Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prison break

Suark

Öne çıkan mesajlar

[spo]Kellerman öldü bence geri de gelmiyecek iyi de oldu diyemiycem adam emir kuluydu sonuçta kafasına göre öldürmedi insanları Kellerman gider ayak birşey yaptı iyi oldu
Eğer polisleri taradılarsa da öh derim, tesadüfen gerçekten arabanın motoru bozuldu trafik sıkıştı otoyoldan çıktılar mı yani ?

Sona'nın ortam bir garip ya ne biçim hapishane anlamadım, denildiği gibi ya bir deney ya da oradan ajan kaçıracaklar

Mahone'yle Scofield beraber çalışırlarsa ama cehennemden bile kaçar ikisi öyle diyim [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]dexer + istihbarat + insider mahone "I know kung fu"
super zeka + karizma + kari goturme makinesi + iyi aile cocugu scofield "I have them on me"

tek eksikleri ne? KAS YIĞINI ABİ

bence cikamazlar bu sefer, o abiler harcarlar por favor por favor derken bunlar.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]abi bu hapishanaden kacması bence sacma olur artık. ilkinde aylarca süren kasış bir plan hazırlanması felan vardı. bi de burda iyi aile cocugu görünümüyle geldi, içerdeki her adamdan 3 porsiyon scofield cıkar :)
kim vurduya gider yani eleman. bikaç saniyeyi gecmez bunu harcamaları :)

neyse bence bu hapishanenin "ağabeyi" bunun ününü duymus olacak. cocugu ilk önce bagrına bascak :)sonra da bizi burdan cıkarıosun yoksa..gibim bişiler diecek. her türlü döküman ve hırdavatı da bu amcam saglayacak. yoksa hayatta ordan cıkamazlar, bırakın süper zekayı istersen abim Deep Blue olsun :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]bellick yerde yatıyordu yuh dedim sonada bu adama ne yapıcaklar görücez ama kimse kıllık yapmadı o korudorda dışarda gelen sesler ne idi yanlız yağmur yagıyor ve o kadarda ses çıkıyor dşarda entresan bi daha kaçmasını general neden istiyor o üst ne üstü neden doktor gibiler- klermına gelince bence o ölmedi adamları tutucak ve oda işin içine girip şirketi öpücek[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
cok güzel heycanla izledim hepsini 2. sezonu 2 günde izledim hatta ama birşey anlamadım scolfield ın hedefi hapisten kaçıp abisini kurtarmaktı bunu başardı sonra abisini temize cıkarmaya calıstı bunuda başardı hatta yanında kendiside kurtarcaktı 3. sezona gitmelerinin sebebini anlamadım ama yine de ayrı bir heycan olucak merakla bekliyoruz işte ne zaman başlicanı bilen varmı?

[spo]ha birde o hapishane neydi ole yaw :D herkez kendi kafasında t-bag bile busefer bu hapishanede baya bi zorlancak ama kaçması kolay bir hapishaneye benziyor herkez kendi kafasında felan garip biryer zaten generalde nedense sona dan kaçmasını istiyor scolfield ın[/spo]

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 23:13 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...