Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 şubat... ne alacaksınız sevgilinize ??

AthleT

Öne çıkan mesajlar

cevahir'de beraber alışveriş yaparken zara'da bi topuklu ayakkabı beğenmişti. numarası yok diye alamamıştı o yüzündeki üzüntüyü gördüüüüm ve dedım tamam hediyeyi buldum. zara'nın kartını buldum. ürünün model numarasını aldım istanbul'daki bütün zara'ları aradım buldum ama tek 1 tane kalmıştı istanbuldaki mağazalarda. bende gıttım buldugum yerden aldım hemen. duruo şu an dolabımda
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:
cevahir'de beraber alışveriş yaparken zara'da bi topuklu ayakkabı beğenmişti. numarası yok diye alamamıştı o yüzündeki üzüntüyü gördüüüüm ve dedım tamam hediyeyi buldum. zara'nın kartını buldum. ürünün model numarasını aldım istanbul'daki bütün zara'ları aradım buldum ama tek 1 tane kalmıştı istanbuldaki mağazalarda. bende gıttım buldugum yerden aldım hemen. duruo şu an dolabımda

helal diorum (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

deathl0rd said:
14 şubatı,yılbaşını ve benzer günleri önemli görmeyen bi sevgilim var rahatım huzurluyum :P param da cebimde kalıyor :)

14 şubatta dışarı çıkmadığın zaman yine de sevgilin olduğunu belirtme gereği duyduysan hiç mutlu değilsin sadece duruma adapte oluyorsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...