs ama ne yazıkkı artık swg nın tamamen bıtmıs olması ıse cok ama cok uzucu. yoksa kım ıstemezdıkı yıne saberları acıp dark robelarımızla lıght kovalamayı.
yazılacak daha mılyonlarca sey var , ama sanırım bu kadarlık bı ozet yeterlı. oynayanlar yenı sıstemle baslayanların alacagı keyıf ayrı tabı. ama ılk gununde bu oyunda olan bızler ıcın oyunun dısına adım adım surulmemız hala benı uzuyor. sw ın ıcınde nefes aldıgın hıssının uyanması bıle ayrı bı gusellıktı.

heheh bak bıde oyunun ılk gununden berı oyuna at at koyacaklardı ve guıldler fp ıle sahıp olabılecektı lol
bır 2 betada gorebıldık o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ilk sne olmuştu glb jedi

Sne paticige takilan turkler arasinda 3. jedi idi. diger ikisi imperial dilar. Beyaznoc ilk kez bu forumlarda jedi olmustu, forum konusunu bile hatirliyorum, hatta nickinin altinda ilk jedi yazar o yuzden.

o donemler neutral dim ben, ne rebel ne imperial, ama RIP uyeleri surekli rebel zannettikleri icin sorunlar cikardi.

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 22:32 tarihinde, Namessar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha charda can valla bende seni ozlemisim ne kadardik gorusemedik, hey gidi hey beraber bi knight kestiydik padawanken hatırlarmisin afra tafra yapip base campliyodu yanindaki 3 yalakasiyla lol o zamanların en muhtesem hareketini yaptıydı sonunda fr3 :) canımncım eq2 deyim bu arada pvp serveri bekliyom 10 gun kaldi. ozelden mesajlasak bayadır gorusemedik laflşarız.
bu arada ilk turk jedi turkiyeden beyaznoc idi. sona iste yavas yavas dokulduyduk hepimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

cu da healer skill lere raamen 920 dps veren rifle ımın nge çıktıktan sora hurdaya dönmesi

bana ana avrat dümdüz giden adamı report ettiimde "spatial den olmadıı için sayılmaz" yanıtını almam

oyuna alpha class koyup milleti umutlandırdıktan sora alpha classı kaldırmaları.. madem 10 adım sora gebertcen, adama niye sigara verion??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...