Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke yarıııııııııııııın

Obscura

Öne çıkan mesajlar

Yarın rock'n coke var çok heyecanlıyım
bu arada bikaç uyarı yapıım gidenlere
gerçi bilet alınınca kitapçıkta fln yazıo
ama kayıt yapabilen cameralı cep telefonu
parfüm dahil alkol içeren herşey
yasak
kapıda çok sorun çıkabilirmiş
dikkat edin çantalarınızı hazırlarken[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay
Sosyal ağlarda paylaş

yaw pet dhop boys la rock ın alakasını kurabilen üstün insanlar topluluğunun koyduğu tüm kurallara secde etmemiz gerektiğini bilmiyomusunuz

kimler geliyo şimdi tam olarak[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
[b]Felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır

Sosyal ağlarda paylaş

guano apes
suede
dead kennedys
mvö
athena
athena&mercan dede
bunlar senin ilgini çekebilcek gruplardan vardır belki biraz daha bilmiyorum, bide başka thread dede denildi ordaki rock muziğe değil o yaşam tarzına eğlenceye hitab ediyo, pet shop boys da türünün en iyilerinden yani bu rock çalmıyo kötü diye yaklaşmanız sizin kaybınız olur, alkol olursa içerde ne ala kafa iyiyken ne dinlediğinizi farketmezsiniz zaten :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar yayınlamak için para alıyolar medya sponsoru diye bir şey duymadın mı? festivalin yayın hakkını kanal d ye satmışlar işte ötesi yok, sen bunu kamerayla çeksen ne anlamı kaldı kanal d nin ona para ödemesine[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

ya kamera olmasada fotoraf makineside yasak?
kameranın olmamasıda yanlış,ben orda iyi zaman geçirecem,arkadaşlarımla fln,onarı hatırlamak için kaydetmek isterim,kanal d para kazansın diye eğlence kısıtlaması,umarım kırılır bu aptal yasaklamalar festival günü[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

işte hepsi medya sponsorluğuna giriyo, bencede kamera yasak olmalı da foto makinesine bir şey dememeliler, foto makinesi olayı da sadece basın mensuplarına var galiba[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes der ben arkadaslarimla gecirmek istiyorum iyi zaman diye
ama herkes iyi niyetli degildir unutmayin. Herkes der ben arakdaslarimi cekicem sadece, ama cekmeyip direk yayinlayacaklar satanlar olur.

Ordaki gorevliler de herkesi teker teker yargilayamacaklarina gore, son derece mantikli.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

barışa rock'da çok çok daha iyi kişiler var.
rock'n coke'da adamlar utanmasa petek dinçöz, nez felan koycaklar...

Nedense her yerde bu rock'n coke yazıyor uyuz ediyorlar. Barışa rock hakkında tek damla birşey görmedim..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Barisarock da daha iyi kisilerin oldugu dogru, rock sevenlere daha cok hitap eden bir festival bence.

Fakat yaptiklari cirkefligin alasidir. Sozde coca-colayi protesto ediyorlar. Gereksiz islerle ugrasmakta ustumuze yok hani.

Nedir bu simdi yani? Gelir bagislancaksa karsinda cok cok iyi bir rakip varken ne gibi bir para toplamayi umit ediyorlar ki? baska bi zaman yapilsa cok daha fazla ilgi ve para toplarlar ve medyada en az rock n coke a gosterdigi ilgiyi onlarada gosterirdi. Ama yok, neymis anti-emperyalist genclik rullaz... peah... [imho][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Bi defa kapıda çok az sorun çıkacağını düşünüyorum
niye mi festivalin ana organizatörlüğünü IKSV ve Pozitif yapıyor ikiside işlerini ehli firmalar

Bense davetiyem olduğu halde gidicek birinlerini bulamadğım için gitmiyorum
daha doğrusu hazerfana kadar olan kısımda birisi lasım yoksa rock n coke alanına gidince sorun yok =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

HEYYT inşallah yrn yağmur yağar ortam çamur olur, kapıda manyaq sorunlar çıkar, barisarock'cılar bombalar, gruplar gelemez, konser olduunu unutan bir ucak hezerfan havaalınana iner inşallah(tamam saçmaladım)

ÇÜNKÜ BELEŞ BİLETİMİ ABİM ALDI GIRRRRRRR SİNİRLENDİM ŞİMDİ[hline]MKC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...